umywalka z podświetlanym strumieniem wody

« Powrót do grupy: Najnowsze trendy

Stron: 6 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸  ▸▸

31 sierpnia 2010, 11:09

Zgadzam sie: good 0 bad

Zastanawiam się nad kupnem nowej umywalki... Podobają mi się takie z podświetlanym strumieniem wody. Zastanawiam się jednak czy to aby dobre urządzenie i co zrobić z fantem jak się takie urządzenie popsuje? Co o tym myślicie?

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

31 sierpnia 2010, 15:13

Zgadzam sie: good 0 bad

Prawdę mówiąc jeszcze chyba na takie coś nie trafiłem :D ale może to ciekawie wyglądać. Masz może jakieś foto? Nie wiem co w przypadku jak to się zepsuje, ale nie ma takich rzeczy, których się nie da naprawić :-) Jestem ciekaw jak to wygląda w praktyce.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

31 sierpnia 2010, 18:23

Zgadzam sie: good 0 bad

Czy o cos takiego chodziło?
http://www.budnet.pl/Czy_baterie_z_podswietlanym_strumieniem _wody_to_praktyczne_rozwiazanie,aktualnosci_budowlane,i=2518 7.html

mnie się bardzo podoba kształt i geometryczna forma, sam się nad nią zastanawiam bo mam bojowe zadanie -urządzić CAŁĄ łazienkę...chociaż może bez podświetlania

Rzeczywiście, co zrobić w przypadku awarii? Ale może warto zapytać w serwisie lub u dystrybutora.

Zgłoś | Cytuj | Link

1 września 2010, 10:27

Zgadzam sie: good 0 bad

Moim zdaniem powinna być jakaś dłuższa gwarancja na takie rzeczy... Nawet jeśli podświetlenie się popsuje to wydaje mi się że są jacyś fachowcy których polecą nam osoby sprzedające takie sprzęty.

Zgłoś | Cytuj | Link

1 września 2010, 10:31

Zgadzam sie: good 0 bad

Właśnie zastanawiam się jakiego fachowca wezwać na wszelki wypadek? Przecież nie hydraulika... Zastanawiam się czy do takiego podświetlenia nie trzeba będzie wzywać elektryka? No i nurtuje mnie fakt czy woda będzie normalnie płynąć czy podświetlenie jest jakoś powiązane z przepływem wody?

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

1 września 2010, 11:29

Zgadzam sie: good 0 bad

Raczej nie jest to powiązane z przepływem wody, myślę że to kwestia odkręcania i zakręcania wody, chyba w tym tkwi cały bajer. Kiedy odkręcamy wodę zaworek automatycznie włącza lampkę jak i również przy zakręcaniu

Zgłoś | Cytuj | Link

3 września 2010, 12:12

Zgadzam sie: good 0 bad

Tak na chłopski rozum:
- światełko musi być zasilane - opcje: akumulator/bateria (i tu od razu problem wymiany czy oładowania) lub coś w rodzaju prądnicy.
Chyba że prądnica zasila akumulator.
- musi mieć żarówkę - teraz wszędzie sią diody lub już ledy - więc raczej trwałe

zatem opcja zasilania przepływem wody byłaby najtrwalsza i najmniej awaryjna

Zgłoś | Cytuj | Link

3 września 2010, 12:22

Zgadzam sie: good 0 bad

Takich baterii nie widziałam, wyglądają bardzo solidnie. Ale widziałam takie nakładki, które podświetlają strumień.

Można je znaleźć w internecie, ale nie polecam. No chyba, że ktoś lubi disco - kicz.

Zgłoś | Cytuj | Link

6 września 2010, 20:36

Zgadzam sie: good 0 bad

Sądzę, że z naprawą nie powinno być problemów, na pewno się ktoś znajdzie. A kogo zawołać? To zależy co się popsuje. Jeśli światełko, to pewnie elektryka, a jak przestanie lecieć woda, to chyba hydraulika:)

Jednak ja czegoś takiego nie zamontowałbym sobie w domu. Lubię nowoczesność, jednak mi się to kojarzy z kiczem. Oczywiście nie chcę nikogo obrazić. Tylko wyrażam swoje zdanie:)

Zgłoś | Cytuj | Link

18 września 2010, 01:20

Zgadzam sie: good 0 bad

szczerze powiem, że pierwszy raz się z czymś takim spotykam..czy to jest podświetlane ledami? moim zdaniem tego typu krany wyglądałyby efektownie np. w barze czy kawiarni, ale do domu to taki niepotrzebny bajer

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 6 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • nowoczesne łóżko Liczba postów: 178 Grupa: Najnowsze t... Jeśli oprócz wygody w sypialni zależy Ci również na nowoczesnym wyglądzie poszczególnych mebli, w tym łóżek lewitujących to warto zapoznać się z ofertą przygoto...
  • Współpraca z projektantem? Liczba postów: 10 Grupa: Najnowsze t... Zdecydowanie chciałabym nawiązać współpracę z takim projektantem :)
  • Dobra farba do malowania ścian Liczba postów: 6 Grupa: Najnowsze t... Szanowni Państwo, Zamiast ciężkiego betonu architektonicznego można zastosować cienkie i lekkie płytki klinkierowe z Kiing Klinker https://kingklinker.com/. Pły...
  • Podłoga Liczba postów: 116 Grupa: Najnowsze t... Osobiście staram się korzystać z usług specjalistów w danej branży, aby nie marnować swojego czasu i pieniędzy. Dlatego chciałbym Wam polecić sprawdzić ofertę s...
  • jaka łazienka Liczba postów: 328 Grupa: Najnowsze t... Zajrzyj koniecznie do oferty sklepu http://mebel4u.pl/lustra-lazienkowe-z-sz afka Ich oferta online jest bardzo rozbudowana i podzielona na tematyczne kategorie....

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19159 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 169

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >