uszczelki do drzwi zewnętrznych

« Powrót do grupy: Montujemy okna i drzwi

Stron: 2 ▾ Skocz do strony
1 2  ▸

20 listopada 2011, 17:52

Zgadzam sie: good 0 bad

Siema mam mały ale ze wzgledu na coraz niższe temperatury palący problem otóż moje drzwi zewnętrzne przepuszczają strasznie zimno myślę że problem tkwi w uszczelkach od strony ramy, które niestety sam montowałem i nie wiadomo jakbym je wkładał w te szczeliny i tak jest zimno i tak. moje pytanie, czy da sie kupić gdzieś pasujące uszczelki i czy może być to tez problem ze złym ustawieniem drzwi? dzięki z góry za pomoc. drzwi to zwyczajne drzwi gerdy (nie znam sie)

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

21 listopada 2011, 12:08

Zgadzam sie: good 0 bad

Pewnie że to może być problem źle wstawionych skrzydeł drzwiowych, najlepiej byłoby wezwać stolarza albo jeżeli drzwi posiadaja jeszcze gwarancje zgłosić to, bo inaczej sam będziesz próbował bez sukcesywnie, albo jeśli nawet to nie na długą chwilę, może to też być problem taki że jeżeli drzwi są stare wypaczyły się ...

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

21 listopada 2011, 13:55

Zgadzam sie: good 0 bad

chyba zle opisałem moje drzwi są to drzwi antywłamaniowe zbudowane głównie ze stali i materiałów sztucznych "rama" takze jest metalowa

Zgłoś | Cytuj | Link

21 listopada 2011, 15:44

Zgadzam sie: good 0 bad

Uuuuu... no to tym bardziej masz problem, a czy Twoje drzwi są jeszcze na gwarancji? Jeśli to chodzi o antywłamaniowe to jest to być może problem złej instalacji ich, a drzwi dobrze Ci się zamykają? Nie masz żadnych problemów z tym? Jest tylko problem z przenikaniem ciepła?

Zgłoś | Cytuj | Link

21 listopada 2011, 16:36

Zgadzam sie: good 0 bad

drzwi zawsze się zamykał ale wczesniej skoble zamka obcierały ale po samodzielnym ustawieniu drzwi juz nie obcierają a zimno jak było tak jest. drzwi niestety ale nie mają gwarancji

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

22 listopada 2011, 15:29

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja myślę, że nie masz co zwlekać tylko odżałować i wezwać tego fachowca, bo tak to szkoda żeby całe ciepło z mieszkania uciekało przez drzwi, zapłacisz wtedy więcej za ogrzewanie, a tak jednorazowa zapłata i będzie po bólu

Zgłoś | Cytuj | Link

18 lutego 2015, 15:30

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja mam do was pytanie, czy ktos może używał już uszczelek ze sklepu www.krt.info.pl ?

Zgłoś | Cytuj | Link

18 lutego 2015, 17:18

Zgadzam sie: good 0 bad

W życiu nie słyszałem o tym sklepie. Kupuję tylko w Renowie :)

Ten post był edytowany przez fiksu dnia: 28 lutego 2015, 20:59
Zgłoś | Cytuj | Link

23 lutego 2015, 14:41

Zgadzam sie: good 0 bad

Nie wiem po co tyle hałasu - uszczelki są dostępne w 2 miejscach.
1. wiem jakiego producenta mam drzwi, idę do jego przedstawiciela, zamawiam uszczelki za kilka zł, wymieniam i po problemie
2. nie wiem co to są za drzwi, wyjmuję kawałek uszczelki i idę do sprzedawcy drzwi z prośbą o dopasowanie, wymieniam i po problemie.

Większej filozofii tu nie widzę.

Zgłoś | Cytuj | Link

21 grudnia 2015, 10:12

Zgadzam sie: good 0 bad

Akcesoria oraz same drzwi wysokiej jakości wykonania,znajdziecie także na www.HurtOkien.pl gdzie zapraszamy,a w razie pytań czy problemów podczas wyboru,służymy swoją radą.

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 2 ▾ Skocz do strony
1 2  ▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • drzwi przesuwane czy otwierane na taras Liczba postów: 26 Grupa: Montujemy o... Moim zdaniem nie ma się nad czym zastanawiać. Oczywiście, że drzwi przesuwne :)https://debesto.com/pl/rankingi/rankin g-okien-trzyszybowych-najlepsze-okna-ene rg...
  • jakie drzwi? Liczba postów: 612 Grupa: Montujemy o... Jeszcze jak obsługa posprzedażowa, gwarancyjna i pogwarancyjna będzie na poziomie 5+ to będzie już idealnie :).
  • Wymieniać drzwi czy nie? Liczba postów: 136 Grupa: Montujemy o... Do takich drzwi dobrałbym też odpowiednią klamkę... Taką z mosiądzu do drzwi zewnętrznych! W tym sklepie https://www.klamkidodrzwi.sklep.pl/nowos ci,mosiezne_kla...
  • JAKIEJ FIRMY DRZWI ZEWNĘTRZNE? Liczba postów: 468 Grupa: Montujemy o... Nie sposób się nie zgodzić - passive i superthermy z KMT to na prawdę udane modele. Sam często je rekomenduję na równi z Matomami Arktic czy Wikędami Optimum cz...
  • Drzwi zewnętrzne do mieszkania w bloku Liczba postów: 43 Grupa: Montujemy o... Ważne jest to co piszesz ale tylko pod warunkiem poprawnego montażu. Ostatnio byłem na oględzinach Wikędów z serii Protect które zaprojektowane są do bloku. Z d...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19129 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 360

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >