smog wylecial z bajki

« Powrót do grupy: Ekologiczny i energooszczędny dom

31 stycznia 2017, 15:41

Zgadzam sie: good 0 bad

Styczeń no i smog w natarciu. Mam sasiadow ktorzy totalnie zadymiają okolice, mimo ze mieszkam w malej miescowosci, górzystej to nie mogę zima cieszyc się dobrym, czystym powietrzem. No az mnie trafia. Nie wiem jak sobie z nimi radzic, jak przekonać? Nie chce tez siegac po radykalne rozwiązania typu zgłoszenie tego procederu, to w końcu sasaedzi. Poradzcie cos?

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

31 stycznia 2017, 15:44

Zgadzam sie: good 0 bad

Można ich zglosic do odpowiednich sluzb, niech przyjada zbadają zanieczyszenie powietrza z ich komina i będzie kara. Glowny winowajca to piecuch, palenie smiecami i bardzo zlej jakości wegiel a przecież można spalac czysto – mam sredniej generacji kociol z podajnikiem i wegiel sztygar - EKOGROSZEK. Zyzycie 5 workow w mrozy i czysty, przezroczyty wegiel z komina. Można!Do wymiany kotla nawet nasze szacowne państwo chce doplacac. W ministerstwie w gmninach sa na to srodki trzeba się pofatygować.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

1 lutego 2017, 13:50

Zgadzam sie: good 0 bad

Po co wogóle palić? Można ogrzewać za darmo energią elektryczną z fotowoltaiki.

Zgłoś | Cytuj | Link

2 lutego 2017, 14:22

Zgadzam sie: good 0 bad

jasne fotowotanika. Trochę realizamu, pana pomysły to może za 20-30 lat się urzeczywsitnia. Poki co wegiel daje nam ie tylko energie elektryczna ale i cieplo. No ale wegiel przezdewszystkim musi mieć odpowednie paramtery i kaooryczosc – sztygar jest w porzadku. Tez popelnilem kilka bledow w mojej historii wyboru wegla. Spieklem się pary razy zostając ze spora dostawa wegla który za chiny nie chciał się palic, to była jakas mokra maz nie wegiel , w dodatku pol n apol z kamieniami. Madry Polak po… teraz wiem za co place. Wegiel na poziomie.
A i jeszcze zamiast straszenia i nasylania sluzb jest jeszcze sila perswazji, pomoc… po to by zylo nam sielepiej w czystympowietrzu :)

Zgłoś | Cytuj | Link

21 lutego 2017, 14:51

Zgadzam sie: good 0 bad

Jak wszyscy będą dalej tkwić w przeszłości, to się nic nie zmieni! Do odważnych świat należy. Produkcja energii elektrycznej na sprzedaż się nie opłaca, ale na własny użytek już tak.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

28 lutego 2017, 18:26

Zgadzam sie: good 0 bad

fotowoltaika tak, tylko potem trzeba czymś jeszcze mądrze ogrzać dom. fotowoltaika + pompa cipeła + ogrzewanie podłogowe. taniej się po prostu nie da.

Zgłoś | Cytuj | Link

31 grudnia 2018, 00:32

Zgadzam sie: good 0 bad

Ekologiczny dom niestety wymaga sporych nakładów finansowych, dlatego warto wcześniej wszystko dokładnie sobie przeliczyć. Jeżeli będziecie chcieli równiez zawalczyć ze smokiem w swoim domu to warto pomyśleć nad oczyszczaczem powietrza który będziesz mógł kupić również w naszym sklepie https://www.mwp.biz.pl w którym znajdziesz ich szeroki wybór w fajnych cenach i do tego zawsze sprawna realizacja zamówienia. Zapraszamy do zakupów :)

Zgłoś | Cytuj | Link

Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Rekuperacja - jaką wybrać? Liczba postów: 28 Grupa: Ekologiczny... Myślę, że najlepiej byłoby powierzyć wybór i skonstruowanie takiego systemu - jakiemuś specjaliście. Wtedy masz gwarancję, że wszystko jest zrobione jak należy,...
  • Narzędzia potrzebne przy budowie domu Liczba postów: 60 Grupa: Ekologiczny... Zapewne wiele takich popularnych narzędzi, które są niezbędne przy budowie domu już masz. Tylko że możesz mieć takie narzędzia, które do tej pory Ci się sprawdz...
  • dom energooszczedny Liczba postów: 108 Grupa: Ekologiczny... Z moją obecną wiedzą na temat energooszczędności domu poszedłbym przy budowie w: -projekt domu (jego bryła, ilość okien, umiejscowienie itd) nastawione na oszcz...
  • WYCINANIE LASEROWE WARSZAWA Liczba postów: 1 Grupa: Ekologiczny... Jestem bardzo zadowolony bo dowiedziałem się o cięcie laserowe warszawa . Ciekawie ile osób skorzysta z tej bardzo dobrej oferty.
  • niższe koszty ogrzewania Liczba postów: 579 Grupa: Ekologiczny... Z jakiej formy ogrzewania korzystacie? https://megadron.pl/pl/men u/drony/marki/dji/mini-4-pro-2759.html

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19129 użytkowników

Użytkownicy online (2)

gości: 311

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >