światło "w kostce brukowej" w ogrodzie

« Powrót do grupy: Ogrodzenia i nawierzchnie

Stron: 4 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3 4  ▸

18 grudnia 2016, 01:01

Zgadzam sie: good 0 bad

Kostka brukowa z granitu bardzo efektownie wygląda, poza tym jest trwała. Jeżeli chcecie ułożyć kostkę na swojej posesji i mieszkanie w okolicach Bydgoszczy, najlepiej zdecydować się na współpracę z fachowcami. Mogę polecić firmę Jarbet jarbet.net/#contact oni układają kostkę brukową z betonu i granitu. Działają kompleksowo pomagają w indywidualnym dobraniu najlepszego rozwiązania, oferują doradztwo w zakresie zagospodarowania terenu.

Ten post był edytowany przez marlon dnia: 18 grudnia 2016, 01:02
Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

22 grudnia 2016, 11:45

Zgadzam sie: good 0 bad

na pewno jest trwała ale jest nierówna, ciezko sie ja uklada i nie mozna ukladac maszynowo, wole tradycyjna kostke. Firma Inter Import Export ma fajne maszyny do ukladania kostki i mysle że w ta strone powinnismy pojsc zeby przyspieszyc to jednak

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

9 maja 2017, 13:17

Zgadzam sie: good 0 bad

Na pewno będziesz musiał delikatnie zdemontować kostkę, jeżeli chcesz to zapytaj u nich http://www.gardenpartner.pl jak można to zrobić, dystrybutor kostki najlepiej będzie wiedział jak to zrobić.

Zgłoś | Cytuj | Link

17 maja 2017, 06:45

Zgadzam sie: good 0 bad

W kwestii ułożenia kostki brukowej, to faktycznie lepszym rozwiązaniem będzie zdać się na usługi fachowców z tego zakresu, kiedy to mamy pewność iż wszystko zrobione jest solidnie i że po kilku miesiącach kostka nie zacznie się zapadać. Akurat tym się zajmujemy więc możemy pomóc :)

www.Rszmicio.pl

Zgłoś | Cytuj | Link

29 maja 2017, 12:20

Zgadzam sie: good 0 bad

No dokladnie ale też nie jest to nic strasznie trudnego, bo przy mniejszych powierzchniach to mozna sobie poradzic z pomocą m.in Pozbruk ktory stworzył świetne poradniki znajdujące się na Youtubie.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

6 lipca 2017, 13:11

Zgadzam sie: good 0 bad

To robi się chyba za pomocą profili LED. Wiem, że w łazienkach wykorzystuje się profile LED i montuje się je w fugach ;)

Zgłoś | Cytuj | Link

10 lipca 2017, 10:18

Zgadzam sie: good 0 bad

Dokładnie tak, tutaj w zupełności wystarczą specjalne profile led, ale polecam uwzględnić je na etapie położenia kostki, nie później bo będzie kilka komplikacji aby wykonać takie podświetlane oczka. Zaglądaliście już do nas na www.Rszmicio.pl ?

Zgłoś | Cytuj | Link

7 sierpnia 2017, 12:00

Zgadzam sie: good 0 bad

Dobrym rozwiązaniem w takim przypadku może być świecąca kostka brukowa. Ja u siebie jednak stosuje standardowe lampy LEDowe i sprawują się bardzo dobrze.

Zgłoś | Cytuj | Link

8 sierpnia 2017, 19:41

Zgadzam sie: good 0 bad

Witam, od zeszłego roku walczę z podłączeniem takiej świecącej kostki. Sprawdziłam obwód i prąd jest na każdej żyle, ale przy próbach podłączenia sterownika i zasilacza coś robię chyba nie tak bo kostka się nie świeci. Czy ktoś może mi pomóc. Mam 20 kostek na długości około 80 metrów bieżących. Zasilacz 35.

Zgłoś | Cytuj | Link

7 grudnia 2017, 11:03

Zgadzam sie: good 0 bad

Takie oświetlenie w kostce bardzo mi się podoba. Klusdesign.pl ma duży wybór opraw i profili LED razem z przykładami zastosowania i instrukcją. Polecam :)

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 4 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3 4  ▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Czyszczenie kostki brukowej Liczba postów: 491 Grupa: Ogrodzenia... Czyszczenie kostki brukowej wbrew pozorom wcale nie jest trudnym zadaniem, wystarczy robić to systematycznie używając odpowiednich preparatów i nie mamy się cze...
  • jak wysoki płot? i z czego? Liczba postów: 4081 Grupa: Ogrodzenia... drewniany najlepszy
  • Ogrodzenie nowoczesne i brama garażowa Liczba postów: 81 Grupa: Ogrodzenia... Czy możecie polecić sprawdzoną firmę która zakłada bramy garażowe Poznań. Zależy mi na szybkich terminach. Jak na razie wyszukałam w Internecie firmę Rolo-Styl....
  • Jakie ogrodzenie? Liczba postów: 31164 Grupa: Ogrodzenia... [quote=R-met.pl]Zgadzam się aczkolwiek nie mam pewności czy panele ogrodzeniowe są na tyle reprezentatywne aby zawsze umieszczać je na front, może lepszą opcją....
  • Automatyka do bram Liczba postów: 316 Grupa: Ogrodzenia... Automatyka firmy https://www.polbram.eu/ jest jedną z lepszych, korzystałem kiedyś z innego producenta i się zawiodłem. Odkąd mam ich ogrodzenie i automatykę ws...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19159 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 326

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >