sofa do gabinetu

« Powrót do grupy: Najnowsze trendy

Stron: 5 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3 4  ▸  ▸▸

27 października 2011, 19:34

Zgadzam sie: good 0 bad

To zależy w jakim klimacie będzie urządzony cały gabinet. Jednak wydaje mi się, że ta sofa idealnie nadaje się na bardziej oficjalne spotkania przy kawie. Wygląda elegancko i wygodnie.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

10 stycznia 2012, 12:34

Zgadzam sie: good 0 bad

Sofa do gabinetu to bardzo dobry pomysł,najlepiej jeżeli byłaby tapicerowana-czarna. To dodaje uroku oraz elegancji.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

13 marca 2012, 11:14

Zgadzam sie: good 0 bad

Czarna, skórzana sofa to klasycznie elegancki, ale dość już oklepany motyw. Może coś nowoczesnego i nietypowego?

Zgłoś | Cytuj | Link

25 sierpnia 2012, 19:26

Zgadzam sie: good 0 bad

Zatem co proponujesz: czerwień,fiolet? Czarny może i jest oklepana,ale za to uniwersalny i bardzo elegancki. Moim zdaniem jak najbardziej warto.

Zgłoś | Cytuj | Link

28 stycznia 2013, 10:20

Zgadzam sie: good 0 bad

Hmm, a czy czerń nie może być też nowoczesna? Dużo zależy od designu samej sofy, nie tylko koloru. Według mnie bardzo oryginalnie, a zarazem niekrzykliwie wygląda połączenie bieli i czerni, o takie jak tu: poprostulozka.com/pl/oferta/sofy-kanapy-paniacci.html , model 7 ENNIO. Taka sofa chyba nie jest zbyt oklepana, co? No w każdym razie nigdzie jeszcze takiej nie spotkałem, a że lubię takie nietypowe rzeczy to mam na nią chrapkę już od jakiegoś czasu… zbieram fundusze ;)

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

21 lutego 2013, 18:32

Zgadzam sie: good 0 bad

Oczywiście,ze może być nowoczesna-nic nie stoi na przeszkodzie. Sam kolor sofy to jedna sprawa,druga to dodatki i kolor ścian,nie zapominajmy o tym,to ważne elementy.


www.Massi.pl

Zgłoś | Cytuj | Link

21 lutego 2013, 23:24

Zgadzam sie: good 0 bad

Mi się podoba coś w ten deseń :D

Zgłoś | Cytuj | Link

3 marca 2013, 17:40

Zgadzam sie: good 0 bad

Nie ma nic lepszego niż wybór sofy w normalnym sklepie. Można sobie usiąść, "wypróbować" i dopiero kupić. Oczywiście jest na prawdę dużo świetnych sklepów internetowych z meblami ale myślę, że osobistej inspekcji nic nie przebije;)

Zgłoś | Cytuj | Link

12 marca 2013, 13:24

Zgadzam sie: good 0 bad

A czy sklep internetowy nie jest normalnym sklepem? Bo moim zdaniem jak najbardziej tak,a poza tym masz przecież znacznie taniej. Sam kolor to kwestia gustu,ale ja proponowałbym elegancką i stylową czerń,no ewentualnie brąz.

Zgłoś | Cytuj | Link
Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 5 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3 4  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Firanki, czy rolety? Liczba postów: 468 Grupa: Najnowsze t... Rzeczywiście ten sklep ma bardzo szeroką ofertę. Myślę, że warto sprawdzić, jeśli ktoś szuka firan.
  • nowoczesne łóżko Liczba postów: 175 Grupa: Najnowsze t... Jeżeli poszukujecie łóżka to ja mogę śmiało polecić Wam ten sklep [url]https://lozka.net.pl/firm-pol-11423 47122-Stolarstwo-Wladyslaw-Marszalek.htm l[url] Szeroka...
  • Jak zaaranżować salon? Liczba postów: 277 Grupa: Najnowsze t... W aranżacji salonu dużo zależy od dobrze wybranego oświetlenia. Tak naprawdę taka zasada działa w każdym pomieszczeniu. Ale jednak w salonie widać ją szczególni...
  • Cegły w łazience? Co sądzicie Liczba postów: 107 Grupa: Najnowsze t... fajnie to wygląda :) a może pójść w czerwień? tak jak tu proponują: https://www.mtc.org.pl/czerwona-tapeta/
  • Podłoga Liczba postów: 115 Grupa: Najnowsze t... Osobiście staram się korzystać z usług specjalistów w danej branży, aby nie marnować swojego czasu i pieniędzy. Dlatego chciałbym Wam polecić sprawdzić ofertę s...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19129 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 256

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >