samochód nowy czy używany

« Powrót do grupy: Trudne tematy

Stron: 22 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  10 11 12 13 14  ▸  ▸▸

24 marca 2020, 18:05

Zgadzam sie: good 0 bad

W temacie nowego auta na pewno warto pomyśleć o dobrym ubezpieczeniu. Dlatego warto dobrze poszukać, a jednym z takich praktycznych miejsc są na pewno porównywarki ubezpieczeń. Tutaj znalazłam artykuł na ten temat https://joemonster.org/art/49480?fbclid=IwAR3 iyurGlajNaToEe_bWbLImzptexuHFQl-sI2gIDD4dhmozV9WaaEIEEds , kilka cennych informacji na pewno się przyda.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

31 marca 2020, 10:24

Zgadzam sie: good 0 bad

Mnie ten temat, jak i problem aktualnie nie dotyczy, ponieważ szukam tylko i wyłącznie fajnego samochodu na wynajem długoterminowy. Określę, że interesują mnie okolice Szczecina i na ten moment najbardziej mogą uwagę przyciągnęła oferta https://fadoauto.pl/ która jest bardzo interesująca.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

8 kwietnia 2020, 09:48

Zgadzam sie: good 0 bad

Tez kupiłem używany, ale nie od indywidualnego sprzedawcy, a u autoryzowanego dealera Volvo w Opolu Inter-Car Opole https://intercar-opole.volvocars-partner.pl/o ferta/samochody-uzywane/. Samochód ma 6 lat, jest w doskonałym stanie, ma mały przebieg i był w świetnej cenie, dodatkowo dostałem Volvo Assistance i jestem w pełni zadowolony z ich oferty, polecam.

Zgłoś | Cytuj | Link

15 lipca 2020, 13:26

Zgadzam sie: good 0 bad

Jeśli o mnie chodzi to ja kupiłem auto używane, u dealera Bawaria Motors BMW w Gdańsku. Mieli akurat model który mi się podobał, jazda próbna się spodobała i cena mi odpowiadała więc się długo nie zastanawiałem. Jestem zadowolony więc i wam polecam ten salon.

Zgłoś | Cytuj | Link

2 listopada 2020, 16:02

Zgadzam sie: good 0 bad

Co nowy to nowy, dlatego pod koniec roku zamierzam kupić yarisa hybrid z wyprzedaży rocznika. To ekonomiczny, a zarazem ekologiczny napęd, plus kilka lat z głowy od napraw.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

29 listopada 2020, 09:22

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja jestem zwolennikiem nowych samochodów. Nie ma lepszego uczucia niż wyjazd z salonu pięknym, nowiutkim autem. Na takie okazje warto wziąć kredyt samochodowy, bo nowe auto zawsze posłuży dłużej. Ja brałem kredyt w Toyota Banku, a teraz jeżdżę nową Corollą. Zdecydowanie warto.

Zgłoś | Cytuj | Link

24 maja 2021, 14:02

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja celuję w samochody używane ze względu na niechęć do brania kredytów

Zgłoś | Cytuj | Link

12 sierpnia 2021, 20:40

Zgadzam sie: good 0 bad

ja od kilku lat nie ma problemu z samochodem ponieważ mam służbowy :) w tej chwili skoda octavia. Szef za wszystko płaci ale w zamian może śledzić dzięki monitoringowi GPS od truckonline gdzie w danej chwili jestem.

Zgłoś | Cytuj | Link

29 sierpnia 2021, 12:27

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja kupiłem samochód z salonu i jestem bardzo zadowolony.

Zgłoś | Cytuj | Link

6 września 2021, 17:23

Zgadzam sie: good 0 bad

Używany jest tańszy.

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 22 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  10 11 12 13 14  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19156 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 384

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >