sklepy stacjonarne przeniesione do internetu??

« Powrót do grupy: Porady i opinie

Stron: 4 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3 4  ▸

13 grudnia 2013, 10:33

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja również polecam sklep ehak24.pl

To naprawdę dobry wybór.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

14 grudnia 2013, 12:40

Zgadzam sie: good 0 bad

Zgadzam się z przedmówcą. Sam kupuje w tym sklepie i nie narzekam.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

16 grudnia 2013, 13:37

Zgadzam sie: good 0 bad

Warto zerknąć także do nas na www.PieceMans.pl w razie pytan służymy pomocą na forum. Mamy niezbędne doświadczenie i fachową obsługę.

Zgłoś | Cytuj | Link

27 grudnia 2013, 15:05

Zgadzam sie: good 0 bad

Zgadzam się co do opini na temat sklepów internetowych. W niektórych z nich naprawdę warto robić zakupy. Przykładem niech będzie podany wcześniej lepsze-zgrzewanie.pl

Zgłoś | Cytuj | Link

2 stycznia 2014, 19:31

Zgadzam sie: good 0 bad

Kupno przez internet to jest wielka wygoda. Sama często w ten sposób wiele rzeczy kupuję. Ostatnio nawet skusiłam się na meble, ponieważ są o wiele tańsze. Mój ulubiony producent http://www.urokdrewna.pl prowadzi akurat taką sprzedaż. Nie wiem czy ma gdzieś sklep stacjonarny, ale co z tego jeśli to byłoby daleko ode mnie. A tak mogę sobie wygodnie usiąść przed monitorem i poprzebierać

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

27 stycznia 2014, 12:36

Zgadzam sie: good 0 bad

Co racja to racja. Sam kupuje w sklepie ehak24.pl i jestem zadowolony

Zgłoś | Cytuj | Link

10 lutego 2014, 14:42

Zgadzam sie: good 0 bad

A ja mogę każdemu polecić sklep www.Victori.pl gdzie znajdziecie szeroki wybór akcesoriów łazienkowych w niższej cenie.

Zgłoś | Cytuj | Link

21 lutego 2014, 11:22

Zgadzam sie: good 0 bad

Ehak24.pl jak dla mnie to zdecydowanie najlepszy sklep internetowy

Zgłoś | Cytuj | Link

4 marca 2014, 09:49

Zgadzam sie: good 0 bad

Teraz na naszej stronie www.Victori.pl znajdziecie szereg ciekawych promocji na wybrany asortyment wiec warto tam zajrzeć,fachowa obsługa służy swoja radą.

Zgłoś | Cytuj | Link

15 marca 2014, 20:37

Zgadzam sie: good 0 bad

w tej chwili internet to podstawa, siadasz i szukasz inspiracji, czy konkretnych produktów wtedy kiedy masz czas i ochotę. Przy czym czasami, by coś fajnego kupić - nie musi być to sklep internetowy... Szukając kanapy z funkcją spania, przeszukaliśmy mnóstwo stron (google twoim przyjacielem:-) by znaleźć coś co nam się spodobało w ofercie wajnert, a szukając stołu trafiliśmy do www.wirtualnysalonklose.pl - i pasujący nam model - dobierając indywidualnie wymiary pod siebie, zamówiliśmy tel.
W obu przypadkach pomimo, iż meble zamawialiśmy ze sklepów stacjonarnych, to wyboru dokonaliśmy dzięki internetowi...

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 4 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3 4  ▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • agencja poszukiwania pracy w Polsce Liczba postów: 2 Grupa: Porady i op... link https://top-staff.com.pl/
  • architektura, projektowanie wnętrz- szukam fachowc... Liczba postów: 58 Grupa: Porady i op... Jeśli szukasz fachowców z zakresu architektury i projektowania wnętrz we Wrocławiu, istnieje kilka sposobów, aby ich znaleźć: 1. **Internetowe platformy**: Kor...
  • catering Liczba postów: 33 Grupa: Porady i op... Świetną firmą z którą warto podjąć współpracę w kwestii cateringu jest https://www.miacatering.pl/uslugi-cateri ngowe Jest to bardzo profesjonalna firma dbająca....
  • Pożyczka - gdzie najlepiej ? Liczba postów: 209 Grupa: Porady i op... Zgadzam się z Tobą. Ofert jest wiele, ale warunki są różne i można nieźle się zdziwić przy spłacie. Dlatego warto korzystać z porównywarek, dzięki którym można....
  • Pożyczka Liczba postów: 139 Grupa: Porady i op... Zgadzam się z Tobą. Ofert jest wiele, ale warunki są różne i można nieźle się zdziwić przy spłacie. Dlatego warto korzystać z porównywarek, dzięki którym można....

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19159 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 247

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >