stylowa dachówka na nowoczesny dom

« Powrót do grupy: Robimy dach

Stron: 20 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  14 15 16 17 18  ▸  ▸▸

27 grudnia 2015, 12:54

Zgadzam sie: good 0 bad

jesli zastanawiacie sie nad ciekawym wykonczeniem dachu w nowowczesnym domu to warto rozpatrzec ekologiczne rozwiazanie jakim jest zielony dach od http://www.greenflor.pl/ :)

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

22 stycznia 2016, 14:15

Zgadzam sie: good 0 bad

A ja raczej bym odradzał, no chyba że ktoś ma na prawde głębokki portfel. Według mnie dach powinien przede wszystkim stanowić idealne zabezpieczenie przed warunkami atmosferycznymi oraz kusić oko. W o wiele nizszej cenie można znaleźc dachówki ceramiczne niż zielony dach. Dla mnie idealnym przykładem jest Smaragd czarny z dużym połyskiem Braas -CUDO !!

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

19 kwietnia 2016, 18:26

Zgadzam sie: good 0 bad

Zielony dach sprawdza się w miesjkim zgiełku, ale w przypadku własnej działki to po co robić "dodatkowy ogród" jak czasu nie ma aby tym prawdziwym się zając. Dachówkę można sobie szybko dobrać wybrać certyfikowanego dekarza Braas, który zrobi wszystko na igłę i cieszyć się do końca życia trwałościa i pieknem :)

Zgłoś | Cytuj | Link

30 kwietnia 2016, 22:17

Zgadzam sie: good 0 bad

Oczywiście, że tak. Dach musi być szczelny i stanowić ładny dodatek dla domu, jeżeli chcesz mieć na prawdę wyróżniający się dach to polecam Smaragd bądź Turmalin Braas

Zgłoś | Cytuj | Link

13 maja 2016, 15:57

Zgadzam sie: good 0 bad

wiadomo - nie tylko samo pokrycie dachu jest ważne, ale i montaż dachówki, dobra ekipa takie usługi dekarskie wykona bez problemu, u nas akurat http://abud-dr.pl/ prowadzili takie prace.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

14 maja 2016, 16:43

Zgadzam sie: good 0 bad

U mnie dachówkę układali certyfikowani dekarze Braas. Wyszło im świetnie. Wszystko na igłę i bez odprysków do tej pory :)

Zgłoś | Cytuj | Link

16 maja 2016, 15:14

Zgadzam sie: good 0 bad

No to super Emilek43. Sorki, że pytam możesz już pisałeś, ale jaką dachówkę z Braas masz, bo jakoś nie zauważyłem w temacie :)

Zgłoś | Cytuj | Link

23 maja 2016, 23:09

Zgadzam sie: good 0 bad

odnosząc sie do tytułu wątku - moim zdaniem nowoczesny dach to dach ekologiczny, np. zielony http://www.greenflor.pl/ , poczytajcie więcej o tym rozwiązaniu, moze was zaintersuje,

Zgłoś | Cytuj | Link

29 maja 2016, 14:34

Zgadzam sie: good 0 bad

Nowoczesny dach to taki, który będzie przynosił nam już jakieś oszczędności. Takim rozwiązaniem jest Tegalit Protegon. Dachówka odbijająca o 300% lepiej promieniowanie słoneczne i obniżając dzięki tempu temperaturę na wewnętrznej stronie nawet o 10 stopni. Co daje fajne oszczędności podczas słonecznego lata przy klimatyzacji.

Zgłoś | Cytuj | Link

26 czerwca 2016, 06:45

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja mam w miarę nowoczesną konstrukcję przykrytą bardzo klasyczną dachówką, czyli Koramic Alegra czerwona angoba. Wygląda moim zdaniem bardzo fajnie i nie odczuwam potrzeby wymiany pokrycia na bardziej nowoczesne ;) Ale gdybym miał dach płaski to pewnie robiłbym pokrycie z warstwą żwiru rzecznego - takie zestawienie genialnie trzyma chłód w lecie, bo kamyki mają dużą bezwładność cieplną i się raczej nie nagrzewają. Ale tak jak mówię - dachówka ceramiczna też jak najbardziej może być potraktowana jak nowoczesne pokrycie - szczególnie dachówki płaskie (np. Orea)

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 20 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  14 15 16 17 18  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Dachówka ceramiczna! Liczba postów: 354 Grupa: Robimy dach Wiata garażowa zwykle pokryta jest blachotrapezem.
  • Dachówka Braas Protegon - opinie. Liczba postów: 92 Grupa: Robimy dach Natomiast jeżeli potrzebujecie profesjonalnej pomocy w zakresie wyboru dobrej jakości materiałów hydroizolacyjnych dla swoich dachów i fundamentów to zwróć uwag...
  • Blachodachówka sprawdza się? Liczba postów: 144 Grupa: Robimy dach Blachodachówka jest opcją dobrą gdy wiata jest pod odpowiednim kątem nachylenia.
  • blacha trapezowa Liczba postów: 142 Grupa: Robimy dach Gdy wiata ma być solidna to tylko blachotrapez. Klienci czasem szukają innych rozwiązań ale to są opcje mniej korzystne w relacji jakość do ceny.
  • Chcę rozbudowac poddasze. Liczba postów: 9 Grupa: Robimy dach Fachowcy świadczący usługi dla domu lub mieszkania, oprócz przeprowadzania napraw, powinni również doradzać w wyborze najlepszego sposobu usunięcia usterki i do...

Czytaj też