wegetarianskie przepisy

« Powrót do grupy: Przepisy kulinarne

Stron: 5 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3 4  ▸  ▸▸

28 czerwca 2017, 08:51

Zgadzam sie: good 0 bad

Robiłam kiedyś taki smażony kalafior. Wolę jednak ugotowany - jest równie smaczny, a zdrowszy.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

28 czerwca 2017, 22:02

Zgadzam sie: good 0 bad

Bardzo smaczne a jednocześnie tanie i szybkie są kotleciki z czerwonej fasoli. Robi się je tak samo jak zwykłe mielone, tylko zamiast mięsa dodaje się pogniecioną widelcem czerwoną fasolę z puszki. Żeby zmniejszyć kaloryczność można upiec w piekarniku zamiast smażyć :) Stosuje dietę wegetariańską od paru miesięcy i muszę przyznać, że trochę schudłam. Ale chciałabym bardziej... co myślicie o wspomagaczach odchudzania? np o tym: http://medtutor.pl/forum/african-mango ? Zastanawiam się czy nie spróbować :)

Ten post był edytowany przez elka277 dnia: 28 czerwca 2017, 22:04
Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

7 lipca 2017, 10:18

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja często robię takie wegetariańskie kotleciki. Są bardzo smaczne i zdrowe.

Ten post był edytowany przez patiko dnia: 7 lipca 2017, 10:19
Zgłoś | Cytuj | Link

27 listopada 2017, 19:16

Zgadzam sie: good 0 bad

Kalafior w paście tahini - pyszny :) A przepis najprostszy z możliwych - kalafiora nacieramy pastą, czosnkiem, oliwą i do piekarnika.

Zgłoś | Cytuj | Link

7 grudnia 2017, 10:28

Zgadzam sie: good 0 bad

Nigdy takiego kalafiora nie przygotowałam. Ale spróbuję, brzmi smacznie.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

14 lutego 2018, 12:28

Zgadzam sie: good 0 bad

A to nie jest tak, że African Mango jest tylko suplementem, który niedość, że jest drogi to jeszcze jest problem ze skutecznością? Został on opisany na https://dobretabletki.pl/african-mango/ i wszystko o czym trzeba wiedzieć zostało tam wyjaśnione i sami widzicie, że już lepiej stosować jakieś diety niż takie sposoby jak African Mango, które ma słabe opinie.

Zgłoś | Cytuj | Link

14 lutego 2018, 12:28

Zgadzam sie: good 0 bad

A to nie jest tak, że African Mango jest tylko suplementem, który niedość, że jest drogi to jeszcze jest problem ze skutecznością? Został on opisany na https://dobretabletki.pl/african-mango/ i wszystko o czym trzeba wiedzieć zostało tam wyjaśnione i sami widzicie, że już lepiej stosować jakieś diety niż takie sposoby jak African Mango, które ma słabe opinie.

Zgłoś | Cytuj | Link

15 lutego 2018, 10:26

Zgadzam sie: good 0 bad

dobre tabletki - strona która została stworzona przez nie wiadomo kogo a treści tam się znajdujące nie są ani rzetelne ani prawdziwe, a polega ona tylko na wypromowaniu suplementów znajdujących sie na tej stronie. Stosowałam african mango i to chyba jedyny skuteczny suplement jaki miałam

Zgłoś | Cytuj | Link

25 lutego 2018, 22:49

Zgadzam sie: good 0 bad

Dlatego ja właśnie średnio ufam tego typu stronom... W temacie odżywek interesująca jest dla mnie tylko odżywka na mase. Ostatnio właśnie kupiłam sobie na stronie Bodymania.pl komplet takich odżywek, to naprawdę pomaga w krótkim czasie nabrać sporej masy mięśniowej :) A przecież chyba wszyscy, którzy zaczynają treningi na siłowni właśnie o tym marzą.

Ten post był edytowany przez ktosia dnia: 25 lutego 2018, 22:50
Zgłoś | Cytuj | Link

25 lutego 2018, 22:50

Zgadzam sie: good 0 bad

home equity loan cash online loans loans online installment buying definition

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 5 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3 4  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19159 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 296

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >