szlifierka

« Powrót do grupy: Wykańczamy budynek

Stron: 2 ▾ Skocz do strony
1 2  ▸

8 sierpnia 2017, 20:51

Zgadzam sie: good 0 bad

możecie polecić jakąś dobrą szlifierkę? Trochę własnych mebli robię i myślę o zainwestowaniu w szlifierkę taśmową, bo jednak gładzenie desek papierem ściernym to za dużo zabawy i też mocno męczące jest, znacie markę ryobi?

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

6 marca 2018, 12:20

Zgadzam sie: good 0 bad

Po za wyborem samej szlifierki ważny jest również wybór odpowiednich tarcz ściernych. Szeroką ofertę tarcz do szlifierek oferuje firma www.toral.pl Mają solidne produkty i dobre ceny, więc polecam ich wam.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

6 marca 2018, 13:11

Zgadzam sie: good 0 bad

Jeżeli zajmujesz się produkcją własnych mebli to będziesz potrzebował odpowiednich narzędzi do obróbki drewna. Takie narzędzia oferuje firma www.topnar.pl z Łodzi. Sprzedają również szlifierki oraz inne solidne elektronarzędzia.

Zgłoś | Cytuj | Link

14 marca 2018, 08:16

Zgadzam sie: good 0 bad

Jeżeli w dalszym ciągu szukasz dobrej szlifierki to polecam zwrócić uwagę na nasza stronę www.CoolTools.pl gdzie teraz mamy kilka ciekawych promocji i rabatów.

Zgłoś | Cytuj | Link

22 marca 2018, 21:23

Zgadzam sie: good 0 bad

Szlifierka taśmowa będzie najlepsza. A jakiej firmy, to już zależy na jaką cię stać.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

29 marca 2018, 11:53

Zgadzam sie: good 0 bad

Jeśli szukasz dobrej szlifierki kątowej, to myślę, że bardzo wiele rozjaśni Ci artykuł pt. Szlifierka kątowa – najważniejsze parametry i funkcje. Znajdziesz w nim podział szlifierek na poszczególne rodzaje oraz wskazówki, co co zwrócić uwagę przy wyborze takiej szlifierki, jakie są najważniejsze, newralgiczne jej elementy. Szlifierki mogą mieć też szereg dodatkowych funkcji ułatwiających pracę - zastanów się, czy zależałoby Ci na tym, żeby wybrana przez Ciebie szlifierka również je miała ;)

Zgłoś | Cytuj | Link

8 października 2018, 13:21

Zgadzam sie: good 0 bad

Warto rozejrzeć się za sprawdzoną firmą, która zajmuje się sprzedażą szlifierek i innych narzędzi do obróbki drewna. Ja osobiście mogę wam polecić firmę www.prochera.com.pl Używam narzędzi zakupionych od nich i jestem z nich bardzo zadowolony.

Zgłoś | Cytuj | Link

5 grudnia 2018, 19:02

Zgadzam sie: good 0 bad

Jeżeli rozglądacie się za szlifierką do drewna oraz innymi narzędziami służącymi do obróbki drewna to skontaktujcie się z firmą www.prochera.com.pl Na ich produktach można w pełni polegać.

Zgłoś | Cytuj | Link

7 grudnia 2018, 08:25

Zgadzam sie: good 0 bad

Szlifierka, którą zakupiłem bezpośrednio od internetowego sklepu Karolewscy https://karolewscy.pl/ okazała się dokładnie tym, czego poszukiwałem przez dłuższy czas. Nietuzinkowa jakość za równie atrakcyjną cenę. Bardzo pomogły mi w pracy.

Zgłoś | Cytuj | Link

16 stycznia 2019, 23:11

Zgadzam sie: good 0 bad

Tak na dobrą sprawę to szlifierka na której możesz polegać, musi też swoje kosztować, tera zw styczniu masz o tyle lepiej, że możesz znaleźć elektronarzędzia w promocyjnej cenie. Jaki budżet ogólnie posiadasz na ten cel?

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 2 ▾ Skocz do strony
1 2  ▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19211 użytkowników

Użytkownicy online (4)

gości: 246

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >