sucha zabudowa (z płyt GIPS KARTON)

« Powrót do grupy: Technologie i materiały

Stron: 4 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸  ▸▸

3 października 2007, 20:20

Zgadzam sie: good 0 bad

Czy może ktoś z obecnych na forum odpowie mi czy jest możliwe uniknięcie pękania na łączniach płyt??

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

4 października 2007, 23:56

Zgadzam sie: good 0 bad

jasne, poprostu nalezy uzyc siatki (takiej w rolce) albo fizeliny - oczywiscie nie krawieckiej ;)

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

5 października 2007, 10:24

Zgadzam sie: good 0 bad

Siatke kleić na całej powierzchni płyt?? Da to gwarancje że nie będzie pękać?
A gdyby zastosować przy ściankach zagęszczony rozstaw profili np co 40 cm. Pomogło by to coś??

Zgłoś | Cytuj | Link

5 października 2007, 20:10

Zgadzam sie: good 0 bad

siatke daj tylko na laczeniach i nic si dziac nie powinno

Zgłoś | Cytuj | Link

31 października 2007, 00:15

Zgadzam sie: good 0 bad

Użytkownik gilbert napisał: Czy może ktoś z obecnych na forum odpowie mi czy jest możliwe uniknięcie pękania na łączniach płyt??
mozna zrobic tak jak mowi kolega jest to tanszy koszt mozna tez polozyc plyty "krzyzowo" jest to dodatkowy koszt płyt czyli podwójna warstwa plyt tak by sie lonczyly "krzyzowo"

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

31 października 2007, 00:18

Zgadzam sie: good 0 bad

Użytkownik gilbert napisał: Czy może ktoś z obecnych na forum odpowie mi czy jest możliwe uniknięcie pękania na łączniach płyt??
mozna zrobic tak jak mowi kolega jest to tanszy koszt mozna tez polozyc plyty "krzyzowo" jest to dodatkowy koszt płyt czyli podwójna warstwa plyt tak by sie lonczyly "krzyzowo" oczywiscie trzeba na lonczeniu plyt dac siatke lub flizeline

Zgłoś | Cytuj | Link

11 stycznia 2008, 12:37

Zgadzam sie: good 0 bad

Użytkownik teodor napisał: Użytkownik gilbert napisał: Czy może ktoś z obecnych na forum odpowie mi czy jest możliwe uniknięcie pękania na łączniach płyt??
mozna zrobic tak jak mowi kolega jest to tanszy koszt mozna tez polozyc plyty "krzyzowo" jest to dodatkowy koszt płyt czyli podwójna warstwa plyt tak by sie lonczyly "krzyzowo" oczywiscie trzeba na lonczeniu plyt dac siatke lub flizeline


ja uzwam cekol c 40 tanim kosztem i bedzie lux

Zgłoś | Cytuj | Link

13 stycznia 2008, 23:08

Zgadzam sie: good 0 bad

panowie krzyzowo nie daje sie płyt.zawsze jes jakas obawa ze płyty pekna jerzeli stropy pekaja czy domy z cegiel itp to dlaczego mialy by płyty nie pekac na łaczeniach i nie tylko.panowie przede wszystkim musicie prawdziwego fachowca znales ja 3 lata temu remontowałem dom szukałem fachowca chodziłem po znajomych i znajomych znajomych i wkoncu znalazłem too co chcialem robil to co zem chciał robic w domu i przede wszystim wykonczenie wspaniałe był to młody chlopak ktury zajmowal sie płytami gipsowymi tynkami gipsowymi to prawdziwy fachowiec poniewasz on tak robi jak firma knauf zada aby jej materjały były w taki sposub matowane i nakładane w tedy daje gwarancje na wykonanie i ten chłapak dawał i do dzis niema nic ani 1 pekniecia :D.moge panu dac jego namiar bo uczymujemy katakt razem bo to miły pan. to jego numer 0785-916-406

Zgłoś | Cytuj | Link

14 stycznia 2008, 12:50

Zgadzam sie: good 0 bad

srthdf

Zgłoś | Cytuj | Link

14 stycznia 2008, 12:57

Zgadzam sie: good 0 bad

witam mam własny patent na pękanie cekol cl 20 poprostu klej do gk na placki nacinam fabryczne brzegi i łacze klejem nie jest do tego ale działa,szybko schnie i jest bardzo twardy. rada. dokładnie szpachtowac bo barzo trudno go dotrzec. na to gladz i po sprawie.

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 4 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • jak długo trwa budowa domu?... Liczba postów: 269 Grupa: Technologie... Świetne projekty domów znajdziecie w Pracowni ArchDOM https://archdom.pl/
  • Jakie kupić narzędzia? Liczba postów: 622 Grupa: Technologie... Co do zakupu narzędzi ręcznych, w tym również jeśli chodzi o artykuły elektryczne, metalowe, motoryzacyjne itd. to na pewno warto sprawdzić sobie ofertę hurtown...
  • Wyroby hutnicze? Liczba postów: 198 Grupa: Technologie... Jeśli natomiast chodzi o stal to ja moge śmiało polecić wam tego producenta https://impostal.pl/iii/uslugi-serwis/oc ynkowanie ich rury stalowe ocynkowane ogn...
  • Jakie okna dachowe? Liczba postów: 113 Grupa: Technologie... Czy do takich okien łatwo jest dopasować rolety?
  • materace lateksowe Liczba postów: 9 Grupa: Technologie... Jeśli zależy Ci na jeszcze intensywniejszym działaniu zdrowotnym i przeciwbólowym, możesz rozważyć kupno materaca o statusie medycznym. W takich produktach każd...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19130 użytkowników

Użytkownicy online (2)

gości: 308

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >