stylowa dachówka na nowoczesny dom

« Powrót do grupy: Robimy dach

Stron: 20 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸  ▸▸

5 listopada 2013, 19:25

Zgadzam sie: good 0 bad

Cześć, jestem w trakcie budowy domu i projekt jest nowoczesny i taka tez chciałabym dachówkę. Co możecie polecić?

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

5 listopada 2013, 22:31

Zgadzam sie: good 0 bad

ze swojej strony moge polecic braas w czarnym kolorze jeżeli oczywiście będzie pasować do projektu, jakościowo wysoka półka :) maja nawet teraz promocje na swoje dachówki gdzieś czytałem, jak znajde to wrzuce link :)

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

6 listopada 2013, 09:45

Zgadzam sie: good 0 bad

Dokładnie braas jest na prawdę dobry. A link do promocji podaje poniżej:

http://www.superdekarz.pl/jesienne-dachobranie-z-marka-braas /

Zgłoś | Cytuj | Link

11 listopada 2013, 01:01

Zgadzam sie: good 0 bad

a moze ktos napisze cos wiecej informacji, dlaczego akurat ten producent a nie inny, jak dla mnie to za mało argumnetów do przekonania mnie w te strone :P

Zgłoś | Cytuj | Link

13 listopada 2013, 21:09

Zgadzam sie: good 0 bad

bo braas jest doswiadczonym producentem i robi swietne dachowki, maja duzy wybor mozna na prawde dobrac taka dachowke zeby pasowala do nawet najbardzej wymagajacego projektu

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

14 listopada 2013, 10:39

Zgadzam sie: good 0 bad

Wystarczy przejrzeć fora. Na prawdę nie spotkałem się ze złą opinią apropo Braasa. Porządny producent.

Zgłoś | Cytuj | Link

15 listopada 2013, 12:42

Zgadzam sie: good 0 bad

Z innych producentów to jeszcze Firma Bratex - http://szwedzkablacha.pl/

Ten post był edytowany przez Zykfryd dnia: 10 grudnia 2013, 09:19
Zgłoś | Cytuj | Link

23 listopada 2013, 19:06

Zgadzam sie: good 0 bad

no ale Pani chciala stylowa dachowke ? dachowki mozna dostac w wielu roznych fajnych ksztaltach, szkoda ze blacha jest tylko albo w trapezie albo pseudo tradycyjna dachowka

Zgłoś | Cytuj | Link

24 listopada 2013, 22:29

Zgadzam sie: good 0 bad

Zygryd, topic jest apropo dachówek:) Także poleć może dachówkę, a nie robisz reklamę dla mało konkurencyjnych blach.

Zgłoś | Cytuj | Link

24 listopada 2013, 22:29

Zgadzam sie: good 0 bad

Zygryd, topic jest apropo dachówek:) Także poleć może dachówkę, a nie robisz reklamę dla mało konkurencyjnych blach.

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 20 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Dachówka ceramiczna! Liczba postów: 354 Grupa: Robimy dach Wiata garażowa zwykle pokryta jest blachotrapezem.
  • Dachówka Braas Protegon - opinie. Liczba postów: 92 Grupa: Robimy dach Natomiast jeżeli potrzebujecie profesjonalnej pomocy w zakresie wyboru dobrej jakości materiałów hydroizolacyjnych dla swoich dachów i fundamentów to zwróć uwag...
  • Blachodachówka sprawdza się? Liczba postów: 144 Grupa: Robimy dach Blachodachówka jest opcją dobrą gdy wiata jest pod odpowiednim kątem nachylenia.
  • blacha trapezowa Liczba postów: 142 Grupa: Robimy dach Gdy wiata ma być solidna to tylko blachotrapez. Klienci czasem szukają innych rozwiązań ale to są opcje mniej korzystne w relacji jakość do ceny.
  • Chcę rozbudowac poddasze. Liczba postów: 9 Grupa: Robimy dach Fachowcy świadczący usługi dla domu lub mieszkania, oprócz przeprowadzania napraw, powinni również doradzać w wyborze najlepszego sposobu usunięcia usterki i do...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19233 użytkowników

Użytkownicy online (3)

gości: 244

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >