stopnie schodowe

« Powrót do grupy: Schody i balustrady

Stron: 2 ▾ Skocz do strony
1 2  ▸

27 lutego 2014, 20:37

Zgadzam sie: good 0 bad

Hej :) Moim zdaniem nadają się na budynek przemysłowy.:) Spotkałem sie z takimi i wiem ze dużo wytrzymują.:) Ale to najlepiej niech ci jakiś ekspert doradzi.;D

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

28 lutego 2014, 16:42

Zgadzam sie: good 0 bad

Ładnie wyglądaja, ale ile wytrzymaja to nie wiadomo...

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

3 kwietnia 2014, 20:41

Zgadzam sie: good 0 bad

Marmur na pewno wytrzyma bardzo długo, ale mi się wydaje, że to materiał bardziej do budynków użyteczności publicznej niż do domu. Taki chłodny... No i potrzebuje dużo miejsca dla właściwego wyeksponowania. Ja sądzę, że w domu najlepiej jednak sprawdzają się =http://www.schody-studio.pl/]schody z drewna, samonośne, na konstrukcji stalowej lub drewnianej, lub też dywanowe, na beton. Ich kształt zaś uzależniony jest od indywidualnych preferencji oraz całości wnętrza.

Ten post był edytowany przez redakcja dnia: 14 lutego 2016, 19:02
Zgłoś | Cytuj | Link

19 sierpnia 2015, 10:50

Zgadzam sie: good 0 bad

Schody do budynku przemysłowego powinny być trwałe. Marmur czy granit, beton, a także schody metalowe są wytrzymałe. Te pierwsze do tego efektownie się prezentują, ze względu na różnorodne wzory :) Zapraszam na stronę producenta schodów http://kamex-schody.pl/#homePage]. Wykonają indywidualny projekt i wycenę. Zapraszam do kontaktu !

Ten post był edytowany przez redakcja dnia: 14 lutego 2016, 19:03
Zgłoś | Cytuj | Link

12 października 2015, 16:27

Zgadzam sie: good 0 bad

Stopnie schodowe warto w odpowiedni sposób zaakcentować i tutaj bardzo fajnie sprawdzą się oprawy led,akurat te w niższej cenie i wysokiej jakości wykonania znajdziecie na OprawySchodowe.pl

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

27 lutego 2017, 05:46

Zgadzam sie: good 0 bad

Do budynku użytkowego wykorzystałbym raczej metalowe stopnie schodowe. Są trawałe i przede wszystkim inwestycja w mnie jest dużo mniej kosztowna a efekt otrzymasz dokładnie ten sam. U mnie sprawdzają się świetnie. Kupiłem takie stopnie schodowe od producenta - http://metalexport.biz/

Zgłoś | Cytuj | Link

28 lutego 2017, 19:46

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja mam stopnice pozbruka na schodach i sprawdzają się świetnie, warto położyć na schodach coś trwałego bo musi to długo polezeć a nie zmieniać co sezon.

Zgłoś | Cytuj | Link

15 marca 2017, 22:52

Zgadzam sie: good 0 bad

Zgadzam sie, są wytrzymałe i jak kolega wspomniał, długo wytrzymają w dobrym stanie, można dodatkowo na nie położyć jakiś środek od pozbruka co zwiększy ich żywotność i dobry stan.

Zgłoś | Cytuj | Link

30 maja 2017, 07:53

Zgadzam sie: good 0 bad

Warto na początek sprecyzować czy chodzi nam o schody zewnętrzne czy wewnętrzne, bo to jest zasadnicza różnica. Na zewnątrz najlepiej sprawdzą się płytki lub wspomniany kamień naturalny, tylko też musimy uwzględnić fakt iż będzie on bardzo drogi w realizacji.

www.Zbydrew.pl

Zgłoś | Cytuj | Link

19 września 2017, 13:20

Zgadzam sie: good 0 bad

Użytkownik razmus napisał: W budynku przemysłowym trzeba się stosować do przepisów
bhp. Materiał musi mieć odpowiednią specyfikację. Jeśli
chodzi o metalowe schody często wykonuje się z blachy
ryflowanej (tłoczonej) która ma właściwości m.in.
antypoślizgowe.


Przyznaję rację,tylko że mało firm ma w ofercie takie blachy. Ostatni przykład Wymiana schodów w magazynie: Rury,kątowniki mają na stanie a na blachę ryflowaną trzeba czekać 4 tygodnie aż sprowadzą.Teraz się zastanawiamy czy z tej hurtowni brać,bo coraz to mniej mają na placu materiałów. Jakaś dziwna moda się zrobiła że nawet hurtownie handlują towarem prosto od producenta,zarabiając na pośrednictwie. My nie potrzebuje my nie wiadomo ile tego tylko na dwa piętra.

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 2 ▾ Skocz do strony
1 2  ▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Laweta Warszawa 24h Liczba postów: 7 Grupa: Schody i ba... Ja polecam takie rozwiązanie jak pomoc drogowa Poznań MMM Service: http://pomocdrogowa.i-poznan.pl/ . Ostatnio miałam wypadek i wezwałam właśnie tę pomoc drogow...
  • Balustrady Liczba postów: 194 Grupa: Schody i ba... O ile mi wiadomo, balustrady systemowe stały się w ostatnich latach coraz bardziej popularne. I nie bez powodu - oferują elegancki i nowoczesny wygląd, który je...
  • płytki na schody wewnętrzne Liczba postów: 62 Grupa: Schody i ba... Jeżeli chodzi o schody zewnętrze, moim zdaniem jakieś porowate płytki będą jak najbardziej ok. Wewnątrz domu czy mieszkania jednak chętniej widziałabym np. tego...
  • Schody Modułowe. Co i jak? Liczba postów: 8 Grupa: Schody i ba... Trzymajcie namiary - https://schodyprudlik.com.pl/schody-drew niane/ Stawiajcie wyłącznie na górną półkę jakościową, a na pewno pozytywnie na tym wyjdziecie. Co....
  • panele na schody Liczba postów: 16 Grupa: Schody i ba... panele z kapinosami z litego drewna. Ciekawe jak jest róznica w cenie pomiędzy tym rozwiązaniem a całym trepem z litego drewna. Czy w ogóle opłaca się takie kom...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19159 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 151

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >