uszczelnienie papy

« Powrót do grupy: Robimy dach

11 czerwca 2018, 20:49

Zgadzam sie: good 0 bad

Domek koło 30 m2, pokryty papą. Od starszej pani która go żonie sprzedała wiemy że papa wymieniona 6 lat temu, położona na deskach drewnianych. Rok temu część domku "siadła" i na dachu powstało pęknięcie.



Na dachu pod wpływem słońca jest z wierzchu suche, po wetknięciu palca miękkie i świecące jak na zdjęciu



Nie wiem czy to smoła czy nie. DAch nie przecieka ale do jesieni chciałem na wszelki wypadek to czymś potraktować. Ale jak czytam wszystkie instrukcje ze srodków dostępnych w marketach budowlanych to tam wszędzie jest napisane że nie można łączyć ze smołą i papami smołowymi.

Pomyślałem o jakims kicie dekarskim czy czymś? Bo Dacholeum itd to może być błąd?

Docelowo na jesień zamierzam pewnie rolkę papy tam przygrzać. Reszta dachu wygląda dobrze. Ktoś doradzi czy to może być smoła czy nie?

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

4 września 2018, 11:35

Zgadzam sie: good 0 bad

Szeroki wybór materiałów uszczelniających znajdziesz w ofercie sklepu www.sklep-izotex.pl Tam na pewno znajdzie się coś co można mieszkać ze smołą. Polecam ci się z nimi skontaktować oni udzielą ci profesjonalnej odpowiedzi.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

19 października 2018, 23:03

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja natomiast mam pewny dach z jednej ręki, czyli od producenta Braas u którego kupiłem dachówkę Rubin13V oraz resztę materiałów jak izolacje nakrokwiowe, membrany dachowe, taśmy uszczelniające itd. Wysoka jakość i do tego dodatkowa 15 letnia gwarancja systemowa obejmująca cały dach.

Zgłoś | Cytuj | Link

6 listopada 2018, 06:34

Zgadzam sie: good 0 bad

Ciekawe, czy ta gwarancja rzeczywiście tak działa...

Zgłoś | Cytuj | Link

Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Dachówka ceramiczna! Liczba postów: 354 Grupa: Robimy dach Wiata garażowa zwykle pokryta jest blachotrapezem.
  • Dachówka Braas Protegon - opinie. Liczba postów: 92 Grupa: Robimy dach Natomiast jeżeli potrzebujecie profesjonalnej pomocy w zakresie wyboru dobrej jakości materiałów hydroizolacyjnych dla swoich dachów i fundamentów to zwróć uwag...
  • Blachodachówka sprawdza się? Liczba postów: 144 Grupa: Robimy dach Blachodachówka jest opcją dobrą gdy wiata jest pod odpowiednim kątem nachylenia.
  • blacha trapezowa Liczba postów: 142 Grupa: Robimy dach Gdy wiata ma być solidna to tylko blachotrapez. Klienci czasem szukają innych rozwiązań ale to są opcje mniej korzystne w relacji jakość do ceny.
  • Chcę rozbudowac poddasze. Liczba postów: 9 Grupa: Robimy dach Fachowcy świadczący usługi dla domu lub mieszkania, oprócz przeprowadzania napraw, powinni również doradzać w wyborze najlepszego sposobu usunięcia usterki i do...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19233 użytkowników

Użytkownicy online (4)

gości: 204

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >