siatka ogrodzeniowa

« Powrót do grupy: Technologie i materiały

Stron: 5 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸  ▸▸

26 marca 2007, 20:19

Zgadzam sie: good 0 bad

Poszukuje siatki ogrodzeniowej na działkę 3,2mm wysokość: 1,5m ocynkowaną w miarę rozsądnej cenie z Warszawy i okolic(do 30km)

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

27 marca 2007, 11:05

Zgadzam sie: good 0 bad

Siatka ogrodzeniowa ocynkowana 1,5 m wysokości--
Warszawa Łomianki
Przy zakupie 100 mb Transport 20km GRATIS!
Cena brutto za 1 metr bieżący siatki -10.50zł
Srednica drutu ocynkowanego 2,8 mm
Oczko 70x70 mm
Wysokość siatki 1,5 m

Siatka idealna na ogrodzenie dużego obiektu, a także obiektów mniejszych np. domków jednorodzinnych czy działek rekreacyjnych. Siatka wykonana jest z drutu trzymającego wymiar w 100 %. Powłoka wykonana z cynku skutecznie chroni przed utlenianiem metalu (ochrona przed rdzą).
Przy zakupie 100 mb siatki bezpłatny transport 20 km.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

27 marca 2007, 11:07

Zgadzam sie: good 0 bad

a ja kupiłam tutaj i jest ok :)
cena 9,50 zł.

adres: http://www.swistak.pl/aukcje/2394701,SIATKA-OGRODZENIOWA-WAR SZAWA.html

pozdrawiam- Kasia

Zgłoś | Cytuj | Link

12 września 2007, 13:18

Zgadzam sie: good 0 bad

ja polecam siatkę firmy betafence, my w tym roku taką założyliśmy i chwalimy sobie, sprawia wrażenie bardzo solidnej nie było najmniejszego problemu z założeniem jej bo nie trzeba naciągać tak jak zwykłej siatki, wystarczy ja doczepiać do słupków, w zestawie sa specjalne spinki, e potrzeba do tego żadnych fachowców którzy w pocie czoła będą naciągać siatkę, tu montaż jest naprawdę prosty, polecam u mnie sie psprawdziła

Zgłoś | Cytuj | Link

17 września 2007, 18:46

Zgadzam sie: good 0 bad

przeczytałem sobie wasze info ale chciałem sie spytać gdzie można ją kupić... i najważniejsze tak na oko ile ona kosztuje?

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

18 września 2007, 15:22

Zgadzam sie: good 0 bad

Słyszałem ze wchodza nowe przepisy co do grodzenia... We Francji np. nie mozna grodzic jesli siatka nie spełnia odpowiednich standardów...Sprawdziłem Abym nie musial pozniej sie martwic i Na szczescie betafence spelnia je.. dzis preczytalem ze ogrodzenie do2,2 m nie trzeba pozwolenia :D

Zgłoś | Cytuj | Link

18 września 2007, 22:46

Zgadzam sie: good 0 bad

A jakie to zmiany? Nigdzie nie znalazlem :) Pozdrawiam

Zgłoś | Cytuj | Link

26 października 2007, 14:35

Zgadzam sie: good 0 bad

Bo chyba zadne nowe przepisy nie wchodza...
Tez mam siatke betafencu i jest ok juz tu pisalem ze latwo sie zalozyc ja dalo i sie swietnie z zielenia zgrala

Zgłoś | Cytuj | Link

26 października 2007, 21:55

Zgadzam sie: good 0 bad

to takie zmiany wymyślone przez handlowca pewno aby kupowac siatke :lol:

Zgłoś | Cytuj | Link

21 listopada 2007, 14:44

Zgadzam sie: good 0 bad

E tam, ja sadze ze te siatki betafence sa na tyle popularne (zrobiłem małą sondę wśród znajomych) że żaden handlowiec nie musi zachęcać czy robic reklamy żeby je kupic, kto potrzebuje to sam znajdzie

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 5 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Jakie okna dachowe? Liczba postów: 151 Grupa: Technologie... Czy do takich okien łatwo jest dopasować rolety?
  • jak długo trwa budowa domu?... Liczba postów: 301 Grupa: Technologie... W moim odczuciu, oferta mieszkań gotowych do odbioru na https://activa.pl/oferta/mieszkania-goto we-do-odbioru-gdansk jest bardzo korzystna, szczególnie jeśli n...
  • Sypialnia Liczba postów: 43 Grupa: Technologie... W przypadku kiedy marzysz o nowoczesnej i komfortowej sypialni? Odkryj kolekcje mebli z oferty https://www.swiatmebli.pl/sypialnie-kole kcje/. Znajdziesz tam róż...
  • Przydomowa oczyszczalnia ścieków Liczba postów: 106 Grupa: Technologie... Jeżeli ktoś z was szuka firmy, która oferuję sprzedaż wyposażenie technologicznego oczyszczalni ścieków to polecam zapoznać się z ofertą firmy, która znajduję s...
  • spawanie Liczba postów: 63 Grupa: Technologie... Jeżeli potrzebujecie profesjonalnych narzędzi i akcesoriów do spawania to myślę, że zainteresować Was może także oferta firmy PERUN. U nich znajdziecie wszystko...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19233 użytkowników

Użytkownicy online (2)

gości: 213

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >