suszarki łazienkowe (do ręczników itp.)

« Powrót do grupy: Najnowsze trendy

Stron: 5 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  2 3 4 5  ▸

28 marca 2012, 17:02

Zgadzam sie: good 0 bad

haha ! widzę, że trafiłem w gusta z suszarką do ręczników z naszej firmy. Co do jej nowego zastosowania tj. suszenie rąk jak w publicznych toaletach to czemu nie. Ma ona wbudowany wentylator VENTILO, rączek też chyba nie poparzy :-P

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

30 lipca 2012, 18:55

Zgadzam sie: good 0 bad

Grzejniki poza suszeniem dają jeszcze ciepło, jednak suszarki są bardzo niedocenionym sprzętem, który w Polsce raczkuje. Poza ręcznikami, bielizną, ubraniami wysuszyć można nawet chodniczki łazienkowe. Jest to ogromna wygoda dla domowników, gdyż w krótkim czasie można mieć każdą rzecz suchą i pachnącą. Warto zastosować specjalne chusteczki do suszenia, które odrobinę zmiękczają ubrania. Jeśli jest miejsce w łazience to bardzo polecam suszarkę jako praktyczniejszy zakup.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

9 września 2012, 13:16

Zgadzam sie: good 0 bad

Tradycyjne białe suszarki wcale nie są złe. Pasują do każdego wystroju łazienki ( wanna, porcelana też są białe) a o funkcjonalności nie wspomnę.
Modeli jest tak wiele, że każdy znajdzie coś dla siebie:http://megastore.pl/37717,Grzejnik-drabinkowy-Purmo-S ANTORINI-500x1134mm-dekoracyjny.html

Zgłoś | Cytuj | Link

4 stycznia 2013, 12:55

Zgadzam sie: good 0 bad

To fakt,nigdy nie pokusiłbym się o stwierdzenie,że białe tradycyjne suszarki są złe. Wręcz przeciwnie- znakomicie spełniają swoją rolę. Teraz w sklepach internetowych są ciekawe promocje i wyprzedaże z okazji Nowego Roku,wiec tym bardziej warto tam szukać.


www.Massi.pl

Zgłoś | Cytuj | Link

25 lipca 2013, 09:40

Zgadzam sie: good 0 bad

Suszarka czy grzejnik- dylemat ma znaczenie, jeśli mamy bardzo ograniczoną przestrzeń w łazience. Wiadomo, jeśli grzejnik jest już w niej obecny to nie ma sensu montować suszarki, bo jej rola jest już przez grzejnik pełniona. Kwestia dobrej organizacji przestrzeni.



www.rabatybudowlane.pl

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

21 sierpnia 2013, 08:19

Zgadzam sie: good 0 bad

O tak, zagospodarowanie przestrzeni ma dość duże znaczenie, więc grzejnik w małej łazience jest dobrym rozwiązaniem:)

Zgłoś | Cytuj | Link

29 sierpnia 2014, 14:38

Zgadzam sie: good 0 bad

Witajcie,
moim zdaniem idealnym rozwiązaniem jest zwykła suszarka grzejnikowa. Mała a poręczna. Polecam wszystkim włoski produkt firmy Meliconi. Zawiesicie na niej 5m prania :)

Zgłoś | Cytuj | Link

7 października 2014, 10:22

Zgadzam sie: good 0 bad

Mam podobne zdanie w tej kwestii,czyli najlepiej jeżeli będzie to suszarka grzejnikowa,z doświadczenia wiem że jest bardzo skuteczna i znakomicie pełni funkcję zarówno grzewczą jak i dekoracyjną,więc warto.


www.DoOzdabiania.pl

Zgłoś | Cytuj | Link

13 grudnia 2015, 17:56

Zgadzam sie: good 0 bad

też si e zastanwiam nad zakupem takich grzejników. Wydaje mi sie, ze sa bardzo praktyczne, ale nie wiem co wybrac i czy kupowac w takie grzejniki w markecie budolwanym.

Zgłoś | Cytuj | Link

13 grudnia 2015, 20:20

Zgadzam sie: good 0 bad

elektryczne suszarki są ok, bo mozesz też coś przy okazji wysuszyc bardzo szybko. tez takie mamy w domu, ale marki już nie pamietam

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 5 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  2 3 4 5  ▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Firanki, czy rolety? Liczba postów: 469 Grupa: Najnowsze t... Rzeczywiście ten sklep ma bardzo szeroką ofertę. Myślę, że warto sprawdzić, jeśli ktoś szuka firan.
  • nowoczesne łóżko Liczba postów: 175 Grupa: Najnowsze t... Jeżeli poszukujecie łóżka to ja mogę śmiało polecić Wam ten sklep [url]https://lozka.net.pl/firm-pol-11423 47122-Stolarstwo-Wladyslaw-Marszalek.htm l[url] Szeroka...
  • Jak zaaranżować salon? Liczba postów: 277 Grupa: Najnowsze t... W aranżacji salonu dużo zależy od dobrze wybranego oświetlenia. Tak naprawdę taka zasada działa w każdym pomieszczeniu. Ale jednak w salonie widać ją szczególni...
  • Cegły w łazience? Co sądzicie Liczba postów: 107 Grupa: Najnowsze t... fajnie to wygląda :) a może pójść w czerwień? tak jak tu proponują: https://www.mtc.org.pl/czerwona-tapeta/
  • Podłoga Liczba postów: 115 Grupa: Najnowsze t... Osobiście staram się korzystać z usług specjalistów w danej branży, aby nie marnować swojego czasu i pieniędzy. Dlatego chciałbym Wam polecić sprawdzić ofertę s...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19129 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 291

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >