stan surowy budynku

« Powrót do grupy: Wykańczamy budynek

1 lipca 2010, 15:07

Zgadzam sie: good 0 bad

czy ktoś mógłby mi powiedzieć, co obejmuje?

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

2 lipca 2010, 17:49

Zgadzam sie: good 0 bad

Stan surowy otwarty obejmuje wykonanie konstrukcji budynku, położenie folii na dach i wiatroizolacją,
pokrycie dachu warstwą papy. Natomiast stan surowy zamknięty pokrycie dachu, zamontowanie rynien oraz stolarki okiennej i drzwiowej.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

10 kwietnia 2015, 14:46

Zgadzam sie: good 0 bad

Stan surowy otwarty obejmuje wykonanie konstrukcji budynku: ścian nośnych, ścian działowych, stropów i kominów.

Stanu surowy zamknięty to konieczność wykonania stolarki zewnętrznej: okien i drzwi wejściowych do domu.

Zgłoś | Cytuj | Link

21 kwietnia 2015, 13:01

Zgadzam sie: good 0 bad

W zasadzie powyżej masz wszystko dokładnie opisane,więc nie powinno być żadnych wątpliwości,poza tym jeżeli będziesz potrzebował dobrych narzędzi do wykończenia swojego domu,to zerknij na www.SprytnyMajsterkowicz.pl mamy bardzo szeroki wybór.

Zgłoś | Cytuj | Link

27 kwietnia 2015, 17:45

Zgadzam sie: good 0 bad

Myślicie, że jak dom jest w stanie surowym to można zamontować już bramę garażową? Bo dowiedziałam się, że moje zamównie jest juz zrealizowane i lada dzień powinien zostać wysłany transport od producenta Ryterna (http://ryterna.pl/).

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19233 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 265

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >