wanna z masażem czy prysznic z biczami

« Powrót do grupy: Porady i opinie

23 lutego 2010, 12:20

Zgadzam sie: good 0 bad

Wybór między wanną a prysznicem stanowi dla mnie odwieczny dylemat także postanowiłam się Was poradzić. I jedno i drugie ma wiele plusów, na korzyść prysznica przemawia głównie mniejsza ilość zajmowanego miejsca ale mam dosyć sporą łazienkę także mi to nie sprawia różnicy. Proszę pomóżcie .... do tego w grę wchodzi nie zwykła wanna czy zwykły prysznic ale prysznic z biczami wodnymi bądź wanna z hydromasażem :/

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

1 czerwca 2010, 13:21

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja osobiście wybrałabym prysznic z biczami wodnymi. Wanny z hydromasażem nie są wcale tak wygodne w użytkowaniu. Często głośno chodzą i ich czyszczenie nie jest również wygodne. Od czasu do czasy trzeba oczyszczać instalację co wiąże się z kosztami.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

1 czerwca 2010, 22:50

Zgadzam sie: good 0 bad

Jest także prysznic z hydromasażem. Ale wg mnie zdecydowanie bardzie relaksująca i odprężajaca jest wanna. Wybrałbym właśnie taką z hydro.

Zgłoś | Cytuj | Link

29 marca 2019, 10:00

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja chyba wannę kupię z takim masażem ale zastanawiam się jaką wybrać.

Zgłoś | Cytuj | Link

7 kwietnia 2019, 18:41

Zgadzam sie: good 0 bad

Użytkownik Gość: niezdecydowana napisał: Wybór między wanną a prysznicem stanowi dla mnie
odwieczny dylemat także postanowiłam się Was poradzić. I
jedno i drugie ma wiele plusów, na korzyść prysznica
przemawia głównie mniejsza ilość zajmowanego miejsca ale
mam dosyć sporą łazienkę także mi to nie sprawia
różnicy. Proszę pomóżcie .... do tego w grę wchodzi
nie zwykła wanna czy zwykły prysznic ale prysznic z
biczami wodnymi bądź wanna z hydromasażem :/

zdecydowanie prysznic z biczami. Utrzymywanie w sprawności takiej wanny jest mocno kłopotliwe

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

31 lipca 2019, 15:18

Zgadzam sie: good 0 bad

Jak już przy masażach jesteśmy to zastanawiam się nad 2letnim technikum policealnym a mianowicie https://www.proedukacja.edu.pl/technik-masazy sta wiem, ze malo jest osob ktore profesjonalnie robia masaze wiec moze to byc fajny pomysl na zarobienie pieniedzy :)

Zgłoś | Cytuj | Link

13 sierpnia 2019, 08:01

Zgadzam sie: good 0 bad

Nie ma nic ponad prysznic :) ten z biczami będzie niewątpliwie idealnym rozwiązaniem :)

Zgłoś | Cytuj | Link

16 sierpnia 2019, 13:11

Zgadzam sie: good 0 bad

Teraz pojawiło się też sporo ofert marketowych, wystarczy trochę poczytać i pooglądać i sobie porównać. Jak nie masz czasu na chodzenie po sklepach to są takie strony jak na przykład https://www.kimbino.pl/castorama/ z najnowszymi gazetkami. Wtedy sobie na spokojnie z domu przeglądasz i wiesz, gdzie warto się wybrać.

Zgłoś | Cytuj | Link

23 sierpnia 2019, 21:47

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja zdecydowanie wybrałbym wannę.

Zgłoś | Cytuj | Link

20 grudnia 2019, 11:28

Zgadzam sie: good 0 bad

Niestety - żadne z tych funkcji nie działają najlepiej ;) Wanna z hydromasażem masuje fajnie przez miesiąc, a bicze to ogólnie efektu za dużego nie dają, także warto się zastanowić czy nie lepiej kupić coś tańszego.

Zgłoś | Cytuj | Link

Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Odzież robocza Liczba postów: 47 Grupa: Porady i op... Wzmacnianie widoczności marki to istotny element budowania wizerunku w długim terminie. Skutecznym rozwiązaniem może okazać się odzież robocza z nadrukiem, zawi...
  • Wygodna poduszka, jaka? Liczba postów: 82 Grupa: Porady i op... Poduszka musi byc dobrana do twardosci materaca i pozycji w ktorej śpisz. Są rozne wysokosci poduszek z piany termoelastycznej i to jest bardzo ważne, tylko nie...
  • pomnik z rzeźbą? Liczba postów: 128 Grupa: Porady i op... Witam wszystkie osoby, które są zainteresowane tematem naszej rozmowy. Jeżeli szukacie sprawdzonego zakładu kamieniarskiego w Bielsko Białej, to zdecydowanie po...
  • Kręgosłup - rehabilitacja Liczba postów: 62 Grupa: Porady i op... Kręgosłup jest fundamentem naszego ciała, a jego zdrowie ma kluczowe znaczenie dla naszego ogólnego samopoczucia i sprawności fizycznej. Niestety, liczne czynni...
  • Przydomowa oczyszczalnia ścieków - są jakieś minus... Liczba postów: 3 Grupa: Porady i op... A tak poważnie odnośnie zamiany na plusy to ma to odniesienie do ceny. Jeżeli ktoś powiedzmy planuje szambo betonowe (pominę kwestię szczelności) to zapłaci za...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19233 użytkowników

Użytkownicy online (3)

gości: 212

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >