szambo z szambem

« Powrót do grupy: Firmy budowlane

Stron: 3 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸

24 lipca 2008, 20:09

Zgadzam sie: good 0 bad

uczulam wszyskich szukających szamba betonowego.Nie zamawiajcie z firmy SAŁEXPOL.Nie mają pojęcia o szambach.Moje się rozleciało, a sąsiada pękło a oczywiście odpowiedzialności się wyparli-sprawa w sądzie.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

18 września 2008, 00:00

Zgadzam sie: good 0 bad

Te wszystkie pseudofirmy trzeba by wyslać na zieloną trawkę

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

29 kwietnia 2009, 19:40

Zgadzam sie: good 0 bad

Szambo betonowe które zakupilismy w firmie Sałexpol - to mega porażka!!! Masa kłopotów, stracone pieniądze i nieprzespane noce z nerwów. W kwietniu 2009 r. zostało przywiezione do nas szambo z firmy Sałexpol. Po umieszczeniu przez tę firmę w dole, pękło, rozkruszyło się zwyczajnie, zawaliło. Wg nich jest to beton zbrojony B20, śmiechu warte!!! Ten beton kruszy się w rękach! Następnego dnia mój mąż zadzwonił do firmy Sałexpol na telefon komórkowy szefa. Po przedstawieniu sprawy usłyszał od rozmówcy "może powie pan to jeszcze mojej matce?" oraz "na miejscu szefa obiłbym ci jeszcze mordę". Był to numer telefonu szefa tej firmy, który prawdopodobnie podszywa się pod pracowników, a już w swoim własnym imieniu kłamał nas, groził nam i bluźnił. Po trzech tygodniach szarpaniny, koniec. Sprawa ląduje w sądzie. Nie damy się zastraszyć!!!!!!! Wyobraźcie sobie co byłoby gdyby to szambo zawaliło się kiedy indziej, a w tym miejscu w którym miało być zakopane stałaby moja 4-letnia córka??? Jakby się to skończyło??? Gdyby kawał ciężkiego betonu ją przywalił??? W tym szambie bezpośrednio przed zawaleniem się był pracownik, młody chłopak, malował je od środka produktem wodoszczelnym. Włos nam się jeży na głowie co mogłoby się wydażyć gdyby nie odrobina szczęścia w całej tej porażce. To szambo które sprzedała nam firma Sałexpol jest niebezpieczne dla zdrowia i życia ludzkiego.

Zgłoś | Cytuj | Link

15 lipca 2010, 13:36

Zgadzam sie: good 0 bad

a czy może podac mi u kogo zamawianr było szmabo, z kim sie kontakltowaliście imię nazwisko nr tel..., bede wdzięczna za namiary. dziękuje

Zgłoś | Cytuj | Link

31 lipca 2010, 21:02

Zgadzam sie: good 0 bad

Witam, większość klientów takie firmy zdobywają poprzez reklamę w internecie, bardzo łatwo można zapobiec kolejnym takim sytuacjom poprzez wysłanie skargi w przeglądarce Mozilla/Firefox. Skarga zostaje wysłana do Google i jeżeli więcej osób wyśle taką skargę strona zostanie oznaczona jako oszustwo i przed wejściem na stronę Google będzie informować że to oszustwo.

Instrukcja:

Wchodzimy na stronę z oszustami w tym przypadku:
http://www.salexpol.pl/

Gdy strona się załaduje klikamy zakładkę "Pomoc" w górnym menu przeglądarki internetowej (Mozilla/Firefox)

Z rozwiniętego menu klikamy "Zgłoś oszustwo internetowe"

Wypełniamy formularz i klikamy "Wyślij zgłoszenie"

Pozdrawiam!

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

6 lipca 2012, 21:30

Zgadzam sie: good 0 bad

WITAM
ZAKUPILIŚMY ROK TEMU SZAMBO 10000tyś.l. W FIRMIE Sałexpol .
PO MIESIĄCU OKAZAŁO SIĘ ŻE SZAMBO CIEKNIE A DOKŁADNIE GDZIE W MIEJSCU POD POKRYWĄ JEST USZCZELNIONE PIANKĄ WODY GRUNTOWE PŁYNĄ STRUMYKIEM KOSZT WYPOMPOWANIA JEST JEDNAKOWY CO DWA TYGODNIE reklamacja prowadzona od roku bez rezultatu właściciel tylko obiecuje W CZWARTEK LUB PIIĄTEK KTOŚ SIĘ ZJAWI a potem proszę zadzwonić w poniedziałek I TAK CO TYDZIEŃ OD ROKU... FORMA NIEPOWAŻNA WŁAŚCICIEL ZADOWOLONY ŻE KASE ZA SZAMBO CAPNOŁ A CO DO SZCZELNOŚCI TO MU LATA KOŁO NOSA I PO CO TU CERTYFIKATY NA SZCZELNOŚĆ PRZYSYŁAJĄ ??? CHYBA :-) POTO ABY TYM PAPIERKIEM POZATYKAĆ DZIURY :-) MASAKRA NIE POLECAM NIKOMU TEJ FIRMY SZUKAJCIE GDZIE INDZIEJ ALE TU NIE KUPUJCIE SZKODA NERWÓW KASY I CZASU... JESZCZE PŁYTA NAJAZDOWA MIAŁA BYĆ z opisu na stronie można wywnioskować że są mocne zbrojone FIGA PRAWDA WZIELIŚMY TAKĄ -JEDNYM KOŁEM WJECHAŁ FIAT UNO mały samochodzik :-) PŁYTA NA KTÓRĄ PRAWDOPODOBNIE MÓGŁBY WJECHAĆ TIR PĘKŁA I ROZSYPAŁA SIĘ W DROBNY MAK POD MAŁYM NIEPOZORNYM SAMOCHODZIKIEM...
NAPRADE JEŚLI MOŻECIE SZUKAJCIE GDZIE INDZIEJ W TEJ FIRMIE NIE KUPUJCIE

Zgłoś | Cytuj | Link

6 lipca 2012, 23:02

Zgadzam sie: good 0 bad

JESZCZE PŁYTA NAJAZDOWA MIAŁA BYĆ
z opisu na stronie można wywnioskować że są mocne
zbrojone FIGA PRAWDA WZIELIŚMY TAKĄ -JEDNYM KOŁEM
WJECHAŁ FIAT UNO mały samochodzik :-) PŁYTA NA KTÓRĄ
PRAWDOPODOBNIE MÓGŁBY WJECHAĆ TIR PĘKŁA I ROZSYPAŁA
SIĘ W DROBNY MAK POD MAŁYM NIEPOZORNYM
SAMOCHODZIKIEM...

PRZEPRASZAM BARDZO WDARŁ MI SIĘ MAŁY BŁĄD CHODZIŁO MI O WŁAZ DO SZAMBA... JUŻ PROSTUJE MOJĄ WYPOWIEDŹ :

JESZCZE PŁYTA PRZYKRYWAJĄCA KOMINEK INACZEJ WŁAZ MIAŁA BYĆ z opisu na stronie można wywnioskować że jest mocny zbrojony FIGA PRAWDA WZIELIŚMY TAKI -JEDNYM KOŁEM WJECHAŁ FIAT UNO mały samochodzik WŁAZ NA KTÓRY PRAWDOPODOBNIE MÓGŁBY WJECHAĆ TIR PĘKŁ I ROZSYPAŁ SIĘ W DROBNY MAK POD MAŁYM NIEPOZORNYM SAMOCHODZIKIEM...

TAK CZY INACZEJ SZEF PAN PAWEŁ JEST CZŁOWIEKIEM BEZ HONORU I ODROBINY PRZYZWOITOŚCI DLA SWOICH KLIENTÓW.... NIE POLECAM TEJ FIRMY NIKOMU ...
UWAŻAJCIE PRZY ZAKUPACH TAKICH SZAMB .....

Zgłoś | Cytuj | Link

25 września 2014, 12:54

Zgadzam sie: good 0 bad

Moim zdaniem problemem z szambem nie jest firma która to wykonuje, a samo szambo w sobie. Po co brać sobie coś takiego na głowę kiedy praktycznie dużo wygodniejsze oczyszczalnie przydomowe można mieć może troszkę drożej, ale potem dużo mniejsze koszty są eksploatacji i mniej roboty przy tym, dodatkowo nie śmierdzi. Aqua Clear http://www.aquaclear24.pl/ firma która zakłada oczyszczalnie przydomowe całkiem niedawno robiła coś takiego u mojego sąsiada, praktycznie w ciągu 2-3 dni było po sprawie, Więc jak ktoś pisze czasami, że to jest jakaś wielka inwestycja to troszkę mija się z rzeczywistością.

Zgłoś | Cytuj | Link

27 stycznia 2015, 12:45

Zgadzam sie: good 0 bad

Potrzebuje pomocy. U nas też sprawa z Sałexpolem ląduje w sądzie. Jest ktoś chętny kto pomoże i przedstawi w sądzie, że ta firma to oszuści?

Zgłoś | Cytuj | Link

15 kwietnia 2016, 12:34

Zgadzam sie: good 0 bad

Szamba betonowe to tylko u rzetelnego producenta. Fajnie, że ostrzegacie każdy powinien poczytać najpierw o producencie i nie kierować się tylko ceną. Ja jestem bardzo zadowolony ze swojego producenta ale dużo czytałem przed zamówieniem

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 3 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Dekorator wnętrz Liczba postów: 36 Grupa: Firmy budow... Szanowni Państwo, szybkim sposobem na zmianę wyglądu wnętrza jest przemalowanie ścian. Do malowania najlepiej wykorzystać farbę, która tworzy trwałą powłokę odp...
  • Firma Budowlana Warszawa Woj. Mazowieckie Liczba postów: 32 Grupa: Firmy budow... Jeśli szukacie sprawdzonej firmy która kompleksowo wybuduje wam dom pod klucz w Warszawie i okolicy bez zbędnego stresu polecam firmę: budivia.com.pl
  • Księgowa Liczba postów: 50 Grupa: Firmy budow... Wybór odpowiedniej księgowej jest bardzo ważną kwestią. Dlatego warto zapoznać się bliżej z ofertą tej firmy: https://twojaksiegowa.warszawa.pl/pelna- ksiegowosc...
  • Praca Liczba postów: 82 Grupa: Firmy budow... W takim razie jeśli chodzi o oferty pracy w Poznaniu od zaraz to na pewno znajdziesz szeroki wybór możliwości w tej lokalizacji. Bez względu na branżę czy pozio...
  • Które rury PVC są najtrwalsze? Liczba postów: 8 Grupa: Firmy budow... Rury nierdzewne są cenione nie tylko ze względu na swoje techniczne właściwości, ale także za estetyczny wygląd. Stosowane są zarówno w przemyśle, jak i archite...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19158 użytkowników

Użytkownicy online (2)

gości: 186

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >