sofa

« Powrót do grupy: Porady i opinie

4 maja 2011, 15:34

Zgadzam sie: good 0 bad

Moja koleżanka za jakiś czas otwiera swój gabinet i poszukuje do niego odpowiedniej sofy. Ostatnio zdała mi pytanie, co sadzę o tej sofie http://www.arismebel.pl/pl/shop/laguna.html ? Osobiście bardzo mi się podoba, jednak chciałybyśmy się upewnić w naszym zdaniu. A co wy o niej myślicie?

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

1 czerwca 2011, 10:14

Zgadzam sie: good 0 bad

Sofa jest bardzo ładna. Pytanie tylko co to ma być za gabinet, bo oprócz ładnego wyglądu powinna być także praktyczna. Jeżeli będzie na nim siadać mnóstwo osób każdego dnia to jasny kolor i welur nie są dobrym pomysłem.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

16 lipca 2013, 19:58

Zgadzam sie: good 0 bad

Jaki by to gabinet nie był uważam że wskazana jest sofa skórzana jeśli chodzi o firmy biura gabinety itp. zawsze to ładnie wygląda i posłuży na lata. Są firmy polskie produkujące meble bardzo dobrej jakości

Zgłoś | Cytuj | Link

13 marca 2018, 11:29

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja jakiś czas temu zamówiłam sofę ale jaką ......w pieknym stylu chesterfield z tego sklepu http://scarlettmeble.pl/. Wybrałam przepiękną brązowa sofę, która bardzo ładnie ozdabia nasz salon.

Zgłoś | Cytuj | Link

Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • księgowość w małej firmie Liczba postów: 70 Grupa: Porady i op... Przechowywanie dokumentów w formie papierowej jest stosunkowo trudne, dlatego coraz więcej firm decyduje się na cyfryzację. Jak do tego podejść, by wszystko pos...
  • maszyny budowlane Liczba postów: 8 Grupa: Porady i op... W poszukiwaniu praktycznych rozwiązań do przewozu kruszyw i innych materiałów budowlanych, śmieci, czy kamieni warto zastanowić się nad takim rozwiązaniem, jak....
  • Kanapa do salonu Liczba postów: 47 Grupa: Porady i op... Chciałabym kupić sofy kanapy Warszawa. Czy znacie sprawdzony sklep internetowy z takim asortymentem? Zależy mi na meblach wygodnych ale i także funkcjonalnych.....
  • Aranżacja biura Liczba postów: 398 Grupa: Porady i op... Obiecane zdjęcia.
  • Tarcze diamentowe Stellinger Liczba postów: 26 Grupa: Porady i op... Jeżeli szukasz wysokiej jakości w zakresie tarcz szlifierskich oraz pad diamentowych warto zapoznać się z ofertą przygotowaną przez mk-diament i zapoznania się....

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19125 użytkowników

Użytkownicy online (3)

gości: 241

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >