uwaga na firme FERNO

« Powrót do grupy: Firmy budowlane

16 lutego 2010, 17:12

Zgadzam sie: good 0 bad

Chcialam Panstwa przestrzec przed firma FERNO we Wroclawiu. Zamawialam u nich drzwi z montazem. Drzwi zewnetrzene zostaly bardzo dobrze zamontowane. Zamowilam wiec rowniez drzwi wewnetrzne. No i tu sie zaczely moje klopoty. Wszystkie (4 szt) drzwi zostaly zle zamontowane. Po paru miesiacach niedomykaly sie, nie bylo pionu, wybrzuszenia, itp. Jednym slowem wszystko, co mozna sobie wyobrazic przy źle zmontowanych drzwiach. Na reakcje po złożeniu reklamacji musiałam czekac .... 3 miesiace! Co nie znaczy, ze od razu je poprawiono. Na rzeczywiste poprawki, czyli praktycznie nowy montaz, czekalam nastepne...2 miesiace!! W miedzy czasie byłam zwodzona, nie odbierano moich telefonow, nie oddzwaniano do mnie... nie interesowali sie klientem.
Odradzam gorąco kontakt z ta firma!!

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

18 sierpnia 2010, 16:32

Zgadzam sie: good 0 bad

JA RÓWNIEŻ PRZESTRZEGAM PRZED TYMI PATAŁACHAMI!!!TO ZWYKLI OSZUŚCI. ZGŁOSIŁEM USTERKĘ I PONAD MIESIĄC JUŻ CZEKAM AŻ KTOŚ RACZY PRZYJECHAĆ. W ROZMOWIE TELEFONICZNEJ WŁAŚCICIEL BARTOSZ R. POINFORMOWAŁ MNIE ŻE NIE PRZYJMUJE REKLAMACJI PO MIESIĄCU OD MONTAŻU I ŻE GWARANCJI PODLEGA TYLKO STOLARKA A NIE MONTAŻ . TO JAKAŚ PARANOJA.
LUDZIE NIE KUPUJCIE W TEJ FIRMIE

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

29 sierpnia 2010, 14:19

Zgadzam sie: good 0 bad

znam kilka osób, które skorzystały z FERNO okien (różnych na maxa) polecają tę firmę innym. Ja sama skorzystałam i od miesiąca oglądam Wawę przez fernowskie drewno.

Zgłoś | Cytuj | Link

31 sierpnia 2010, 01:16

Zgadzam sie: good 0 bad

Nie zgodzę się z przedmówcami. Po wybudowaniu domu długo zastanawiałem się nad tym, jakiej firmy wybrać drzwi i okna. Skorzystałem z oferty FERNO i cieszę się do dziś dnia (mieszkam w nowym domu już prawie rok). Gorąco polecam!

Zgłoś | Cytuj | Link

1 września 2010, 01:32

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja również zakupiłam okna Ferno z Lublina i uważam że ona tej firmy sa najwyzszej jakosci.POLECAM

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

6 września 2010, 20:43

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja też słyszałem niekorzystne opinie na ich temat. Moi znajomi mieli z nimi problem i jak się zastanawiałem jaką firmę wybrać do montażu drzwi, to odradzali mi właśnie firmę Ferno. Widzę, że inni też mieli z nimi problemy:)

Zgłoś | Cytuj | Link

15 września 2010, 15:00

Zgadzam sie: good 0 bad

NIE CHODZI O OKNA FERNO TYLKO O FIRMĘ O TAKIEJ NAZWIE Z WROCŁAWIA. ONI SPRZEDAJĄ OKNA VEKA.MIESZCZA SIE PRZY UL. KARMELKOWEJ
SA TO LUDZIE NIEPOWAŻNI PRZESTRZEGAM WSZYSTKICH PRZED TYMI CWANIAKAMI

Zgłoś | Cytuj | Link

21 sierpnia 2014, 15:28

Zgadzam sie: good 0 bad

To następnym razem polecam firme IMPRO z Wrocławia. Tutaj naprawde korzystalismy i kupowalismy juz 2gi raz i bardzo profesjonalna i pewna firma. Spokojnie polecam.

Zgłoś | Cytuj | Link

9 sierpnia 2019, 12:16

Zgadzam sie: good 0 bad

nie znam tej firmy, ja mam wszystkie drzwi z firmy http://www.gerde.pl z Wrocławia

Zgłoś | Cytuj | Link

Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Budowa Domu Poznań Liczba postów: 6 Grupa: Firmy budow... Budowa domów drewnianych w Poznaniu https://konsbud.com/oferta/domy-drewnian e-poznan/ to temat, który wywołuje coraz większe zainteresowanie wśród osób poszukuj...
  • podnośniki Liczba postów: 72 Grupa: Firmy budow... Potrzebujesz wynająć sprzęt budowlany? Jeśli tak, to możesz również wziąć pod uwagę firmę Limarent. To wypożyczalnia zwyżek limanowa, ale także znajdziesz szero...
  • Pozycjonowanie zwraca się przy pozycjonowaniu firm... Liczba postów: 60 Grupa: Firmy budow... Pozycjonowanie https://wildmoose.pl/pozycjonowanie-stro n-bydgoszcz/ jest kluczowym elementem strategii marketingowej dla firm remontowych, ponieważ może znacząc...
  • Szkolenia Liczba postów: 54 Grupa: Firmy budow... Odkryj, jak możesz poprawić swoje umiejętności interpersonalne z kursami oferowanymi przez Projekt Gamma. Zajrzyj na https://www.projektgamma.pl/szkolenia-ot war...
  • Wykonanie wentylacji mech. - Ziterm Liczba postów: 21 Grupa: Firmy budow... Racja, dobrze mieć porządnych specjalistów w zakresie wykonawstwa instalacji w naszym nowym domu. W przypadku klimatyzacji, sanitarki, czy instalacji pompy ciep...

Czytaj też