robimy instalację elektryczną

« Powrót do grupy: Robimy instalację elektryczną

Stron: 16 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  14 15 16

30 maja 2022, 10:52

Zgadzam sie: good 0 bad

Przy robieniu instalacji elektrycznej bardzo ważny jest dobór odpowiedniego okablowania inaczej może się okazać, że będzie trzeba kłaść ją na nowo. Ja korzystam z hurtowni elektrycznej Bekazet Mają szeroką ofertę i produkty najwyższej jakości. Zamówienie i wysyłka są bardzo prostym i przyjemnym procesem, a jakość materiałów powoduje, że nie wybrałbym niczego innego!

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

1 czerwca 2022, 13:54

Zgadzam sie: good 0 bad

Bardzo ważna jest jakość kabli, których używamy do kładzenia instalacji. Ale nie można zapomnieć o całym osprzęcie elektrycznym. Najważniejsze jest bezpieczeństwo. Ja zakupy elektryczne robię głównie w Algra Król i bardzo polecam tą hurtownię. Mają największy wybór sprzętu w Bydgoszczy i okolicach. Ich materiały są najwyższej jakości i dostępne są od ręki.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

7 września 2022, 08:56

Zgadzam sie: good 0 bad

Nieprawidłowo wykonana instalacja może stwarzać zagrożenie dla domowników, a jej naprawda generuje wysokie koszty, także polecam na niej nie oszczędzać i zakupić sprawdzony sprzęt od sprawdzonego dostawcy. Z mojej strony mogę gorąco polecić sklep internetowy Elmetsa. Mają chyba wszystko czego potrzeba do wykonania porządnej instalacji elektrycznej, a ponadto mają chyba teraz jakąś wyprzedaż kabli i przewodów, także można się zaopatrzyć.

Zgłoś | Cytuj | Link

4 października 2022, 12:39

Zgadzam sie: good 0 bad

A jak wygląda kwestia włączenia nowego budynku do sieci? Ja jestem zupełnym świeży w tym temacie i dopiero orientuję się, w jaki sposób spełnić wszelkie wymogi. Na szczęście nie załapałem się na ten rok na mieszkanie we własnym domu. Czytałem różne poradniki na ten temat, a w https://www.eltelnetworks.pl orientowałem się w temacie stacji elektroenergetycznych, ale dalej nie ogarniam wszystkich pozwoleń. Są jakieś oficjalne strony, gdzie można o tym przeczytać?

Zgłoś | Cytuj | Link

21 października 2022, 17:14

Zgadzam sie: good 0 bad

Rozdzielnia elektryczna jest niezbędnym elementem instalacji elektrycznej rozprowadzającej prąd do wielu pomieszczeń. W budownictwie konwencjonalnym często spotykanym rozwiązaniem jest rozdzielnica natynkowa montowana bezpośrednio na ścianie. Takie rozdzielnie znajdziecie w ofercie https://sklep.elus.pl/rozdzielnica-natynkowa, 2,411923 . Taki typ rozdzielni jest stosowany wszędzie tam, gdzie nie ma możliwość wykonania wnęki do montażu rozdzielnicy podtynkowej.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

31 stycznia 2023, 07:44

Zgadzam sie: good 0 bad

Polecam sklep elektryczny, kupiłem tam wiele elementów do instalacji elektrycznej i jestem bardzo zadowolony. Gniazdka są wysokiej jakości i świetnie wyglądają, idealne do designerskich domów.

Zgłoś | Cytuj | Link

10 lutego 2023, 12:17

Zgadzam sie: good 0 bad

Korzystając z okazji rozmawiamy o instalacjach elektrycznych, chciałabym się u was zapytać, czy korzystaliście może kiedykolwiek z usług firmy https://wasztan.pl/ ? Nie ukrywam, że muszę wykonać profesjonalne pomiary elektryczne i zastanawiam się, czy oni będą w stanie mi je zapewnić. Dajcie mi znać, to będę wam bardzo wdzięczna

Zgłoś | Cytuj | Link

24 marca 2023, 14:38

Zgadzam sie: good 0 bad

Cześć, jestem w trakcie remontu i chciałbym poznać wasze opinie na temat sklepów elektrycznych, które oferują profesjonalną obsługę i szybką wysyłkę. Planuję zakupić kilka produktów i zależy mi na tym, aby sklep był rzetelny i godny zaufania. Sąsiad polecił mi stronę: https://www.elus.pl/hurtownia-elektryczna/kra kow/90Czy ktoś korzystał z usług tego sklepu ? Z góry dziękuję za odpowiedzi :)

Ten post był edytowany przez Alex_88 dnia: 24 marca 2023, 14:38
Zgłoś | Cytuj | Link

12 kwietnia 2023, 14:42

Zgadzam sie: good 0 bad

Poszukuję dobrej jakości opaska kablowa, która jest nie tylko trwała, ale także nadaje się do użytku zewnętrznego. Mam pewien projekt, który wymaga użycia opaski kablowej, ale nie chcę, aby się ona psuła lub niszczyła w ciągu krótkiego czasu, szczególnie w przypadku narażenia na działanie czynników zewnętrznych. Czy ktoś może polecić mi jakieś dobre opcje na rynku? Szukam czegoś, co jest łatwe do zapięcia i wytrzymałe, a także wytrzymałe na zmienne warunki pogodowe, takie jak deszcz, wiatr i słońce. Chciałbym uniknąć konieczności częstej wymiany opasek kablowych ze względu na zły stan i zużycie.

Ten post był edytowany przez Alex_88 dnia: 12 kwietnia 2023, 14:44
Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 16 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  14 15 16


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19128 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 136

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >