tanie ogrzewanie

« Powrót do grupy: Kominki od A do Z

Stron: 4 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸  ▸▸

15 lutego 2010, 11:39

Zgadzam sie: good 0 bad

Czy ktoś z was orientuje się jaki typ ogrzewania wychodzi najtaniej? Bo mam wrażenie że z roku na rok mówi się inaczej. Rok temu przodował ekogroszek, teraz z kolei słyszałem o ogrzewaniu elektrycznym. Orientujecie się może?

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

25 marca 2010, 15:25

Zgadzam sie: good 0 bad

To bardzo dziwnie słyszałeś bo ogrzewanie elektryczne jest najdroższym ze wszystkich możliwych rozwiązań. A z roku na rok różnie się mówi bo jak to w gospodarce wolnorynkowej bywa - ceny się zmieniają (chociaż nie aż tak bardzo żeby ogrzewanie elektryczne stało się najtańsze :D). Najtaniej wychodzi ogrzewanie drewnem, brykietem i ekogroszkiem (choć do tego ostatniego to trzeba sporo zainwestować w piec bo jego cena może być niebotyczna).

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

4 maja 2010, 02:33

Zgadzam sie: good 0 bad

Polecam odwiedzenie strony: www.biofire.com.pl

Zgłoś | Cytuj | Link

10 sierpnia 2012, 10:52

Zgadzam sie: good 0 bad

Np. piec z podajnikiem http://www.e-inclusive.pl/Kot%C5%82y-CO/Kot%C5%82y-z-podajni kiem/Kocio%C5%82-z-podajnikiem-Cichewicz-Futura-Econo-Mini-2 1KW.html + ekogroszek. U nas oszczędności w tysiącach rocznie. Mieliśmy bardzo stary piec ;-)

Zgłoś | Cytuj | Link

7 kwietnia 2013, 17:20

Zgadzam sie: good 0 bad

według mnie taniej ogrzewanie wychodzi, jeśli np. wesprzemy nasze c.o. kominkiem z płaszczem wodnym, ja sam zdecydowałem się na taki wkład: [url]http://www.wkladykominkowe.net.pl/wklad-kominkowy-z-pla szczem-wodnym-unico-neptun-4z-modern-14-kw wstępnie podsumowałem koszt palenia i mogę powiedzieć, że takie wsparcie obniża koszty

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

1 maja 2013, 12:41

Zgadzam sie: good 0 bad

Znajomy góral opowiadał mi kiedyś, że jest w stanie ogrzać piętro domu (około 80 mkw za max 3000 zł za sezon.
Robi to tak, że kupuje tonę węgla (grubego) za jakieś 800-900 zł a do tego zamawia całą ciężarówkę odapdów bukowych z małej fabryczki mebli -za około 1500 zł.

Te bukowe odpady poprodukcyjne są bardzo suche. Minus jest taki, że trzeba często dokładać do pieca, ale poza tym to same plusy. Piec - normalny, węglowy.

Zgłoś | Cytuj | Link

7 czerwca 2013, 14:40

Zgadzam sie: good 0 bad

Chce kupic kika ton ekogroszeku. Sporo tych producentów. Którego wybrać? W ogole się w tym nie orientuje – nowy kociol z podajnikiem. Podrzucie jakies namiary.

Zgłoś | Cytuj | Link

11 czerwca 2013, 11:09

Zgadzam sie: good 0 bad

Fakt jest ich trochę. Testuje ich po kolei. Aktualnie ładuję do kotła czerwony ekogroszek, od Tani Opał. Nie jest zły. Spala się poprawnie, jest trochę popiołu.
Według mnie daje rade.

Zgłoś | Cytuj | Link

20 czerwca 2013, 18:42

Zgadzam sie: good 0 bad

Wnętrze domu i wode ogrzewam ekogroszkiem z czech. Pakuje go i rozwozi firma - tani opal. Maja sprytny sklep internetowy. Produkt dobry, bez niespodzianek typu kamienie. Jak coś spróbuj u nich.

Zgłoś | Cytuj | Link

26 czerwca 2013, 23:01

Zgadzam sie: good 0 bad

Potwierdzam jakość produktu. Ekogroszek od tani opał jest w porządku. Zima treoche mokry. Wiec kupuje zapas latem, wtedy też zazwyzaj mają promocje cenowe i można trochę zaszczędzić – niedużo co prawda, ale to zawsze coś.

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 4 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19160 użytkowników

Użytkownicy online (3)

gości: 175

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >