tapeta natryskowa na wszystkich ścianach?

« Powrót do grupy: Ciekawe pomysły

9 kwietnia 2010, 14:04

Zgadzam sie: good 0 bad

Ostatnio natknęłam się na galerię ścian z tapetami natryskowymi i się nimi zauroczyłam :) Na wakacje planowałam odświeżanie ścian także taka tapeta będzie jak znalazł :) mam jednak pewną obawę ... nie wiem jak one się sprawdzają. Czy ktoś z was zastosował u siebie takie rozwiązanie i może mi co nieco o nim powiedzieć? czy wszystkie ściany pomalowane na ten sam sposób 9choć w róznych kolorach) są dobrym pomysłem? I ile może w ogóle kosztować "położenie" takiej tapety?

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

20 kwietnia 2010, 16:05

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja takich tapet nie posiadam ale niejednokrotnie przebywałam w mieszkaniu, w którym są one na każdej ścianie i powiem ci, że to na dłuższą metę naprawdę męczy. Oczywiście wszystko zależy od wzoru, ale znajomi mają akurat takie tapety dwu/trzykolorowe o dużej gęstości i wielkości kropek. Takie nierówne, do tego wręcz pstrokate powierzchnie niestety męczą wzrok. Także jeżeli myślisz o wzorze podobnym do tego wspomnianego przeze mnie, to proponuję ograniczyć się do korytarza. No chyba że chcesz delikatniejszą i jednolitą - wtedy we wszystkim pomieszczeniach jak najbardziej.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

29 kwietnia 2010, 14:35

Zgadzam sie: good 0 bad

Z tego co się orientuję to taka tapeta natryskowa kosztuje: 7 - 25 złotych za 1 metr kwadratowy (materiał+usługa) - ale wg mnie tego typu kilku kolorowa tapeta w kropki nadaje się bardziej do jakiegoś garażu niż do mieszkania...

___________________________
porcelana rosenthal

Zgłoś | Cytuj | Link

Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19233 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 409

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >