szukam firmy stawiającą domy drewniane

« Powrót do grupy: Firmy budowlane

Stron: 20 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3 4 5  ▸  ▸▸

18 października 2011, 22:26

Zgadzam sie: good 0 bad

jesli ktos planuje budowe i szuka firmy najlepiej jest sie wybrac i zobaczyc prace i budowe jak zostala wykonana przez dana ekipe bo firm ktore sie oglaszaja jest bardzo wiele. ja polecam ciesli gorali sa naprawde solidni i slowni, swietnie znaja sie na pracy, 788 823 967

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

13 listopada 2011, 18:04

Zgadzam sie: good 0 bad

Dom to najważniejsza inwestycja w życiu lepiej sprawdzić firmę w jej siedzibie. Ja sprawdziłem kilka wybrałem firmę budującą domy z drewna w stylu Chata. Firma Wasco z Powałczyna.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

11 lutego 2012, 18:35

Zgadzam sie: good 0 bad

POwiem tak. becnie buduje dom a firme ktora zatrudnilem to ( http://antrehaus.lh.pl/kontakt.html ) sa z Lubuskiego a przyjechali wybudowac mi dom prawie na drugi koniec polski. sa to ludzie z ktorymi mozna normalnie porozmawiac. wiele tlumacza i prponuja rozwiazania tansze i wygodniejsze.. wystarczy zadzwonic i porozmawiac specjalizuja sie w domach szkieletowych. i wykonali naprawde solidna prace. na stronie mozna zobaczyc kilka z reaizacji projektow.

Zgłoś | Cytuj | Link

26 lutego 2012, 19:08

Zgadzam sie: good 0 bad

Powiem szczerze, w przeszłym roku zbudowałem dom z bali okrągłych (sosna). Osoba która tym zajmowała się bardzo sympatyczna. cały okres budowy wszystko dla mnie pokazywała i tłumaczyłą. Ma bardzo dużo projektów, bardzo cierpliwa. Gorąco polecam z nią zapoznać się i porozmawiać. Nic nie stracicie, a jeżeli zdecydujecie się na współpracę to dużo uzyskujecie! Ale jeszcze powiem jeden największy plus, dostępne ceny.
+48 796 525 460 Marta
Kobieta, ale dobrze zna co robi)

Zgłoś | Cytuj | Link

7 marca 2012, 12:04

Zgadzam sie: good 0 bad

Witam! Polecam Domy drewniane budowane przez firmę SENDOM. Warto obejrzeć ich projekty i realizacje. Działają na terenie całej Polski, mają sprawdzoną technologię i atrakcyjne promocje!

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

13 czerwca 2012, 10:44

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja chciałbym Państwu zaproponować firmę Honka. Solidne, drewniane budownictwo. Zespół wykonawczy to zgrani i rzetelni fachowcy. Wykonuję u nich projekt, budowa dobiega już końca. Czas realizacji wspominam bardzo dobrze, rozmowa o planach należała do najprzyjemniejszych. Firma otwarta jest na dialog i sugestie klienta. Nie mam żadnych wątpliwości, co do profesjonalizmu firmy. Śmiało rekomenduję.

Zgłoś | Cytuj | Link

16 lipca 2012, 18:30

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja polecam firmę Mikabud z Twardorzeczki stawiali mi kompleks 3 domków w Swarzewie - szkielet mocny 3 razy grubszy niż u konkurencji, drewno w pierwszej klasie. Jestem bardzo zadowolony, firma co prawda rodzinna ale wykonują bardzo dokładnie. Ogłaszają się na allegro. Zrobią każdy dom wystarczy wysłać im szkic albo projekt. Ceny porównywalne mają, ale materiał tak jak mówię rewelacja nie z deseczek tylko konkretny. Bardzo polecam

Zgłoś | Cytuj | Link

12 sierpnia 2012, 15:46

Zgadzam sie: good 0 bad

Kolego, jeśli to są domy z drewna, takie jak na www.domyheban.pl to szkielet nie powinien być gruby tylko wytrzymały. Pokaż jeśli możesz jakiś przykładowy projekt z takim grubszym szkieletem, ale mi to się wydaje bez sensu. Przy większych konstrukcjach czasem stosuje się metalowy szkielet, ale nigdy pogrubiony. Coś zdaje się robią nie tak :)

Ten post był edytowany przez ania-buduje-dom dnia: 12 sierpnia 2012, 15:46
Zgłoś | Cytuj | Link

28 sierpnia 2012, 18:55

Zgadzam sie: good 0 bad

Energooszczedne domy szkieletowe, caloroczne i letniskowe, dostepne ceny.
Zainteresowanych zapraszam na stronę http://domyszkieletowebialystok.pl/
Tel.Leszek 606 873 479

Zgłoś | Cytuj | Link

29 sierpnia 2012, 14:14

Zgadzam sie: good 0 bad

Firm budujących jest tyle, że głowa boli. Jak 16 lat temu budowałem dom to nie było jeszcze tyle firm, wiec wybrałem solidną firmę górali poleconą przez znajomego (o forach internetowych to wtedy nie słyszałem). Firma nazywa się Stollux i z tego co wiem budują do dzisiaj podobno nawet za granicą.

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 20 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3 4 5  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Rozwój firmy budowlanej - marketing internetowy. Liczba postów: 66 Grupa: Firmy budow... Ucz się od doświadczonych ekspertów i odkrywaj nowe strategie sprzedażowe, które przyniosą wymierne korzyści Twojej firmie. Szkolenia na https://www.projektgamm...
  • Hale namiotowe, hale magazynowe Liczba postów: 365 Grupa: Firmy budow... Często w ogrodach pojawiają się w formie i funkcji altanek czy pomieszczeń rekreacyjnych obiekty kontenerowe - czyli np. pawilony handlowe z płyt warstwowych. N...
  • czyszczenie wykładzin Liczba postów: 19 Grupa: Firmy budow... Jeżeli ktoś z Was szuka firmy z Trójmiasta, jaka zajmie się praniem tapicerki oraz ozonowaniem, to bardzo polecam zaznajomienie się z ofertą, którą można znaleź...
  • Praca Liczba postów: 81 Grupa: Firmy budow... W nowej pracy na pewno będziemy potrzebować trochę czasu, by się wdrożyć i mniej stresować. Warto na początku znać też swoje prawa i obowiązki. Wręcz można o to...
  • Gdzie reklamować firmę wnętrzarską? Liczba postów: 108 Grupa: Firmy budow... Zdecydowałem się skorzystać z oferty polecanej mi firmy OSTRO - https://www.ostro-video.pl/filmy-i-spoty -reklamowe , która wykonała fantastyczny film reklamowy...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19129 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 350

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >