uczelnienie instalacji gazowej

« Powrót do grupy: Porady i opinie

Stron: 2 ▾ Skocz do strony
1 2  ▸

27 października 2010, 13:32

Zgadzam sie: good 0 bad

Czym można uszczelnić instalację gazową doprowadzającą gaz do kuchenki? Czy wystarczy do tego Poxilina lub Poxipol?

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

28 października 2010, 11:54

Zgadzam sie: good 0 bad

Możesz poszukać czegoś z produktów GaSiTec. Mają tam specjalne rzeczy do uszczelniania instalacji gazwoych. Lepiej nie kombinować ze zwykłymi uszczelniaczami właśnie takimi jak Poxilina lub Poxipol.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

15 czerwca 2016, 12:37

Zgadzam sie: good 0 bad

Montaż instalacji gazowych i dostawy gazu oferuje firma CentrumGaz. Moim zdaniem jest to bardzo dobra i doświadczona firma, więc również i wy możecie zapoznać się z oferowanymi przez nich usługami.

Zgłoś | Cytuj | Link

21 marca 2017, 10:44

Zgadzam sie: good 0 bad

Od jakiegoś czasu dość regularnie zamówienia na akcesoria do instalacji gazowych składam na stronie swatt.pl. Mają duży wybór, urozmaiconą ofertę, jeśli chodzi o same przyłącza czy zawory to sprzedają w różnych wielkościach czy długościach. Cenowo jest nieźle, a zwłaszcza że przy zamówieniach na większe ilości ceny spadają tutaj dość mocno.

Zgłoś | Cytuj | Link

27 marca 2017, 20:29

Zgadzam sie: good 0 bad

Zatrudnij do tego specjalistę. Dzięki temu będziesz mieć pewność, że wszystko zostanie wykonane należycie. W http://www.troinstal.pl/Filtr-kolnierzowy-821 ,911.html znajdziesz informacje o zaworach, które powinieneś wykorzystać do tego zadania. W kontekście gazu nie ma żartów, więc lepiej zrobić to jak najszybciej.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

2 maja 2017, 09:40

Zgadzam sie: good 0 bad

Ze swoich ostatnich doświadczeń z hurtowniami to najwyżej bym ocenił firmę Swatt. Mają korzystny stosunek jakości do ceny, myślę zwłaszcza o zaworach kulowych czy filtrach i lutach. Rzeczy sprawdzone, bezpieczne, z lepszej klasy tworzywa. Najlepiej sobie samemu porównać to co oni sprzedają z tym gdzie mają w innych hurtowniach. Na stronie swatt.pl produkty są dość drobiazgowo opisane.

Zgłoś | Cytuj | Link

17 listopada 2017, 12:16

Zgadzam sie: good 0 bad

Up. Co do zaworów kulowych to mogę polecić wam firmę www.krotos.pl Mają świetne zawory kulowe do wody i gazu. Dodatkowo oferują serwis gwarancyjny i pogwarancyjny ich produktów. Warto skorzystać z usług tej firmy.

Zgłoś | Cytuj | Link

15 grudnia 2017, 10:13

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja ostatnio trafiłem na stronę www.edwardsvacuum.com.pl Firma ta oferuje między innymi zawory próżniowe. Jeżeli ktoś z was potrzebuje tego typu zawory to polecam ich wam. Sam korzystam z produktów od nich zakupionych.

Zgłoś | Cytuj | Link

8 stycznia 2018, 14:26

Zgadzam sie: good 0 bad

Jeżeli chcecie uszczelnić swoją instalację gazową lub poddać kocioł gazowy serwisowi to polecam wam firmę www.v-serwis.pl, która zajmuje się serwisowaniem i przeglądami urządzeń grzewczych w tym kotłów gazowych.

Zgłoś | Cytuj | Link

20 sierpnia 2018, 12:16

Zgadzam sie: good 0 bad

Takie zadanie lepiej zlecić profesjonalistom. Z piecami gazowymi nie ma żartów, a ewentualne kłopoty ze źle wykonanym serwisem mogą mieć tragiczne skutki. Gdy mój piec miewał kłopoty to zgłosiłem się do specjalistów z https://www.budoinstal.com.pl , którzy wykonali świetną robotę serwisową dla mojego pieca gazowego. :)

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 2 ▾ Skocz do strony
1 2  ▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Jaki dobry materac wybrać? Liczba postów: 67 Grupa: Porady i op... A czy zapoznałeś się już może z ofertą New Hever? Jeśli jeszcze nie, to polecam zajrzeć tutaj https://new-hever.pl/ w poszukiwaniu interesujących opcji, poniewa...
  • jakie prezenty zrobić? Liczba postów: 16 Grupa: Porady i op... Czesc wszystkim, zblizaja sie swieta a ja nadal nie wybralam prezentow dla najblizszych, mam w rodzinie duzo dziewczynek, czy mozecie doradzic kosmetyki dla nic...
  • Jakie płatności online do sklepu internetowego? Liczba postów: 20 Grupa: Porady i op... Ponownie, analizując, skąd biorą się dobre opinie o salonach meblowych, warto zajrzeć na https://www.rp.pl/handel/art18894461-ska d-sie-biora-dobre-opinie-o-salo...
  • Klimatyzacja - jakiej firmy najlepsza? Liczba postów: 283 Grupa: Porady i op... Dla osób poszukujących zaawansowanych systemów klimatyzacyjnych, klimatyzatory split i multisplit od Aiwa mogą być interesującym rozwiązaniem. Oferują one nie t...
  • Fototapeta w kuchni Liczba postów: 248 Grupa: Porady i op... Kuchnia jest miejscem, w którym spędza się bardzo dużo czasu. W dzisiejszym świecie, kiedy gotowanie stało się tak bardzo modne, gdy kulinarne programy telewizy...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19151 użytkowników

Użytkownicy online (3)

gości: 209

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >