robimy instalację elektryczną

« Powrót do grupy: Robimy instalację elektryczną

Stron: 16 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  9 10 11 12 13  ▸  ▸▸

26 października 2017, 22:11

Zgadzam sie: good 0 bad

Po prostu są dwie podstawy. Po pierwsze dobry fachowiec, który zna się na swojej robocie, po drugie dobra hurtownia elektryczna, gdzie się wszystko bez problemu do zrobienia instalacji kupi. Co do tej hurtowni to jak najbardziej mogę polecić kontakt z http://el-drut.com.pl/ mają bardzo dobre wyposażenie i rozsądne ceny.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

27 października 2017, 10:42

Zgadzam sie: good 0 bad

Jeżeli zastanawiasz się nad przebudową instalacji elektrycznej, to moim zdaniem najlepiej zrobisz jeżeli pozostawisz tą kwestię fachowcom z prawdziwego zdarzenia i z doświadczeniem, zobacz na www.Enegen.pl

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

2 listopada 2017, 15:21

Zgadzam sie: good 0 bad

Skorzystajcie ze sprzętu od firmy www.zwarpol.com. Ta firma sprzedaje najwyższej jakości sprzęty do instalacji elektrycznych. Współpraca z nimi to czysta przyjemność.

Zgłoś | Cytuj | Link

24 listopada 2017, 18:51

Zgadzam sie: good 0 bad

Nie wiem, jak Wam ale mi się wydaje, że bardzo ważny jest projekt instalacji, który będzie dostosowany do materiałów, pomieszczenia, warunków i innych czynników. Dużo można poczytać na stroni Eran z Gliwic. Poza tym na rynku jest teraz bardzo dużo firm projektowych więc jest w czym wybierać. Warto pomyśleć o takim projekcie, aby nie mieć później problemów, albo męczyć się, dlaczego nie zamontowaliśmy tutaj gniazdka, albo dlaczego nie pociągnęliśmy kabla do oświetlenia itp.

Zgłoś | Cytuj | Link

27 listopada 2017, 23:47

Zgadzam sie: good 0 bad

Spory wybór sprzętu elektrycznego znajdziecie też w tym sklepie http://algrakrol.pl - zamawiam od lat i bardzo sobie chwalę!

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

1 grudnia 2017, 09:19

Zgadzam sie: good 0 bad

Przy robieniu instalacji elektrycznej na pewno będziecie potrzebowali sprzętu i akcesoriów elektrycznych. Od siebie mogę wam polecić internetową hurtownię elektryczną www.elektryczny.pl Mają szeroki wybór produktów, w niezłych cenach.

Zgłoś | Cytuj | Link

19 lutego 2018, 21:07

Zgadzam sie: good 0 bad

Przy pracach tego typu warto wybrać dobrej jakości źródła światła, kable, gniazdka itp. Do tego celu polecam zapoznać się z ofertą http://algrakrol.pl - naprawdę polecam!

Zgłoś | Cytuj | Link

21 lutego 2018, 19:17

Zgadzam sie: good 0 bad

Zdecydowaliście się na właściwą firmę zajmującą się takimi usługami ? Mnie ciekawią instalacje elektryczne Kraków, którymi zajmuje się także Solbil. Mają specjalistów zajmujących się szeroko rozumianą techniką, a także kładą szczególny nacisk na fachowość wykonywanych usług, bezpieczeństwo i terminowość.

Ten post był edytowany przez ElkAa dnia: 21 lutego 2018, 19:17
Zgłoś | Cytuj | Link

27 lutego 2018, 12:03

Zgadzam sie: good 0 bad

Mało osób pamięta, co w ogóle wchodzi w skład takich instalacji, a niestety często są to podstawowe rzeczy, na który nie zwracamy uwagi. Jedną z takich rzeczy są uchwyty i obejmy do rur. Nie mamy świadomości, ale muszą być one dobrej jakości. Zerknijcie sobie na to na przykładzie firmy mcgoodwork.pl, która ma super jakość swoich produktów.

Zgłoś | Cytuj | Link

7 marca 2018, 23:09

Zgadzam sie: good 0 bad

Dużo elementów do instalacji elektrycznej zakupiłem od https://www.elektryk.pl/ . Gniazdka z ich oferty sprawują się wysmienicie! Co najważniejsze, są ciekawie wykonane dzieki czemu sprawdza sie w najbardziej designerskich domach.

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 16 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  9 10 11 12 13  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19154 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 123

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >