serwis skrzyni biegów

« Powrót do grupy: Trudne tematy

6 lipca 2015, 19:12

Zgadzam sie: good 0 bad

Witam,
zapytanie mam kochani, czy znacie jakiś dobry serwis automatycznych skrzyni biegów? Znazłem w internecie serwis Renz w Grójcu i lokalizacyjnie by mi odpowiadał. Macie jakieś doświadczeania z nimi? Może ktoś juz tam serwisował skrzynie? Będę wdzięczny za wskazówki!

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

11 kwietnia 2018, 11:13

Zgadzam sie: good 0 bad

O skrzynię biegów trzeba oczywiście dbać. W jaki sposób? Na przykład zwracając uwagę na wymianę oleju czy też stosując odpowiedni styl jazdy. Czasami warto zdecydować się na regenerację skrzyni biegów - koszt regeneracji skrzyni jest dużo mniejszy w porównaniu z jej wymianą na nową na przykład.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

30 grudnia 2018, 21:58

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja swoje auto naprawiam w serwisie partnerskim BMW, bo zależy mi na wysokim poziomie serwisu, a jednocześnie nie lubię przepłacać. Tu mam wysokie standardy BMW, a ceny o jakieś 1/3 niższe niż w ASO. Jak ktoś z Wawy, to polecam MService na Bielanach http://serwisbmw.net/

Zgłoś | Cytuj | Link

5 sierpnia 2019, 22:12

Zgadzam sie: good 0 bad

skrzynia to niestety zawsze droga usterka

Zgłoś | Cytuj | Link

24 września 2020, 19:07

Zgadzam sie: good 0 bad

Niestety nie znam tego serwisu. Ja korzystałem wyłącznie z usług zakładu www.dnis.pl. Zajmowali się naprawą automatycznej skrzyni biegów w moim samochodzie. Swoje usługi wykonali profesjonalnie, rzetelnie i terminowo. Jestem bardzo zadowolony, ponieważ skrzynia działa jak nowa.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Jak o siebie dbacie? Liczba postów: 1653 Grupa: Trudne tema... Ja mogę Wam polecić gabinet stomatologiczny Ochota na Uśmiech - oni oferują kompleksowe leczenie stomatologiczne jak również stomatologię estetyczną oraz chirur...
  • Treningi Fitness ? Liczba postów: 188 Grupa: Trudne tema... Jeśli marzysz o sportowej sylwetce i chcesz zrzucić kilogramy przed latem, koniecznie musisz ustalić swój deficyt kaloryczny. Załóżmy, że Twój organizm potrzebu...
  • problemy z cerą Liczba postów: 65 Grupa: Trudne tema... Z pewnością jednym z najważniejszych aspektów wyboru dobrego dermatologa są jego kwalifikacje i doświadczenie. W Polsce, aby zostać dermatologiem, potrzebna jes...
  • Pit 2020 Liczba postów: 9 Grupa: Trudne tema... Cześć, pomyślałam że podzielę się z Wami moimi odczuciami w temacie rozliczeń PIT. W końcu to bardzo aktualny temat i myślę, że wiele osób on zainteresuje. Otóż...
  • Kredyt na remont mieszkania Liczba postów: 21 Grupa: Trudne tema... Jakie raty miesięczne posiadacie jeśli wzięliście taki kredyt?

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19132 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 213

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >