stylowa dachówka na nowoczesny dom

« Powrót do grupy: Robimy dach

Stron: 20 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  8 9 10 11 12  ▸  ▸▸

21 lutego 2015, 23:51

Zgadzam sie: good 0 bad

Niby długa gwarancja, ale nawet po kilku latach będzie problem z reklamacją.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

22 lutego 2015, 11:10

Zgadzam sie: good 0 bad

Zgadzam się z Ottenjeden, że gwarancja-gwranacji nie równa. Jeżeli mają wsytąpić z nia problemy już po kilku latach. To jednak wolę dostać troche krótszą, ale mieć pewność, że będzie z nią wszystko w porządku dlatego postawiłem na Braas :)

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

24 lutego 2015, 23:21

Zgadzam sie: good 0 bad

No niestety większość firm wymiguje się od przyjmowania gwarancji na dachówki, bo jest dla nich zbyt drogie. Więc lepiej kupić coś solidnego jak radzi Porek

Zgłoś | Cytuj | Link

26 lutego 2015, 12:48

Zgadzam sie: good 0 bad

bo generalnie umówmy się jak wyegzekwować gwarancję po 40 latach? paragonik to gdzie? ;) najlepiej stawiać na jakość, a tutaj u nas wygrywa braas i creaton

Zgłoś | Cytuj | Link

28 lutego 2015, 15:21

Zgadzam sie: good 0 bad

nom, co fajne to to że paragony szybko tracą kolor

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

1 marca 2015, 18:33

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja u siebie wlasnie na nowoczesne budownictwo położyłem stylowa ceramiczna dachowke stad www.bauder.pl i wyglada naprawde fajnie

Zgłoś | Cytuj | Link

2 marca 2015, 18:18

Zgadzam sie: good 0 bad

No tak lepiej mieć gwarancje w dobrej marce, która jest polecana, bo jednak jest to już pewność wykonania dachówki. Jej wytrzymałości i technologii produkcji no i oczywiście gwarancja będzie lepiej rozpatrzona niż małych producentów z którymi nigdy nic nie wiadomo :)

Zgłoś | Cytuj | Link

5 marca 2015, 21:35

Zgadzam sie: good 0 bad

Racja, małe firmy mogą splajtować zanim się ukończy gwarancja.

Zgłoś | Cytuj | Link

7 marca 2015, 19:09

Zgadzam sie: good 0 bad

No właśnie i gdzie wtedy szukać pomocy skoro firma ogłosiła upadłość ? Dlatego najlepsza jest właśnie mocna marka jak Braas, który daje 30 lat gwarancji na dachówkę i dodatkowo jeszcze pokrywają koszty prac dekarskich. :)

Zgłoś | Cytuj | Link

7 marca 2015, 23:00

Zgadzam sie: good 0 bad

Masz rację, przynajmniej nie splajtuje za 3 lata :P

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 20 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  8 9 10 11 12  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Dachówka Braas Protegon - opinie. Liczba postów: 92 Grupa: Robimy dach Natomiast jeżeli potrzebujecie profesjonalnej pomocy w zakresie wyboru dobrej jakości materiałów hydroizolacyjnych dla swoich dachów i fundamentów to zwróć uwag...
  • Blachodachówka sprawdza się? Liczba postów: 144 Grupa: Robimy dach Blachodachówka jest opcją dobrą gdy wiata jest pod odpowiednim kątem nachylenia.
  • blacha trapezowa Liczba postów: 142 Grupa: Robimy dach Gdy wiata ma być solidna to tylko blachotrapez. Klienci czasem szukają innych rozwiązań ale to są opcje mniej korzystne w relacji jakość do ceny.
  • Chcę rozbudowac poddasze. Liczba postów: 9 Grupa: Robimy dach Fachowcy świadczący usługi dla domu lub mieszkania, oprócz przeprowadzania napraw, powinni również doradzać w wyborze najlepszego sposobu usunięcia usterki i do...
  • Dachówka ceramiczna! Liczba postów: 353 Grupa: Robimy dach Najlepiej jest poznać opinie użytkowników ponieważ bardzo często problemy moga pojawiać się po kilku latach w przypadku dachu. Ja jestem dużym zwolennikiem wybo...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19158 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 161

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >