sciany szkielet drewno + plyta osb

« Powrót do grupy: Stawiamy ściany

28 lutego 2007, 16:50

Zgadzam sie: good 0 bad

wasze opine na ten temat
koszty :)

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

1 marca 2007, 01:26

Zgadzam sie: good 0 bad

Przejdź na forum Budujacych domy drewniane - http://www.szkielet.com.pl

Lepszej informacji nie znajdziesz.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

1 listopada 2007, 20:40

Zgadzam sie: good 0 bad

wlasnie jestem w trakcie budowy takiego domku pow 112m2 cena pod klucz lacznie z ogrzewaniem kominkowym to185tys.

Zgłoś | Cytuj | Link

2 listopada 2007, 16:23

Zgadzam sie: good 0 bad

112 m2 za 185 tys. to około 1650 zł za m2 to chyba nawet dobra cena. A co masz na myśli pod pojęciem "pod klucz". Wchodze rozstawiam meble i mieszkam. Czy musisz jeszcze coś wykończyć (malowanie itp.). No i może jeszcze jedno pytanie jest o dom parterowy?? jaką zastosowali gr. izolacji cieplnej ścian zewnętrznych?? z czego jest ta izolacja??
Może napiszesz cos bliżej o tej inwestycji bo cena wydaje się atrakcyjna jeszcze jeżeli jest to usługa kompleksowa. No i w jakiej części kraju się budujesz??
Pytam bo sam mam zamiar się budować i zastanawiam sie nad rodzajem technologii w której ma byc postawiony mój przyszły mały biały domek :wink:
pozdrowionka

Zgłoś | Cytuj | Link

20 marca 2008, 02:17

Zgadzam sie: good 0 bad

Budownictwo drewniane w systemie prefabrykacji
/konstrukcja drewniana, 2 x płyta OSB-3 12 mm , styropian od zew. 6 cm, płyta kartonowo-gipsowa od wew./
Zalety naszej technologii :
możliwość realizacji dowolnego projektu
ponad 15 letnie doświadczenie na rynku niemieckim oraz skandynawskim
zgodność z normami DIN
gwarancja jakości oraz trwałość konstrukcji - 30 lat gwarancji
1600-1800 zł netto +7%VAT m2 powierzchni użytkowej /nadzór budowlany, materiał, robocizna, adaptacja wybranego projektu pod kątem technologii, transport/
Tel 604940591
meil inz.k.slaga @interia.pl

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

24 lipca 2016, 12:21

Zgadzam sie: good 0 bad

ja mam elewacje w pelni z drewna dzieki firmie www.global-biznes.pl wczesniej wlasnie miałem taki mix i musze stwierdzic, ze wole w pelni z drewna, polecam każdemu

Zgłoś | Cytuj | Link

Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • czy warto budować dom ze ścian jednowarstwowych Liczba postów: 135 Grupa: Stawiamy śc... Hej, jeśli korzystacie z materiałów wienerberger to zerknijcie na ten ich konkurs, bo mogą Wam zwrócić za nie pieniądze: https://www.budogram.pl/konkurs
  • Jakie kupić narzędzia? Liczba postów: 4955 Grupa: Stawiamy śc... Ja polecam przede wszystkim kupowanie zestawów, dostępne są np. zestawy kluczy trzpieniowych, torx, płaskich, nasadkowych, szczękowych, otwornic oraz zestawy un...
  • Jakie pustaki? Liczba postów: 131 Grupa: Stawiamy śc... Dla planowanej w Olsztynie szukam niezawodnej firmy do wywozu gruzu, która mogłaby sprostać wymaganiom projektu komercyjnego. Czy firma Zamów-Kontener https://z...
  • Fototapety i inne. Liczba postów: 1193 Grupa: Stawiamy śc... Decydując się na współprace ze specjalistami nie marnujecie swojego czasu oraz pieniędzy. Jeżeli szukacie inspiracji do aranżacji Waszych wnętrz, to zdecydowani...
  • Wilgoć w ścianach Liczba postów: 4 Grupa: Stawiamy śc... Wilgoć na ścianach to poważny problem, którego nie powinniśmy bagatelizować. Im wcześniej wykryty - tym szybciej można z nim zawalczyć. Trzeba jednak znaleźć pr...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19129 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 389

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >