sofa do gabinetu

« Powrót do grupy: Najnowsze trendy

Stron: 5 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  2 3 4 5  ▸

23 września 2013, 11:14

Zgadzam sie: good 0 bad

Mnie się wydaje, ze największy wybór tego rodzaju sof ma w swojej ofercie Gala Collezione, także warto wybrać się chociażby do salony Agata Meble żeby zobaczyć jak pięknie się prezentują

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

21 października 2013, 19:47

Zgadzam sie: good 0 bad

Sofe do gabinetu to kupił bym z naturalnej skóry aby zrobiła wrażenie :) jednak pierwsze wrażenie jest najważniejsze. Ja właśnie jestem po zakupie łóżka do sypialni. Postanowiłem kupić proste ale i wygodne i solidne łóżko z gamy nowoczesne łóżka

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

23 października 2013, 17:45

Zgadzam sie: good 0 bad

Co do gali to nie jestem do konca przekonany. http://www.etap-sofa.pl/index.php?option=com_content&view=ar ticle&id=652&Itemid=664&lang=pl mi sie strasznie podoba taki styl.

Zgłoś | Cytuj | Link

24 października 2013, 12:43

Zgadzam sie: good 0 bad

Użytkownik tomaczek napisał: Sofe do gabinetu to kupił bym z naturalnej skóry aby
zrobiła wrażenie :) jednak pierwsze wrażenie jest
najważniejsze. Ja właśnie jestem po zakupie łóżka do
sypialni. Postanowiłem kupić proste ale i wygodne i
solidne łóżko z gamy nowoczesne łóżka


ale my tu nie o łóżkach tomaczek, a naturalną skórę w obiciach ma na pewno etap sofa o której mówi blipka, a czy gala ma, nie wiem, ale to średnia półka

Zgłoś | Cytuj | Link

24 października 2013, 18:32

Zgadzam sie: good 0 bad

Duzo osob na gale narzeka, podobno slabe materiały sa. W gabinecie zazwyczaj jest duzy ruch to bym wzial sofe, ktora bedzie wytrzymała,a nie po to zeby robiła szał na ludziach.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

14 grudnia 2017, 21:12

Zgadzam sie: good 0 bad

A może sofa w stylu szezlonga? Wygodna, stylowa i w sam raz do gabinetu i to nie tylko psychologa ;)

Zgłoś | Cytuj | Link

18 grudnia 2017, 11:10

Zgadzam sie: good 0 bad

W kwestii ładnej oraz wygodnej sofy polecam zerknąć także na http://adidarmeble.pl/22-sofy

Zgłoś | Cytuj | Link

18 grudnia 2017, 20:09

Zgadzam sie: good 0 bad

A coś w tym stylu nie podoba Ci się http://www.makrodom.pl/sofa-2-os-tm-2-biala-ekoskora-signal wydaje mi się że jest idealna jak do biura. Do tego biały elegancki kolor ze skóry dodaje jej elegancji

Zgłoś | Cytuj | Link

3 stycznia 2018, 11:36

Zgadzam sie: good 0 bad

I jak kwestia wyboru sofy do gabinetu, zaglądałeś do nas? Jeżeli nie to czas nadrobić zaległości, chętnie pomożemy :)


www.AdidarMeble.pl

Zgłoś | Cytuj | Link

11 kwietnia 2018, 14:54

Zgadzam sie: good 0 bad

Zgadzam się z Tobą, ładne meble gabinetowe tworzą prestiż. My swoje zamawialiśmy w meblo dom II z Armii Krajowej 24 w Rzeszowie: www://meble-do.pl i są zarówno wygodne, jak i ładnie się prezentują.

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 5 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  2 3 4 5  ▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • jaka łazienka Liczba postów: 330 Grupa: Najnowsze t... Co do łazienki to moja jest nowocześnie urządzona, jak też tak chcecie to industrialny metalowy stojak na reczniki będzie dobrym wyborem na pewno. Ja jeszcze ni...
  • Meble kuchenne Szczecin Liczba postów: 4 Grupa: Najnowsze t... Szczecin, jako dynamicznie rozwijające się miasto, oferuje bogatą ofertę w zakresie projektowania i produkcji mebli kuchennych. Meble kuchenne stanowią nie tylk...
  • nowoczesne łóżko Liczba postów: 178 Grupa: Najnowsze t... Jeśli oprócz wygody w sypialni zależy Ci również na nowoczesnym wyglądzie poszczególnych mebli, w tym łóżek lewitujących to warto zapoznać się z ofertą przygoto...
  • Współpraca z projektantem? Liczba postów: 10 Grupa: Najnowsze t... Zdecydowanie chciałabym nawiązać współpracę z takim projektantem :)
  • Dobra farba do malowania ścian Liczba postów: 6 Grupa: Najnowsze t... Szanowni Państwo, Zamiast ciężkiego betonu architektonicznego można zastosować cienkie i lekkie płytki klinkierowe z Kiing Klinker https://kingklinker.com/. Pły...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19233 użytkowników

Użytkownicy online (2)

gości: 216

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >