spawarka światłowodowa

« Powrót do grupy: Moja budowa

12 lutego 2019, 07:33

Zgadzam sie: good 0 bad

Może ktoś mi doradzi jaką spawarkę światłowodową kupić? Zaznaczam, że potrzebna jest do firmy, więc musi być coś naprawdę porządnego, cena ma mniejsze znaczenie. Rozmawiałam już z kilkoma spawaczami i każdy ma inne zdanie, więc szukam jeszcze jakichś opinii, żeby wybrać faktycznie coś dobrego.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

12 lutego 2019, 07:39

Zgadzam sie: good 0 bad

Z tego co się orientuję to bardzo drogie sa takie spawarki.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

14 lutego 2019, 17:20

Zgadzam sie: good 0 bad

Przejrzyj także ofertę www.nortech-weld.pl. Zamówiłem tam urządzenie spawalnicze MIG i jestem z niego bardzo zadowolony. Jest wygodne w obsłudze i posiada wiele funkcji.

Zgłoś | Cytuj | Link

Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Logistyka Liczba postów: 36 Grupa: Moja budowa Wymiana danych w czasie rzeczywistym między partnerami biznesowymi jest fundamentem sprawnego łańcucha dostaw. Dzięki technologiom takim jak IoT i blockchain, m...
  • Czujnik wypełnienia szamba Liczba postów: 13 Grupa: Moja budowa Ja ostatnio miałem problem z kanalizacją a mianowicie w bloku jak sąsiedzi spuszczali wodę w kuchni , myli naczynia to wszystko lądowało u mnie - wybijało ze zl...
  • Wiata Garażowa Liczba postów: 12 Grupa: Moja budowa Ważne jest, żeby wiata garażowa była wykonana z możliwie najlepszych komponentów. Wszystko powinno być ocynkowane i pomalowane. Polecam tę firmę oni zrobię wsz...
  • Komu zlecić budowę hali? Liczba postów: 47 Grupa: Moja budowa Jeżeli wiata garażowa to tylko w firmie, która specjalizuje się w carportach metalowych. Wszystkie produkty są najwyższej jakości.
  • ogrodzenia Liczba postów: 14 Grupa: Moja budowa Chciałabym wam polecić garaże blaszane prime garage znalazłam firmę która produkuje takie garaże z poleceń jakie widziałam na blogu wielotematycznym. Zamówiła...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19127 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 157

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >