tynki dekoracyjne

« Powrót do grupy: Najnowsze trendy

Stron: 7 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸  ▸▸

21 marca 2007, 14:50

Zgadzam sie: good 0 bad

Co sądzicie na temat tynków dekoracyjnych. Mi szczególnie podobają się typu travertyn. Czy trudne są w układaniu?
Pozdrawiam

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

21 marca 2007, 15:21

Zgadzam sie: good 0 bad

Mi rownież bardzo się podobają takie tynki. Sam sie jednak nie bierz za to- zleć fachowcowi. W sumie wszystkiego sie można nauczyc, ale po co marnować material na nauke?:)

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

19 maja 2007, 00:04

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja też bardzo lubię tynki dekoracyjne tym bardziej, że mój mąż jest wykonawcą powłok dekoracyjnych :-) - sami mamy w przedpokoju trawertyn - wygląda bardzo nowocześnie i świetnie się sprawdza. Zgadzam się jednak z Mańkiem - nie warto robić tego samemu - nie raz mąż musiał poprawiać pracę po "panu Kaziu złotej rączce". Dlatego naprawdę bardziej opłaca się wziąć fachowca i nie dopłacać za poprawki (tym bardziej, że materiał nie jest tani). Zainteresowanym przedstawiam stronkę z pracami mojego męża: www.powloki_dekoracyjne.republika.pl

Zgłoś | Cytuj | Link

24 maja 2007, 16:17

Zgadzam sie: good 0 bad

A ja się podłącze do tematu z pytaniem. Chodzi mi o producentów lub dystrybutorów tynków ozdobnych typu trawertyn, piaskowiec, stiuk. Będe wdzięczny za wszelkie informacje. Może macie sprawdzonych.

Zgłoś | Cytuj | Link

25 maja 2007, 11:45

Zgadzam sie: good 0 bad

mój mąż najbardziej lubi materiały firmy OIKOS - ale są to dosyć drogie materiały - dlatego gdy klient marudzi z powodu ceny to kupuje tańsze tynki innych firm.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

17 czerwca 2007, 14:34

Zgadzam sie: good 0 bad

Witam
Ja też się zajmuje między innymi takimi tynkami, i jak klient marudzi co do ceny to robie to na gładzi gipsowej, osoby nie wtajemniczone nie zauważą różnicy, a materiał ok. 4 razy tańszy.Jeśli sciana, czy sufit nadmiernie nie pracują np. dyskoteka, to zdaje to egzamin w 100%
P.S. Ładne rzeczy pani mąż robi.

Zgłoś | Cytuj | Link

20 czerwca 2007, 18:21

Zgadzam sie: good 0 bad

Dzięki wielkie za uznanie - też lubię jego prace (między innymi te u nas w domu) :-)

Zgłoś | Cytuj | Link

20 lutego 2008, 09:31

Zgadzam sie: good 0 bad

Witam
Ja korzystałem z tynków dekoracyjnych Magnat Style (www.magnatfarby.pl) i gorąco je polecam na ścianie wyglądaja naprawdę super. Zgadzam sie również z tym że lepiej wynająć fachowca wiem to z własnego doświadczenia :D

Zgłoś | Cytuj | Link

13 marca 2008, 16:48

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja polecam tynk Optiva Formo firmy Tikkurila

Zgłoś | Cytuj | Link

18 marca 2008, 15:39

Zgadzam sie: good 0 bad

Witam
Jeżeli chodzi o tynki strukturaln, farby strukturalne, stiuki etc., to osobiście polecam www.gotele.com.pl, są producentem tego typu dekoracji, które nawiasem mówiąc są bardzo dobrej jakości, a cena calkiem przystępna, a do tego super profesjonalna obsługa. Zrobili na mnie wrażenie. Pozdrawiam.

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 7 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Firanki, czy rolety? Liczba postów: 477 Grupa: Najnowsze t... Rzeczywiście ten sklep ma bardzo szeroką ofertę. Myślę, że warto sprawdzić, jeśli ktoś szuka firan.
  • nowoczesne łóżko Liczba postów: 175 Grupa: Najnowsze t... Jeżeli poszukujecie łóżka to ja mogę śmiało polecić Wam ten sklep [url]https://lozka.net.pl/firm-pol-11423 47122-Stolarstwo-Wladyslaw-Marszalek.htm l[url] Szeroka...
  • Jak zaaranżować salon? Liczba postów: 277 Grupa: Najnowsze t... W aranżacji salonu dużo zależy od dobrze wybranego oświetlenia. Tak naprawdę taka zasada działa w każdym pomieszczeniu. Ale jednak w salonie widać ją szczególni...
  • Cegły w łazience? Co sądzicie Liczba postów: 107 Grupa: Najnowsze t... fajnie to wygląda :) a może pójść w czerwień? tak jak tu proponują: https://www.mtc.org.pl/czerwona-tapeta/
  • Podłoga Liczba postów: 115 Grupa: Najnowsze t... Osobiście staram się korzystać z usług specjalistów w danej branży, aby nie marnować swojego czasu i pieniędzy. Dlatego chciałbym Wam polecić sprawdzić ofertę s...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19133 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 297

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >