spawarka światłowodowa

« Powrót do grupy: Moja budowa

12 lutego 2019, 07:33

Zgadzam sie: good 0 bad

Może ktoś mi doradzi jaką spawarkę światłowodową kupić? Zaznaczam, że potrzebna jest do firmy, więc musi być coś naprawdę porządnego, cena ma mniejsze znaczenie. Rozmawiałam już z kilkoma spawaczami i każdy ma inne zdanie, więc szukam jeszcze jakichś opinii, żeby wybrać faktycznie coś dobrego.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

12 lutego 2019, 07:39

Z tego co się orientuję to bardzo drogie sa takie spawarki.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

14 lutego 2019, 17:20

Przejrzyj także ofertę www.nortech-weld.pl. Zamówiłem tam urządzenie spawalnicze MIG i jestem z niego bardzo zadowolony. Jest wygodne w obsłudze i posiada wiele funkcji.

Zgłoś | Cytuj | Link

Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy

Ostatnio na forum

• Kanalizacja Liczba postów: 221 Grupa: Moja budowa Nie potrzebuje pomocy w wyborze kanalizacji, potrzebuje pomocy w wyborze wkładów eliminujących nieprzyjemny zapach, bo kompletnie nie wiem jakie Filtry antyodor...
  • Remont mieszkania Liczba postów: 95 Grupa: Moja budowa Przy remoncie podstawą jest porządna firma remontowa. Tylko wtedy remont idzie szybko i sprawnie a prace przeprowadzone są bardzo dobrze. Jeśli szukasz fachowcó...
  • Szambo Liczba postów: 3 Grupa: Moja budowa Ja nie pamiętam firmy, natomiast wiem, że szambo powinno być murowane i chodzi przede wszystkim o wysoką jakość oraz trwałość w porównaniu np: do plastiku. Ni...
  • Strona ze specjalistami. Liczba postów: 4 Grupa: Moja budowa Ja mogę polecić bardzo dobrą firmę od takich działań jak malowanie natryskowe i jest to firma www.mileo-bud.com.pl. Firma zajmuje się również maszynowym nakład...
  • Drzwi Liczba postów: 5 Grupa: Moja budowa Fajne akcesoria widziałem na stronie http://www.domki-zylajek.pl/pl/ Może jak przeglądniesz ich oferte handlową to znajdziesz coś odpowiedniego.

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19199 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 174

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >