stół bilardowy

« Powrót do grupy: Ciekawe pomysły

Stron: 3 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸

22 maja 2012, 12:03

Zgadzam sie: good 0 bad

Zastanawiam się w czy w salonie wstawić stół bilardowy?? Co myślicie o takim rozwiązaniu? Przyznam, że sama lubię pograć w bilard i mam też trochę miejca, żeby taki stół wstawić. Ale zanim do tego dojdzie chciałabym poznać wasze opinie na ten temat?

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

22 maja 2012, 19:23

Zgadzam sie: good 0 bad

Jesli bilard to Twoja pasja, to czemu nie, chociaż lepszym miejscem byłaby np. piwnica - ciekawie zaaranżowana - na taki mini klub bilardowy.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

24 maja 2012, 09:19

Zgadzam sie: good 0 bad

Jeśli masz spory salon czy jakiś wolny pokój oraz grupkę znajomych, którzy dzielą z Toba pasję to proszę bardzo :)
Zastanów się jednak czy potrzebujesz profesjonalnego stołu, bo takie kosztują nawet 10 000 złotych. Moim zdaniem poszukaj czegoś o nieformalnym i nieoficjalnym rozmiarze, np. jakiś stół o rozmiarze 7 ft. Zajrzyj na stronę proyasport.pl tam znajdziesz w miarę tanie stoły.

Zgłoś | Cytuj | Link

24 maja 2012, 12:27

Zgadzam sie: good 0 bad

no właśnie pod takim kątem myślałam o stole bilardowym, żebu to była fajna forma spędzania wolnego czasu, moi znajomi też lubią sobie pograć więc tym bardziej jestem za tym, żeby sobie taki stół kupić. Przyznam, że nie chcę wydawać jakoś dużo pieniędzy na ten stół, przecież nie będę organiozwać turniejów. Zajrzałam na tą stronę co mi podrzuicłeś no widzę wybór spory tylko nie wiem na co się zdecydować, może jakiś konkretny model, albo jakieś wskazówki?

Zgłoś | Cytuj | Link

31 maja 2012, 15:32

Zgadzam sie: good 0 bad

żonkil a może określisz jakiś przedział cenowy?? Tak będzie lepiej polecić jakiś konkretny model. Ale moim zdaniem ten stół http://proyasport.pl/oferta,szczegoly,53.html powinien spełnić wszystkie Twoje oczekiwania.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

18 września 2012, 10:38

Zgadzam sie: good 0 bad

Jeżeli masz na tyle duży salon,to czemu nie. Zawsze chciałem mieć taki stół bilardowy w swoim salonie,tylko że metraż nie bardzo na to pozwalał.

Zgłoś | Cytuj | Link

23 stycznia 2013, 14:09

Zgadzam sie: good 0 bad

Sam też planuję zakup takiego stołu. Jak się Wam podoba TEN? Właśnie nie wiem, czy kupić coś droższego, czy tańszego? Widziałem też takie za 1200 zł, no ale nie wiem co zrobić. Jaki kupić?

Zgłoś | Cytuj | Link

26 stycznia 2013, 10:41

Zgadzam sie: good 0 bad

Bilard niekoniecznie musi być Twoją pasją,jednak z doświadczenia wiem,że jeżeli masz większy salon i wstawisz tam stół bilardowy to każdy z domowników chętnie nauczy się grać.


Pozdrawiam i Zapraszam www.Massi.pl

Zgłoś | Cytuj | Link

22 maja 2015, 17:27

Zgadzam sie: good 0 bad

Zakup własnego stołu bilardowego to naprawdę fajny pomysł, szczególnie jeżeli masz wystarczająco dużo miejsca. Zazwyczaj nie jest to jednak tania sprawa. ceny zaczynają się od ok 2 tys. zł. Jeżeli nie wybrałeś jeszcze stołu to polecam zajrzeć na tą stronę: http://www.fa-bil.pl/stoly-bilardowe.html

Ten post był edytowany przez MGMLion dnia: 22 maja 2015, 17:28
Zgłoś | Cytuj | Link

23 maja 2015, 17:40

Zgadzam sie: good 0 bad

do salonu bym nie wstawiał, lepiej miec jakis osobny pokój na stół bilardowy

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 3 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19159 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 157

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >