sprzęt RTV i AGD

« Powrót do grupy: Sprzęt AGD i RTV

Stron: 3 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸

19 maja 2009, 18:27

Zgadzam sie: good 0 bad

co sądzicie na temat sprzętu RTV i AGD, kupionego w hipermarketach w promocji?? ja słyszałam, że są z nim same problemy, ale cena naprawdę mnie kusi.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

23 maja 2009, 20:08

Zgadzam sie: good 0 bad

ogólnie sprzęt z marketu jest gorszej jakości niz w sklepach zajmujących się specjalistycznie daną tematyką, życie uczy że nie ma czegoś takiego jak okazja nawet jak Ci się wydawało że kupiłęś tanio to wcale tak nie musi być.

ja omijam promocję wolę kupić gdzie indziej i zapłacić ciut drożej ale nie bioje się że zaraz coś sie stanie.

pozdrawiam

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

29 maja 2009, 00:13

Zgadzam sie: good 0 bad

a ja kupuje sprzet w supermarkecie.... dokladnie "auchan"!! ceny o kilka stówek tansze....a produkt taki sam!! nie mialem problem nigdy.... raz z żelazkiem(zwrot pieniedzy badz wymiana na nowy)!!

Zgłoś | Cytuj | Link

14 czerwca 2009, 01:11

Zgadzam sie: good 0 bad

tu się z Tobą nie zgodzę wiertarka profesjonalan czyli kupiona w sklepie za porządną kasę jest łożyskowana i bedzie Ci służyć latami ta z marketu za 45 zł nie ma łożysk tylko ze sztucznego materiału taki nazwijmy to ogranicznik ale kilka dni cięzkich prac i jest do wyrzucenia taką wiertarka to mozna co najwyżej otwór pod kołek na obraz wywiercić.

pozdrawiam

Zgłoś | Cytuj | Link

15 czerwca 2009, 13:30

Zgadzam sie: good 0 bad

Rzeczywiście z reguły jest tak,że sprzęt na promocjach i w supermarketach to tzw.jednorazówki. Są tanie ale najczęściej jak się zepsują to są już nie do naprawienia. Sprzedawcy liczą na to że kupujący połaszczą się na niższą cenę. Dlatego warto zaoszczędzić i kupić sobie sprzęt dobrej jakości, bo taki posłuży wiele lat. :wink:

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

17 czerwca 2009, 10:20

Zgadzam sie: good 0 bad

To zależy jaki sprzęt, ale generalnie nie polecam kupowania sprzętu elektronicznego czy też narzędzi w sklepach typu Tesco czy Auchan.
Ale Castorama czy Leroy Merlin to już co innego, to są sklepy stworzone do sprzedawania np. narzędzi, a taki Auchan to przy okazji może sprzeda jakąś wiertarkę za 50 zł.

Zgłoś | Cytuj | Link

27 czerwca 2009, 15:54

Zgadzam sie: good 0 bad

Użytkownik kama napisał: co sądzicie na temat sprzętu RTV i AGD, kupionego w hipermarketach w promocji?? ja słyszałam, że są z nim same problemy, ale cena naprawdę mnie kusi.

Ja wole kupować w sklepach firmowych, człowiek nie boi się, że coś się zaraz rozpadnie tak było jak kupowałem indukcje franke, tak samo jak brałem pralkę miele. Markety mają swoje sposoby na kombinowanie, przykład elektroniki, gdzie często niby produkt ten sam gdzie indziej, a po analizie oznaczeń jednak się różnią.

Zgłoś | Cytuj | Link

29 czerwca 2009, 16:20

Zgadzam sie: good 0 bad

Witam,
powiem tak: z każdego rodzaju elektronika kupiona w hipermarkecie w promocji, niezależnie od tego czy to będzie sprzęt budowlany, elektronarzędzia, RTV, AGD jest jedna wielka lipa. Kiedyś w Media Markt widziałem promocje monitorów do kompów. Sprzedawali to za bezcen. Było jedno "ale". To były monitory, które przez ostatni rok otaczały ściany marketu, pracując niemal 24 godziny na dobę, wyświetlając obrazy próbne...
Sami wyciągnijcie wnioski.
Pozdrawiam,
J.F

Zgłoś | Cytuj | Link

29 czerwca 2009, 16:59

Zgadzam sie: good 0 bad

podobnie z komputerami. Nie jestem bardzo techniczny w komputerowych sprawach. kiedyś kupiłem kompa bez promocji w mm. Po jakimś czasie chciałem zmodernizować go. dałem kolesiowi robiącemu komputery i on wbił się w szok. W kompie były włożone niestandardowe części. Możliwości rozbudowy były marne, bo nie dało się ustawić i połączyć wszystkiego, żeby chodziło poprawnie. Więc tak to jest. Chociaż pewnie z agd jest inaczej. Szczególnei jak kupujesz jakieś dobrej firmy Miele, Franke, Libherr, Smeg, czy droższe Samsungi. Jeśli są nowe, to nie powinno być jakieś kaszany.
W markecie kupiłem jeszcze LCD Philipsa, chodzi już drugi rok bez żadnego problemu. Więc jak widać, nie wwszystko jest kiepskie.

Zgłoś | Cytuj | Link

2 lipca 2009, 01:03

Zgadzam sie: good 0 bad

w markecie czy w Euro AGD bo to różnica ponadto nie chcę Cię wkurzać ale w sklepie specjalistycznym najprawdopodobniej zapłaciłbyś mniej mój braciak się o tym przekonał boleśnie na aparacie cyfrowym.

A teraz najważniejsze z założenia towar do marketów jest robiony na gorszych podzespołach producent musi zejść z ceny żeby kupili dużą ilość a i tak sprzedaj normalnie albo drożej.

pzdr.

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 3 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Co sądzicie o sprzęcie AGD firmy Candy? Liczba postów: 152 Grupa: Sprzęt AGD... Na co Wy zwracaliście uwagę podczas zakupu wyposażenia do restauracji? Osobiście chciałbym Wam wszystkim polecić sprawdzić stronę https://gastromania.pl/rondle-...
  • Wybór odpowiednich urządzeń do małej kuchni Liczba postów: 45 Grupa: Sprzęt AGD... Na co Wy zwracaliście uwagę podczas zakupu wyposażenia do restauracji? Osobiście chciałbym Wam wszystkim polecić sprawdzić stronę https://gastromania.pl/rondle-...
  • Cichy odkurzacz - jaki? Liczba postów: 205 Grupa: Sprzęt AGD... Codzienne sprzątanie byłoby uciążliwe, gdyby nie sprawne i dobrze działające urządzenie, będące zawsze pod ręką. Jeśli przymierzasz się do zakupu nowego sprzętu...
  • Jaki gadżet na prezent dla męża Liczba postów: 203 Grupa: Sprzęt AGD... moze drukarka ? albo jakis gadzet ktorym sie interesuje? ___________ https://www.lek tor.edu.pl/toner-do-drukarki-kyocera
  • kino domowe Liczba postów: 44 Grupa: Sprzęt AGD... Dzięki informacjom zza świata kina fani mogą śledzić nie tylko nowości kinowe, ale również ciekawostki związane z życiem i karierą ulubionych aktorów i reżyseró...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19158 użytkowników

Użytkownicy online (3)

gości: 210

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >