sklepy stacjonarne przeniesione do internetu??

« Powrót do grupy: Porady i opinie

Stron: 4 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸  ▸▸

24 marca 2010, 13:25

Zgadzam sie: good 0 bad

Od jakiegoś czasu noszę się z zamiarem kupienia kilku sprzętów do domu. Tylko niestety nie mam czasu na to, żeby chodzić po sklepach. I tak sobie pomyślałam, że zrobię tym razem zakupy przez internet. Tylko, że nie wiem, z którego sklepu skorzystać. Bo jest ich dość sporo.
Sprawdzałam różne oferty i znalazłam sklep medialux.pl. Wydaje mi się, że to jest ten sam sklep co media markt tylko, że pod inną nazwą funkcjonuje w internecie.
Czy może wiecie coś na ten temat, czy media markt przeniósł się do sieci??

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

29 marca 2010, 16:58

Zgadzam sie: good 0 bad

W sumie to ciekawe, co piszesz. Zawsze wydawało mi się, że Media Markt to tylko sklep stacjonarny. Trudno powiedzieć, czy Medialux to ten sam sklep, tym bardziej, że na stronie mają informacje, że należą do firmy Domo24. Fajnie by było, gdyby media markt miał sklep internetowy - można by z domu zamawiać.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

30 marca 2010, 18:12

Zgadzam sie: good 0 bad

Ale layout ma taki sam jak media markt...Graficznie to samo, oferta ta sama, opisy produktów nawet. Wygląda tak samo, nie wiem już sama czy to media markt pod inną nazwą, czy zupełnie niezależny sklep.

Zgłoś | Cytuj | Link

12 kwietnia 2010, 16:49

Zgadzam sie: good 0 bad

W sumie to nie ma znaczenia właściwie. Oferta niezła, więc jeżeli to jest naprawdę sklep media marktu to spoko, a jak nie to tez się nic nie dzieje. Najważniejsze żeby była atrakcyjna oferta. Jak ludzie się przekonają, to i tak będą kupować właśnie.

Zgłoś | Cytuj | Link

14 kwietnia 2010, 15:32

Zgadzam sie: good 0 bad

Media markt to sieciowy sklep,więc nie moze funkcjonowac pod inną nazwą w internecie,może ktoś założył podobny sklep z asortymentem elektronicznym i stąd to zamieszanie.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

14 kwietnia 2010, 23:51

Zgadzam sie: good 0 bad

no właśnie przez tą stronkę całe to zamieszanie, bo jak tylko na nią weszłam to mnie się wydawało, że to jest internetowe media markt. Tylko ta nazwa mi trochę nie pasowała, bo jeśli chcieliby otwierać sklep stacjonarny to myślę, że nie powinni zmieniać nazwy.
A może faktycznie to jest zupełnie inny sklep. Myślę, że z czasem wszystko się wyjaśni.

Zgłoś | Cytuj | Link

2 listopada 2013, 10:36

Zgadzam sie: good 0 bad

Jeżeli chodzi o sklepy internetowe, to osobiście polecam ehak24.pl Mają tam najlepsze materiały takie jak liny stalowe.

Zgłoś | Cytuj | Link

4 listopada 2013, 11:48

Zgadzam sie: good 0 bad

Polecam www.Victori.pl atrakcyjne ceny dobrej jakości akcesoriów i materiałów do wyposażenia każdej łazienki.

Zgłoś | Cytuj | Link

7 listopada 2013, 09:33

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja osobiście polecam sklep ehak24.pl Jak dla mnie to zdecydowanie najlepszy wybór.

Zgłoś | Cytuj | Link

12 grudnia 2013, 10:15

Zgadzam sie: good 0 bad

To normalne że sklepy się przenoszą do internetu. To teraz nowe źródło przenoszenia informacji, więc ludzie z niego korzystają. Jest wilee sklepów, które prowadzą tylko sprzedaż wysyłkową i świetnie na tym wychodzą, na przykład:
http://www.lepsze-zgrzewanie.pl/

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 4 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Klimatyzacja - jakiej firmy najlepsza? Liczba postów: 281 Grupa: Porady i op... Czemu samodzielnie próbujecie wybierać klimatyzator? Przy wyborze takiego urządzenia trzeba uwzględnić mnóstwo czynników technicznych, o których łatwo zapomnieć...
  • Czy rolety mogą poprawić izolację akustyczną pomie... Liczba postów: 1 Grupa: Porady i op... Hej, Zastanawiam się, czy rolety mogą pomóc w redukcji hałasu w moim domu. Czy pewne rodzaje rolet są bardziej efektywne w poprawie izolacji akustycznej niż inn...
  • urządzanie hali Liczba postów: 1 Grupa: Porady i op... Firma ALPBIS zajmuje się profesjonalną obsługą przedsiębiorstw oraz wszelakich instytucji w zakresie wyposażania laboratoriów, biur, hal produkcyjnych i pomiesz...
  • Okna,rolety Liczba postów: 63 Grupa: Porady i op... Szukam profesjonalnej firmy, która posiada w swojej ofercie moskitiery i markizy Poznań. Zależy mi na fachowym doradztwie. W Internecie znalazłam firmę Rolo-Sty...
  • Kanapa do salonu Liczba postów: 49 Grupa: Porady i op... Akurat z wyborem kanapy do salonu to nie powinno być większego problemu, bo to właściwie żadna filozofia - musi pasować wymiarami, kolorystycznie i być wykonana...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19133 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 254

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >