ściany ze szkła

« Powrót do grupy: Inteligentny dom

Stron: 7 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸  ▸▸

14 marca 2011, 17:09

Zgadzam sie: good 0 bad

witajcie. niejednokrotnie zastanawiałam się nad szklanymi ścianami. Chciałabym wiedzieć czy jest to drogie i bezpieczne (???) wydaje mi sie to dość proste i piękne rozwiązanie do domu letniskowego z malowniczą okolicą (dom na Mazurach), ale czy polskie warunki na to pozwalają? Czy ktoś ma takie ściany?

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

30 marca 2011, 10:01

Zgadzam sie: good 0 bad

Widziałem takie ściany, ale jako przesuwne ścianki działowe. Ciekawe rozwiązanie, gdyż można było modyfikować i konfigurować wnętrza. Jeżeli chodzi o szklane ściany konstrukcyjne to nie ma takiej opcji. Dla celów o jakich piszesz stosuje się okna panoramiczne.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

4 kwietnia 2011, 15:05

Zgadzam sie: good 0 bad

No właśnienajlepiej po prostu zamiast ściany coś jak "bardzo duże okno" praktycznie bez szprosów. chociaż prawdę mówiąc widziałem na zagranicznych zdjęcia domy, ktore wygladaly jak zbudowane ze szkla, ale to chyba niemozliwe?

Zgłoś | Cytuj | Link

13 kwietnia 2011, 15:26

Zgadzam sie: good 0 bad

takie szło widziałem tylko w ściankach działowych. Duże i ciężkie, ale świadczy o swego rodzaju prestiżu. Pewnie to bezpieczne bo szkło jakoś wzmocnione i pewnie przy zbiciu rozsypuje się w drobny mak. Cena pewnie też "niestandardowa". Do domu się to jednak nie nadaje.

Zgłoś | Cytuj | Link

20 kwietnia 2011, 10:10

Zgadzam sie: good 0 bad

nie wiem czy o to chodzi ale takie konstrukcje chyba robi aluprof


Solary

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

20 maja 2011, 09:52

Zgadzam sie: good 0 bad

Ścian konstrukcyjnych ze szkła raczej nie ma - chyba że na wzór tych wieżowców, ale to nie to samo. Myślę, że byłby problem przede wszystkim z właściwym ogrzaniem takiej ściany..
______________________________
prk 7 nieruchomości

Ten post był edytowany przez ilecprkbu dnia: 20 maja 2011, 09:54
Zgłoś | Cytuj | Link

23 sierpnia 2011, 13:25

Zgadzam sie: good 0 bad

Bardziej podoba mi się większe przeszklenie budynku, będzie dostatecznie dużo światła, szklane ścianki działowe wydają mi się niepraktyczne nawet jeśli ładne, coś jak tutaj w projektach energooszczędnych w Sondenbergu Lipińskich, wpuszczono chyba tyle światła ile się da, http://projekty.lipinscy.pl/Sondenberg/

Zgłoś | Cytuj | Link

30 czerwca 2012, 21:38

Zgadzam sie: good 0 bad

Mi to się też podoba ,ale raczej bym nie zdecydowała się na takie ściany .Miałabym wrazenie ,ze wszyscy na mnie patrza .

Zgłoś | Cytuj | Link

30 czerwca 2012, 21:38

Zgadzam sie: good 0 bad

Mi to się też podoba ,ale raczej bym nie zdecydowała się na takie ściany .Miałabym wrazenie ,ze wszyscy na mnie patrza .

Zgłoś | Cytuj | Link

10 sierpnia 2012, 13:30

Zgadzam sie: good 0 bad

W dzień ok, ale w nocy...

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 7 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Przydomowa oczyszczalnia Liczba postów: 50 Grupa: Inteligentn... my oferujemy przebudowę szamba na oczyszczalnie ścieków. Zapraszamy po więcej informacji na stronie: [url]https://www.oczyszczalnieprzydomowe -szamba.pl/przebudo...
  • Projekt domu Liczba postów: 68 Grupa: Inteligentn... Myślę, że jednym z fajniejszych elementów inteligentnego domu jest oświetlenie.
  • uchwyty meblowe wpuszczane Liczba postów: 14 Grupa: Inteligentn... Użytkownik Isiek napisał: Ile osób tyle opinii. W poprzednich kuchniach miałam uchwyty i marzyłam o frezach. W tym mieszkaniu spełniłam marzenie. Jestem bardzo....
  • System alarmowy Liczba postów: 134 Grupa: Inteligentn... O ile mi wiadomo, systemy alarmowe łódź są warte rozważenia dla każdego, kto chce chronić swoją własność. Przy rosnącej liczbie kradzieży i aktów wandalizmu, po...
  • Wentylacja mechaniczna Liczba postów: 77 Grupa: Inteligentn... Jeśli chodzi o różnorodność w zakresie dobrej jakości narzędzi, w tym również poszczególnych elementów jak rury wentylacyjne spiro do wentylacji to mogę polecić...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19164 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 214

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >