sklepy stacjonarne przeniesione do internetu??

« Powrót do grupy: Porady i opinie

Stron: 3 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3

27 czerwca 2014, 11:45

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja w internecie rzadko robię zakupy tylko w jednym miejscu. To znaczy jeśli chodzi o wyposażenie wnętrz to raczej staram się ograniczać ilość sklepów, bo jednak koszty przesyłki są. Najbardziej lubię te miejsca, które oferują darmową dostawę. Na przykład sklep Urok Drewna.pl i na allegro jest kilka takich sprzedawców. Był jeszcze jeden sklep, ale nie mogę sobie przypomnieć.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

25 lipca 2014, 10:06

Jeżeli chodzi o sklepy typowo budowlane, to ja mam jeden zaufany sklep w tej kategorii. Mianowicie ehak24.pl

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

28 lipca 2014, 15:38

Dobry i solidny sklep internetowy z artykułami do wyposażenia łazienki to www.2hd.pl warto zajrzeć,fachowa obsługa zawsze doradzi.

Zgłoś | Cytuj | Link

18 sierpnia 2014, 09:56

Jeżeli chodzi o najlepszy sklep internetowy, to polecam ehak24.pl jak dla mnie jest idealny.

Zgłoś | Cytuj | Link

11 października 2014, 10:03

Polecam sklep ehak24.pl jak dla mnie to najlepszy sklep internetowy. Sądzę, że warto.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

24 października 2014, 11:32

Zapraszam także do nas na stronę www.Meble-z-drewna.pl gdzie znajdziecie szeroki wybór solidnych mebli wykonanych z drewna,są najwyższej jakości w niższej cenie,więc myślę że warto:)

Zgłoś | Cytuj | Link

30 września 2016, 14:48

Jest wiele sklepów online z wyposażeniem wnętrz, więc jest w czym wybierać - każdy bez problemu może znaleźć coś dla siebie - zarówno pod kątem finansowym jak i gustu. Jak ktoś jest fanem zakupów internetowych i nie chce przepłacać to niektóre sklepy oferują kupony rabatowe na portalach typu Qpony.pl. Przykładem może być mara SF MEBLE i jej rabaty, dostępne tu: https://www.qpony.pl/sf-meble

Zgłoś | Cytuj | Link

12 października 2016, 13:08

Mogę polecić i zaprosić także do nas www.KamilaMeble.pl gdzie znajdziecie meble i krzesła, fotele biurowe oraz do domu w rozsądnej cenie oraz wysokiej jakości wykonania, teraz dodatkowo mamy ciekawe promocje :)

Zgłoś | Cytuj | Link

17 lutego 2017, 15:27

Tutaj możesz o tym poczytać: https://icube.pl/aplikacje-internetowe/sklepy -e-commerce
Dowiesz się dokładnie jak taki profesjonalny sklep internetowy powinien wyglądać.

Zgłoś | Cytuj | Link

28 lutego 2017, 08:57

Ja mogę zaprosić na naszą stronę www.BestKomin.pl gdzie znajdziecie nowoczesne systemy kominowe w niższych cenach, a w razie pytań służymy radą i pomocą na forum :)

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 3 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3

Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy

Chcesz coś przesłać? Jedziesz w trasę?

Ostatnio na forum

• Przeprowadzka w Warszawie Liczba postów: 21 Grupa: Porady i op... Ja też mam pewną firmę, która mi pomogła jakieś 3 miesiące temu przy przeprowadzce. Mówię o tym: http://www.przeprowadzki-poznan-24.pl/po lskaniemcy.html - zajmu...
  • skóra latem Liczba postów: 1 Grupa: Porady i op... jak odpowiednio chronić skórę, zwłaszcza latem przed promieniowaniem?
  • Wystrój salonu Liczba postów: 55 Grupa: Porady i op... Jakoś się tak teraz utarło, że częściej sa wybierane jasne kolory. Chociaż ja np lubię ciemne kolory ścian a na tym tle jasne meble. Wtedy to wygląda najlepiej,...
  • Oczyszczacze powietrza. Liczba postów: 25 Grupa: Porady i op... najlepsze oczyszczacz sa z sharpa a już wgl super jak danye urządzenie jest z nawilzaczem takjak to : https://goodair.pl/sklep/oczyszczacz-naw ilzacz-powietrza-s...
  • Aranżacja biura Liczba postów: 161 Grupa: Porady i op... Użytkownik Gość: studio4d napisał: Witam Warto na początku zrobić małe rozeznanie, jak duże powinny być biurka do pracy, ile szaf na dokumenty potrzeba, czy ma....

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 20767 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 415

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >