szukam firmy stawiającą domy drewniane

« Powrót do grupy: Firmy budowlane

Stron: 20 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  17 18 19 20  ▸

25 maja 2018, 13:14

Zgadzam sie: good 0 bad

A my wolimy dom z bala. Wygodny, ciepły i o niesamowitej atmosferze w środku. Natur Eko Dom stawia je bardzo fajne. A na swojej stronie mają kilka ciekawych projektów, które są ciekawie rozwiązane. To inny styl niz góralskie chaty i moim zdaniem dużo ciekawszy. Domy wzorowane na mazurskich i kaszubskich chatach są lepszym wyborem, bardziej pasującym do innych regionów niż góralskie.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

12 lipca 2018, 10:56

Zgadzam sie: good 0 bad

Świetną firmą, która zajmuje się wykonywaniem domów drewnianych jest www.its-koszalin.pl Specjalizują się w wykonywaniu gotowych domów drewnianych, które powstają bardzo szybko i niedużym kosztem.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

27 października 2018, 21:05

Zgadzam sie: good 0 bad

Mój dom został wybudowany przez specjalistów z Domtop www.domtop.pl - może to ich oferta Cię zainteresuje? Wykonali dla mnie energooszczędny dom z bali o którym marzyłem od dłuższego czasu. Fantastycznie zamieszkiwać taką chałupkę!

Zgłoś | Cytuj | Link

22 marca 2019, 11:24

Zgadzam sie: good 0 bad

A co sądzicie o montażu windy w domu ?. Pomysł może ekstrawagancki ale na zachodzie to często spotykane udogodnienie dla osób starszych. Mój znajomy prowadzi firmę i zajmuję się montażem takich wind i jest to firma z samego Zakopanego www.naprawawindzakopane.pl.

Zgłoś | Cytuj | Link

22 marca 2019, 11:47

Zgadzam sie: good 0 bad

policybazaar.com car insurance

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

8 kwietnia 2019, 19:59

Zgadzam sie: good 0 bad

Mój dom wybudowali specjaliści ze Stolhaus https://www.stolhaus.pl/ I nie ulega wątpliwości, że był to bardzo dobry wybór. Postawiliśmy na model "Topaz" o minimalistycznym designie, w pełni wystarczającym na naszą działkę. Charakteryzuje go doskonała jakość!

Zgłoś | Cytuj | Link

12 kwietnia 2019, 13:08

Zgadzam sie: good 0 bad

Moim zdaniem tylko i wyłącznie firma http://marux.eu/ w tej materii. Stawiali mi takowy domek jakieś 2 lata temu i jestem zachwycony. Jakość wykonania pierwsza klasa, a co do ceny to w ostateczności wyszło mniej, niż przypuszczałem.

Zgłoś | Cytuj | Link

4 czerwca 2019, 11:17

Zgadzam sie: good 0 bad

Na specjalne życzenie, domek letniskowy postawili dla nas http://zpduscimow.pl I jeśli mam być szczery to wybor ten okazał się absolutnym strzałem w 10! Wykorzystano w tym celu najwyższej jakości drewno, a domek sam w sobie prezentuje się kapitalnie!

Zgłoś | Cytuj | Link

11 czerwca 2019, 14:50

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja zaufałem firmie Ligar ze Stargardu i jestem bardzo zadowolony. Przekonało mnie głównie to, że mają doświadczenie i prowadzą usługi również w zakresie pozwoleń na budowę, co z kolei zdjęło z moich braków kolejny ciężar. Konstrukcja wyglądała niesamowicie solidnie, kiedy jestem w domu czuję się naprawdę bezpiecznie, na czym bardzo mi zależało.

Zgłoś | Cytuj | Link

19 lipca 2019, 13:15

Zgadzam sie: good 0 bad

Zaglądaj na www.balesosnowe.pl i tam szukaj dla siebie dobrej propozycji. Firma, która od lat robi konstrukcje z drewna sauny, domy całoroczne, domki letniskowe – masz gwarancję jakości, profesjonalnie przygotowane propozycje.

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 20 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  17 18 19 20  ▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Które rury PVC są najtrwalsze? Liczba postów: 8 Grupa: Firmy budow... Rury nierdzewne są cenione nie tylko ze względu na swoje techniczne właściwości, ale także za estetyczny wygląd. Stosowane są zarówno w przemyśle, jak i archite...
  • Zielona Góra- jakieś sprawdzone firmy? Liczba postów: 16 Grupa: Firmy budow... Według mnie warto korzystać z usług specjalistów, aby nie marnować swojego czasu i pieniedzy. W przypadku mojego biznesu korzystam z usług profesjonalnej firmy....
  • Hale namiotowe, hale magazynowe Liczba postów: 366 Grupa: Firmy budow... Często w ogrodach pojawiają się w formie i funkcji altanek czy pomieszczeń rekreacyjnych obiekty kontenerowe - czyli np. pawilony handlowe z płyt warstwowych. N...
  • Transport ponad gabarytowy Liczba postów: 381 Grupa: Firmy budow... Korzystając z usług specjalistów w danej branży nie marnujecie swojego czasu oraz pieniędzy. Od wielu lat prowadzę własną firmę transportową i zdaje sobie spraw...
  • Kto wam prowadzi księgowość?? Firma zewn? Liczba postów: 82 Grupa: Firmy budow... Ja współpracuję z firmą https://twojaksiegowa.warszawa.pl/doradz two-ksiegowe-w-warszawie/ i serdecznie polecam. Jak chodzi o Warszawę to wydaje mi sie, ze to je...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19151 użytkowników

Użytkownicy online (4)

gości: 227

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >