stylowa dachówka na nowoczesny dom

« Powrót do grupy: Robimy dach

Stron: 20 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  17 18 19 20  ▸

28 listopada 2018, 17:27

Zgadzam sie: good 0 bad

No to w tym zakresie na pewno nie znajdziesz lepszego producenta niż Braas, który moim zdaniem przygotował zdecydowanie największy wybór modeli, dostępnych kolorów i do tego zadbał o odpowiednie zabezpieczenie angobą bądź glazurą.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

31 grudnia 2018, 12:57

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja stawiam na dachówkę ceramiczną i kolor ciemny czyli czarne, szare bądź grafitowe. Jak dla mnie nie ma lepszego rozwiązania na ten moment, jeżeli chodzi o trwałe i piękne pokrycie na długie lata.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

31 grudnia 2018, 12:59

Zgadzam sie: good 0 bad

Na pewno dachówka ma więcej zalet, jeżeli oczywiście mamy odpowiednio przygotowaną więźbę. Cena jest może wyższa niż blachodachówka, ale w przypadku Braas jest to jednak podyktowane bardzo wysoką jakością wykonania, zabezpieczenia oraz intensywnością koloru.

Zgłoś | Cytuj | Link

9 stycznia 2019, 09:38

Zgadzam sie: good 0 bad

Nie tylko Braas ma dobre dachówki. Warto zerknąć choćby na dachówki ceramiczne firmy Meyern-Holsen http://dachcentrum.pl/oferta/dachowka-ceramic zna/meyer-holsen-krakow/, przeglądnąć gwarancję, zobaczyć na żywo i poszukać opinii w internecie. Albo hiszpańskie Tejas Borja - dla zainteresowanych innymi dachówkami http://dachcentrum.pl/oferta/dachowka-ceramic zna/tejas-borja-krakow/

Ten post był edytowany przez budującakobieta dnia: 9 stycznia 2019, 09:38
Zgłoś | Cytuj | Link

9 stycznia 2019, 09:45

Zgadzam sie: good 0 bad

generic avodart cipro trazodone hydrochloride tetracycline atarax 25mg tab

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

1 lutego 2019, 11:36

Zgadzam sie: good 0 bad

Jeżeli chodzi o wykonanie dachu to najlepszą opcja będzie według mnie wybór dachówki ceramicznej, która charakteryzuje się trwałością i co ważne pięknym wykończeniem. W Braas znajdziesz wybór ponad 15 modeli objętych 30 letnią gwarancją i dodatkowo zabezpieczonymi angobą bądź glazurą. W zakresie najmodniejszych to raczej są to dachówki płaskie jak Turmalin, czy Teviva.

Zgłoś | Cytuj | Link

7 czerwca 2019, 13:23

Zgadzam sie: good 0 bad

To prawda, jest wiele propozycji jednak ja nadal pozostaje przy swoim i polecam zwrócić uwagę na dachówkę ceramiczną bądź cementową których najszerszy wybór znajdziesz w ofercie Braas również jeżeli chodzi o dobór kolorów i zastosowane zabezpieczenia przed porastaniem i zabrudzeniami.

Zgłoś | Cytuj | Link

27 listopada 2019, 15:17

Zgadzam sie: good 0 bad

Dokładnie, moje zdanie jest zbieżne z poprzednikiem. Jeżeli już chcemy mieć piękny i bezpieczny dom to najlepiej pójść w stronę dachówek które od wieków uznawane są za najlepsze pod względem jakości do ceny. A Braas przygotował ogromny wybór modeli, kolorów oraz każdy odpowiednio zabezpieczył przed zabrudzeniami i porastaniem jednocześnie ograniczając porowatość.

Zgłoś | Cytuj | Link

3 marca 2020, 17:35

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja na swoim dachu mam akurat panele dachowe (od Regamet), ale ich oferta jest też bardzo szeroka, jeśli chodzi o blachodachówki. I to zarówno na wymiar, jak i dwumodółówki. Prezentują się bardzo elegancko, a z tego co wiem od znajomych, którzy je mają, to nie ma również kompletnie żadnych zarzutów, jeśli chodzi o kwestię techniczną. Tak więc ich mogę spokojnie polecić :)

Zgłoś | Cytuj | Link

29 kwietnia 2020, 23:04

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja na twoim miejscu rozważałbym jeszcze wybór blachodachówki panelowej Decra bądź Quadro Braas, które dodatkowo wyróżniają trwałością i też modnym stylem.

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 20 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  17 18 19 20  ▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Dachówka ceramiczna! Liczba postów: 354 Grupa: Robimy dach Wiata garażowa zwykle pokryta jest blachotrapezem.
  • Dachówka Braas Protegon - opinie. Liczba postów: 92 Grupa: Robimy dach Natomiast jeżeli potrzebujecie profesjonalnej pomocy w zakresie wyboru dobrej jakości materiałów hydroizolacyjnych dla swoich dachów i fundamentów to zwróć uwag...
  • Blachodachówka sprawdza się? Liczba postów: 144 Grupa: Robimy dach Blachodachówka jest opcją dobrą gdy wiata jest pod odpowiednim kątem nachylenia.
  • blacha trapezowa Liczba postów: 142 Grupa: Robimy dach Gdy wiata ma być solidna to tylko blachotrapez. Klienci czasem szukają innych rozwiązań ale to są opcje mniej korzystne w relacji jakość do ceny.
  • Chcę rozbudowac poddasze. Liczba postów: 9 Grupa: Robimy dach Fachowcy świadczący usługi dla domu lub mieszkania, oprócz przeprowadzania napraw, powinni również doradzać w wyborze najlepszego sposobu usunięcia usterki i do...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19233 użytkowników

Użytkownicy online (2)

gości: 226

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >