samochód nowy czy używany

« Powrót do grupy: Trudne tematy

Stron: 22 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  11 12 13 14 15  ▸  ▸▸

2 listopada 2021, 10:15

Zgadzam sie: good 0 bad

Dużo zależy od budżetu i też się zastanawiam czy warto brać kredyt na samochód czy może lepiej po prostu uzbierać pieniądze i kupić za gotówkę?

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

5 listopada 2021, 11:29

Zgadzam sie: good 0 bad

Warto inwestować w ubezpieczenia i nie chodzi tu również o ubezpieczenia samochodu. Ja ze swoje strony mogę polecić świetnego ubezpieczyciela z firmy https://www.ubezpieczeniazuja.pl/ubezpieczeni a/ubezpieczenia-majatkowe i właśnie w tym biurze wykupiłem ubezpieczenie majątkowe. Warto podjąć z nimi współpracę bo mają fajne oferty i mają opcję dojazdu do klienta.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

9 listopada 2021, 09:56

Zgadzam sie: good 0 bad

Pamiętajcie jeszcze o alternatywie jaką jest wypożyczalnia samochodów. Ja mam bardzo dobre doświadczenia z wypożyczalnia samochodów Kraków i jeśli kiedyś będzie taka potrzeba, to z pewnością ponownie skorzystam z ich oferty.

Zgłoś | Cytuj | Link

15 listopada 2021, 13:11

Zgadzam sie: good 0 bad

Tak naprawdę o każdy samochód jakim jeździmy trzeba zadbać. Nie tylko pod względem mechanicznym ale również czystości. Obecnie na szczęście produktów do pielęgnacji samochodu można znaleźć wiele. Ja po takie rzeczy zaglądam na https://autonablask.pl/producent/colourlock/< /a> .

Zgłoś | Cytuj | Link

15 listopada 2021, 15:00

Zgadzam sie: good 0 bad

No ja to wam powiem że auto używane niedawno kupiłem i wydaje mi się że lepiej jest takie niż nowe. One szybko na wartości tracą, nie warto wydawać za dużo. No i szukam też polisy ac i oc dla niego, tutaj https://beesafe.pl/najtansze-oc/ widziałem że mają całkiem dobre niskie składki więc może ich wybiorę sobie.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

16 listopada 2021, 12:47

Zgadzam sie: good 0 bad

A ja wszystko łącznie z ubezpieczeniem załatwiłem w salonie Porsche Centrum Sopot. Zdecydowałem się na ten samochód bo odwiedziłem kkilka salonów ale to właśnie w tym dali mi najlepszą ofertę, no i obsługa tam spisała się na medal.

Zgłoś | Cytuj | Link

7 grudnia 2021, 17:13

Zgadzam sie: good 0 bad

Jedna, i druga opcja jest ok. A czy wiecie już gdzie kupicie polisę do swojego samochodu? Mój brat dzięki firmie https://unilink.pl/placowki/gdynia-gorczycowa teraz znalazł coś idealnego dla siebie. Przede wszystkim ma teraz rozbudowane ubezpieczenie i w korzystnej cenie.

Zgłoś | Cytuj | Link

27 grudnia 2021, 16:17

Zgadzam sie: good 0 bad

Najlepiej jest sprzedać samochód bez korzystania z usług pośredników, wystawiając darmowe ogłoszenia. Jednak to zadanie wymaga pewnej wiedzy i umiejętności. Po pierwsze należy właściwie wycenić pojazd. Kolejny krok to przygotowanie samochodu do sprzedaży. Na koniec należy poprawnie zredagować ogłoszenie i wyszukać serwisy ogłoszeniowe. Bezpłatne ogłoszenia powinny w zupełności wystarczyć. Jeśli wiec pytacie jak najszybciej sprzedaż samochód odwiedźcie ten artykuł http://podlasie24.pl/blok-promocyjny/jak-korz ystnie-i-szybko-sprzedac-uzywane-auto--32eb9.html.

Zgłoś | Cytuj | Link

28 grudnia 2021, 09:26

Zgadzam sie: good 0 bad

Każda z tych opcji ma swoje wady i zalety. Ja póki co, wstrzymuję się z zakupem samochodu. Jak potrzebuję gdzieś jechać, to decyduję się na ofertę, jaką ma wypożyczalnia samochodów Kraków Mają dobre warunki i brak dodatkowych opat.

Zgłoś | Cytuj | Link

7 stycznia 2022, 15:31

Zgadzam sie: good 0 bad

Moim zdaniem najlepiej kupić samochód nowy, jak to mówią niektórzy "niepierdziany" hehe. Sam jeżdżę Toyotą Corolla w sedanie i mogę śmiało polecić!

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 22 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  11 12 13 14 15  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Trening w domu Liczba postów: 19 Grupa: Trudne tema... Motywacja to mit dyscyplina to prawda. Ochotę na trening mam może raz na kilka tygodni albo po jakiejś przewie a tak to idę bo samo się nie zrobi. Można ewentua...
  • Czy umiecie ze sobą rozmawiać ? Liczba postów: 45 Grupa: Trudne tema... Taka rozmowa z samym sobą jest zawsze najtrudniejsza, ponieważ to najtrudniej właśnie przed sobą przyznać się, że pojawia się jakiś problem. Bardzo często dotyc...
  • Problem alkoholowy - jak walczyć? Liczba postów: 225 Grupa: Trudne tema... Dużym wsparciem będzie na pewno kontakt z psychologiem, jeśli chcemy być bardziej anonimowi to zawsze można skorzystać z pomocy psycholog online.
  • Jak motywować pracowników? Liczba postów: 74 Grupa: Trudne tema... Ergonomia miejsca pracy to dziedzina nauki oraz praktyki zajmująca się projektowaniem i dostosowywaniem środowiska pracy do ludzkiego ciała, umysłu i zdolności,...
  • Jak o siebie dbacie? Liczba postów: 1649 Grupa: Trudne tema... Czy ktoś z Was medytuje? Zastanawiam się nad tym ostatnio :)

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19123 użytkowników

Użytkownicy online (3)

gości: 182

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >