uszczelnienie dachu na zimę

« Powrót do grupy: Robimy dach

Stron: 2 ▾ Skocz do strony
1 2  ▸

11 listopada 2017, 13:55

Zgadzam sie: good 0 bad

witam,

mam takie otóz pytanie do osób znających się na dachach,

posiadam Stary dom drewniany zbudowany kikadziesiąt lat temu prze moja rodzine.
Dach pokryty jest dachówką karpiówką .

Dach jest w bardzo złym stanie i wymaga remontu ale to dopiero na wiosne
w niektorych czesciach dach przecieka i w zwiazku z powyzszym prosze o info jak mozna go uszczelnic nie duzym kosztem aby przetrwac do wiosny.

dziekuje za informacje

pozdrawiam

Pawel

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

16 listopada 2017, 10:50

Zgadzam sie: good 0 bad

Może spróbuj go uszczelnić płynną membraną, firma www.proof-tech.com jest producentem tego wynalazku. Myślę, ze takie rozwiązanie sprawdzi się idealnie. I z tego co wiem ta forma uszczelniania jest bardzo skuteczna.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

5 stycznia 2018, 15:40

Zgadzam sie: good 0 bad

Tylko nie wiem czy HYDRONYLON sprawdzi się jeśli dach i tak będzie przeciekał i może to być nie potrzebny koszt...

Zgłoś | Cytuj | Link

8 marca 2018, 11:12

Zgadzam sie: good 0 bad

Niedawno również uszczelniałem swój dach. Mogę wam polecić zakup produktów uszczelniających od firmy www.sklep-izotex.pl Mają szeroką ofertę świetnych produktów do wykonywania hydroizolacji i uszczelnień.

Zgłoś | Cytuj | Link

2 kwietnia 2018, 23:51

Zgadzam sie: good 0 bad

Jeżeli szukasz odpowiednich akcesoriów oraz taśm uszczelniająco-wentylacyjnych to polecam sprawdzić producenta Braas, który stale poszerza swoją ofertę

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

9 kwietnia 2018, 09:19

Zgadzam sie: good 0 bad

Szeroką ofertę materiałów od budowy dachu w tym materiałów izolacyjnych ma firma www.serwisdach.com.pl Zbudowałem dach w swoim domu materiałami, które od nich zakupiłem i mogę wam powiedzieć że są świetne.

Zgłoś | Cytuj | Link

16 kwietnia 2018, 22:57

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja mam wyłożone poddasz watą szklaną i świetnie się spisuje

Zgłoś | Cytuj | Link

1 czerwca 2018, 01:13

Zgadzam sie: good 0 bad

Jeżeli szukasz dobrej jakości akcesoriów do uszczelniania bądź modernizacji dachu to polecam odwiedzić stronę producenta Braas, gdzie znajdziesz wszystko zarówno jeżeli chodzi o dachówki jak i blachodachówki panelowe.

Zgłoś | Cytuj | Link

16 czerwca 2018, 14:48

Zgadzam sie: good 0 bad

Żeby dach spełniał dobrze swoją funkcję, należy też pamiętać o jego systematycznej impregnacji. Jeszcze kilka lat temu w ogóle o tym nie myślałem, ale teraz widzę, że jest to konieczne

Zgłoś | Cytuj | Link

15 stycznia 2019, 11:07

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja pod dachówkę wybrałem izolację nakrokwiową DivoDamm Pro która świetnie ogranicza mostki cieplne i można ja stosować zamiast deskowania na całej powierzchni dachu, do tego jeśli potrzebujesz materiałów uszczelniających m.in przy kominie to również zajrzyj na ich stronę oraz do dystrybutorów.

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 2 ▾ Skocz do strony
1 2  ▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Dachówka ceramiczna! Liczba postów: 353 Grupa: Robimy dach Najlepiej jest poznać opinie użytkowników ponieważ bardzo często problemy moga pojawiać się po kilku latach w przypadku dachu. Ja jestem dużym zwolennikiem wybo...
  • dach Liczba postów: 243 Grupa: Robimy dach Kluczowe jest zdecydowanie odpowiednio dobrane pokrycie dachowe, skuteczna izolacja to połączenie wręcz idealne jeżeli chodzi o dach, także dobrze że Braas wpro...
  • blacha trapezowa Liczba postów: 141 Grupa: Robimy dach Rewelacyjny wątek . Bardzo dobrze, że ten wątek jest. __________________________________ ____________ mechanik pruszków
  • Pokrycie dachu Liczba postów: 673 Grupa: Robimy dach Zdecydowanie muszę przeprowadzić remont generalny dachu.
  • Dachówka Braas Protegon - opinie. Liczba postów: 90 Grupa: Robimy dach Natomiast jeżeli potrzebujecie profesjonalnej pomocy w zakresie wyboru dobrej jakości materiałów hydroizolacyjnych dla swoich dachów i fundamentów to zwróć uwag...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19131 użytkowników

Użytkownicy online (2)

gości: 306

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >