sklep z lampami

« Powrót do grupy: Oświetlenie wnętrz

Stron: 8 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸  ▸▸

5 czerwca 2015, 09:52

Zgadzam sie: good 0 bad

Polecam www.britop.pl
Znajdziesz tam wiele lamp – zarówno do domu, jak i do ogrodu :)

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

21 lipca 2015, 12:26

Zgadzam sie: good 0 bad

Aby zapoznać się z ofertą lamp, zapraszam do naszego sklepu internetowego :)

http://www.meblonista.pl/pl/offer/oferta/lampy/

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

23 lipca 2015, 10:19

Zgadzam sie: good 0 bad

Fajne są małe sklepy z lampami robionymi ręcznie. Można np. w Metal Bernat zamówić takie metalowe elementy do lamp i je produkować. Moim zdaniem to bardzo fajny pomysł jest, zwłaszcza jak dostawca jest dobry.

Zgłoś | Cytuj | Link

30 lipca 2015, 11:23

Zgadzam sie: good 0 bad

Z tego co się orientuje to bardzo duży wybór mają elektryczni.com Ceny są bardzo w porządku i z dostawą nie ma problemu.

Zgłoś | Cytuj | Link

4 sierpnia 2015, 22:24

Zgadzam sie: good 0 bad

tylko zanim kupisz ledy, to poczytaj to: http://www.morele.net/wiadomosc/jak-wybrac-za rowki-led/606/

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

11 sierpnia 2015, 08:08

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja mogę polecić Ci internetowy sklep z lampami. Wrocław, to ich siedziba, więc jak jesteś na miejscu to możesz tutaj kupić. Nazywa się lampalampa. Zamawiałam już dwa razy. Taka lampa od nich to prawdziwe cacuszko :)

Zgłoś | Cytuj | Link

12 sierpnia 2015, 18:03

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja kupowałem lampy do sypialni w sklepie http://www.impresje24.pl/pol_m_Oswietlenie-163.html . Fajne, stylowe i oryginalne. Czasem są promocje różne więc warto zaglądać :)

Zgłoś | Cytuj | Link

24 września 2015, 11:14

Zgadzam sie: good 0 bad

Jeżeli szukasz ciekawego i godnego zaufania sklepu z lampami,oświetleniem,to zapraszamy na www.LampyHiszpanskie.pl wybór jest bardzo szeroki a do tego atrakcyjne ceny.

Zgłoś | Cytuj | Link

26 września 2015, 20:37

Zgadzam sie: good 0 bad

Na początku byłem sceptycznie nastawiony do tematu zakupu oświetlenia przez internet. Po pierwsze- nigdy nie wiadomo jak coś wygląda w rzeczywistości. Zdjęcia to jedno, a produkt otrzymany przesyłką to często zupełnie co innego. Po drugie - właśnie przesyłka. Nie jest tajemnicą, że firmy kurierskie traktują swoje paczki jak worki z ziemniakami. Dlatego dużo zależy od sprzedawcy, czy dobrze zabezpieczył towar. Mimo obaw zamówiłem któregoś razu na początek dwie lampy z tego sklepu http://www.e-klosz.pl, wszystko było w porządku. Zakupy się udały.

Zgłoś | Cytuj | Link

29 września 2015, 13:45

Zgadzam sie: good 0 bad

Moim zdaniem nie ma się czego obawiać,wystarczy tylko wybrać naprawdę dobry i godny zaufania sklep internetowy z oświetleniem i można być spokojnym. Do takich które są godnymi zaufania zalicza się takze www.Maglife.pl

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 8 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Oświetlenie Liczba postów: 517 Grupa: Oświetlenie... Wybór oświetlenie jest niestety trochę utrudniony ze względu na to, że trzeba połączyć aktualne trendy z praktycznym użytkowaniem. Aktualnie właśnie przy wykańc...
  • Jaka lampa do salonu? Liczba postów: 24 Grupa: Oświetlenie... Nie zwracaj uwagi na producenta, bo masa na rynku lamp, gdzie producent niby dobry, a sama lampa już bardzo słaba jakościowo. Sam kupiłem trochę rzeczy takim to...
  • Sklep z oświetleniem Liczba postów: 15 Grupa: Oświetlenie... Przeglądaj różne sklepy, bo ceny są naprawdę różne. Jak przejrzysz kilkanaście sklepów to okaże się, że w jednym sklepie lampa kosztuje 100 złotych, a w innym 3...
  • barek i alkohole Liczba postów: 56 Grupa: Oświetlenie... Nie mam barku jako takiego (bo kojarzą mi się barki sprzed 30 lat zamykane na klucz). Ale mam półkę, na której stawiam alkohole. Jest to osobna półka, poza zasi...
  • kinkiety do sypialni Liczba postów: 13 Grupa: Oświetlenie... Jeżeli szukacie sprawdzonego sklepu z oświetleniem do domu, to polecam Wam sprawdzić ofertę na stronie, gdzie znajdziecie lampy ogrodowe stojące i wiele innych....

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19129 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 272

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >