sklep z lampami

« Powrót do grupy: Oświetlenie wnętrz

Stron: 8 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  4 5 6 7 8  ▸

14 lutego 2021, 20:34

Zgadzam sie: good 0 bad

Jeśli poszukujecie sklepu z różnorodnym oświetleniem, to na pewno warto sobie zerknąć tutaj https://macodesign.eu/lampy_podlogowe.html . Jest tam sporo różnych ciekawych propozycji. Oczywiście można tam zrobić zakupy online, co w dzisiejszych czasach jest niezwykle ważna. Takie zakupy są szybkie i bezpieczne.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

15 kwietnia 2021, 12:37

Zgadzam sie: good 0 bad

Jeśli potrzebujesz mieć możliwość porównania różnych lamp i elementów oświetleniowych polecam zajrzeć do katalogu artykułów na stronie 10Hostel.

Są oni świetnymi fachowcami w sprzedaży i dystrybucji tego typu mebli.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

26 kwietnia 2021, 14:01

Zgadzam sie: good 0 bad

Po oświetlenie to warto teraz zajrzeć do https://www.superwnetrze.pl/lampy-wiszace,k39 51.html . Ogromna ilość w dobrych, promocyjnych cenach, no i świetnych producentów.

Zgłoś | Cytuj | Link

14 maja 2021, 07:57

Zgadzam sie: good 0 bad

mnie to nawet przede wszystkim interesuje to, by wybrac jakiegos dobrego producenta oswietlenia. Macie kogos godnego zaufania?

Zgłoś | Cytuj | Link

15 maja 2021, 06:23

Zgadzam sie: good 0 bad

wiesz, jest kilka firm, które znają się na swoim fachu. Ostatnio jednak korzystam tylko z lamp od V-TAC i naprawdę nie ma na co narzekać, a ja jestem z zasady dość wybredną Klientką :P

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

16 maja 2021, 09:45

Zgadzam sie: good 0 bad

hehehe no ja też nie kupuje czegos pierwszego z brzegu. Możesz powiedziec cos wiecej? Czym cechuja się te lampy? Mnie najbardziej zalezy na lampkach nocnych i podlogowych

Zgłoś | Cytuj | Link

17 maja 2021, 03:39

Zgadzam sie: good 0 bad

V-TAC to porządna firma. Mam od nich kilka rzeczy i jakość wykonania jest na wysokim poziomie. Posiadam m.in. lampki nocne. Generują odpowiednie oświetlenie, są dodatkowo fajnym elementem dekoracyjnym sypialni itp. Warunki finansowe też są ok.

Zgłoś | Cytuj | Link

18 maja 2021, 15:56

Zgadzam sie: good 0 bad

aha, no to spoko. Dzieki za info. Jeszcze pomyślę nad tym wszystkim, ale chyba się ostatecznie zdecyduje

Zgłoś | Cytuj | Link

27 maja 2021, 08:54

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja kupuje regularnie w sklepach Otolampy i Luxmarket - znajdziecie tam super wyselekcjonowanych producentów np. Steinel, Kanlux czy SUMA.

Zgłoś | Cytuj | Link

16 sierpnia 2021, 21:15

Zgadzam sie: good 0 bad

Co myślicie na temat lampa wirusobójcza? Taka lampa emituje światło ultrafioletowe i skutecznie usuwa z powierzchni wirusy, bakterie i grzyby. Znalazłam w Internecie sklep.Bestlighting.pl Czy kupowaliście coś kiedyś w tym sklepie? Czekam na opinie https://sklep.bestlighting.pl/pl/p/Lampa-wiru sobojcza-UV-C-72W-STERILON-FLOW/784

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 8 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  4 5 6 7 8  ▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Oświetlenie Liczba postów: 524 Grupa: Oświetlenie... Moje doświadczenie zakupowe w tym sklepie z oświetleniem było absolutnie fantastyczne. Szukając lampy do mojej sypialni, zależało mi na znalezieniu czegoś wyjąt...
  • Jaka lampa do salonu? Liczba postów: 24 Grupa: Oświetlenie... Nie zwracaj uwagi na producenta, bo masa na rynku lamp, gdzie producent niby dobry, a sama lampa już bardzo słaba jakościowo. Sam kupiłem trochę rzeczy takim to...
  • Sklep z oświetleniem Liczba postów: 15 Grupa: Oświetlenie... Przeglądaj różne sklepy, bo ceny są naprawdę różne. Jak przejrzysz kilkanaście sklepów to okaże się, że w jednym sklepie lampa kosztuje 100 złotych, a w innym 3...
  • barek i alkohole Liczba postów: 56 Grupa: Oświetlenie... Nie mam barku jako takiego (bo kojarzą mi się barki sprzed 30 lat zamykane na klucz). Ale mam półkę, na której stawiam alkohole. Jest to osobna półka, poza zasi...
  • kinkiety do sypialni Liczba postów: 13 Grupa: Oświetlenie... Jeżeli szukacie sprawdzonego sklepu z oświetleniem do domu, to polecam Wam sprawdzić ofertę na stronie, gdzie znajdziecie lampy ogrodowe stojące i wiele innych....

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19159 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 198

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >