tani dom

« Powrót do grupy: Ekspert kolektorów słonecznych

29 kwietnia 2014, 19:48

Zgadzam sie: good 0 bad

ja zastanawiam sie nad ekologicznymi rozwiązaniami w moim domu w okolicach wrocławia, ale nie wiem czy postawić na typowo ekologiczny dom czy tylko takie kolektory

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

29 kwietnia 2014, 19:50

Zgadzam sie: good 0 bad

Chyba lepiej zrobisz jak postawisz cały dom enegrooszczędny ja na tej stronie widziałam kilka ciekawych projektów candiahomes.eu/]http://scandiahomes.eu/ , bo kolektory to tylko taka częściowa oszczędność a jak zdecydujesz się na całość to więcej na tym zyskasz.

Ten post był edytowany przez redakcja dnia: 4 marca 2016, 20:54
Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

7 maja 2014, 12:55

Zgadzam sie: good 0 bad

Przy wyborze kolektorów (zarówno płaskich jak i próżniowych) warto zwrócić uwagę czy posiadają one certyfikat Solar Keymark oraz jakie osiągają one parametry (np. sprawność czy moc). Wyszukiwarka kolektorów po parametrach zawartych w badaniach Solar Keymark znajduje się na stronie http://www.solars-info.com Na stronie wyszukiwarki można łatwo sprawdzić który kolektor posiada lepsze parametry.

Zgłoś | Cytuj | Link

29 maja 2014, 01:07

Zgadzam sie: good 0 bad

Nie koniecznie Solar Keymark cokolwiek powie nam o kolektorach. Prezentowane parametry są praktycznie do zinterpretowania przez osobę zajmującą się kolektorami. Laik praktycznie może się przeliczyć w wyborze, bo to wyniki laboratoryjne czasami daleko różniące się od rzeczywistych. Jeżeli już to raczej odradzał bym kolektory produkcji Chińskiej, z nimi zaczynają się udokumentowane problemy. Jeżeli wybierać to polecam produkcji Polskiej. Więcej na temat Solar Keymark jest : http://www.słoneczny.com.pl/index.php.

Zgłoś | Cytuj | Link

5 czerwca 2014, 14:29

Zgadzam sie: good 0 bad

Jaka jest gwaancja na takie korektory i jakie sa wymogi. Podobno nie pasują na każdy dach. Zastanawiają mnie korektory ulokowane w ogrodach, co jesli ktoś umyślnie lub nie zbije taki panel?

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

3 września 2014, 19:46

Zgadzam sie: good 0 bad

No to traci całe wydane pieniądze :P
A może mi ktoś powiedzieć coś na temat tych braasa?

Zgłoś | Cytuj | Link

30 kwietnia 2019, 09:51

Zgadzam sie: good 0 bad

Tani dom? To znaczy?

Zgłoś | Cytuj | Link

27 maja 2019, 21:22

Zgadzam sie: good 0 bad

Wydaje mi się, że chodzi mu o dom tani w utrzymaniu. Możesz zastanowić się m.in. nad systemem fotowoltaicznym. Jest to spore udogodnienie i oszczędność. Ja posiadam taki system od firmy www.ogrzewaniepoznan.pl i jestem zadowolony z jego działania.

Zgłoś | Cytuj | Link

8 sierpnia 2021, 00:54

Zgadzam sie: good 0 bad

Ekologiczne rozwiązania są bardzo korzystne.

Zgłoś | Cytuj | Link

20 sierpnia 2021, 08:42

Zgadzam sie: good 0 bad

Chętnie zapoznam się z radami dotyczącymi taniego domu.

Zgłoś | Cytuj | Link

Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Jaki wykonawca Fotowoltaiki w Małopolsce Liczba postów: 11 Grupa: Ekspert kol... Jaki wykonawca Fotowoltaiki w Małopolsce potrafi przeprowadzić inwestora przez formalności związane z dofinansowaniem w programie Czyste Powietrze?
  • Fotowoltaika Myślenice Liczba postów: 2 Grupa: Ekspert kol... Jaki wykonawca Fotowoltaiki w Małopolsce potrafi przeprowadzić inwestora przez formalności związane z dofinansowaniem w programie Czyste Powietrze?
  • Jaki wykonawca Fotowoltaiki w Małopolsce Liczba postów: 4 Grupa: Ekspert kol... Jaki wykonawca Fotowoltaiki w Małopolsce potrafi przeprowadzić inwestora przez formalności związane z dofinansowaniem w programie Czyste Powietrze?
  • kolektory vs fotowoltaika Liczba postów: 319 Grupa: Ekspert kol... Może ktoś z państwa skorzysta z klemy do paneli fotowoltaicznych . To jest naprawdę bardzo ciekawa oferta dla wielu osób.
  • Fotowoltaika Myślenice Liczba postów: 5 Grupa: Ekspert kol... Jeżeli chodzi o mnie, to zdecydowałem się skorzystać z oferty polecanej mi firmy Sanerga, która wykonała dla mnie całą instalację fotowoltaika ostrów wielkopols...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19129 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 371

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >