wegetarianskie przepisy

« Powrót do grupy: Przepisy kulinarne

Stron: 5 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸  ▸▸

4 maja 2015, 15:19

Zgadzam sie: good 0 bad

Cześć,

macie może jakieś sprawdzone przepisy dla wegetarianów?
Coś co można szybko zrobić i niezbyt dużym kosztem?

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

28 maja 2015, 13:16

Zgadzam sie: good 0 bad

Sam szukam tego typu rzeczy. Najbardziej mi zależy na w pełni zbilansowanej diecie.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

11 czerwca 2015, 15:22

Zgadzam sie: good 0 bad

Sezon na truskawki w pełni, więc chciałem zapytać jakie przepisy na dania z tych owoców polecacie?


Zapraszam do odwiedzenia mojego bloga o finansach kruk firma windykacyjna

Zgłoś | Cytuj | Link

26 stycznia 2016, 10:00

Zgadzam sie: good 0 bad

Najprostsze danie wegetariańskie jakie znam i lubię robić to jest duszona cukinia z dodatkiem cebuli, pomidorów oraz ulubionych przypraw. Wspaniały smak i samo zdrowie:)

Zgłoś | Cytuj | Link

22 lutego 2016, 23:15

Zgadzam sie: good 0 bad

Sama bardzo długo stosowałam dietę wegetariańską i zajadałam się wówczas daniami z soi. Niestety z uwagi na fakt, że jestem posiadaczką grupy krwi zero, ostatecznie musiałam wrócić do białka zwierzęcego, ponieważ nie tylko bardzo dużo przytyłam, ale ogólnie czułam się bardzo słaba. Obecnie jestem na etapie utraty zbędnych kilogramów z http://szczuplakobieta.pl/zielona-kawa-opinie-cena-tabletki i mam nadzieję, że się uda. Jeżeli natomiast macie ochotę na "oszukane" flaczki, podam Wam przepis na to danie w wersji Vege z boczniakami w roli głównej:)

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

22 lutego 2016, 23:15

Zgadzam sie: good 0 bad

Sama bardzo długo stosowałam dietę wegetariańską i zajadałam się wówczas daniami z soi. Niestety z uwagi na fakt, że jestem posiadaczką grupy krwi zero, ostatecznie musiałam wrócić do białka zwierzęcego, ponieważ nie tylko bardzo dużo przytyłam, ale ogólnie czułam się bardzo słaba. Obecnie jestem na etapie utraty zbędnych kilogramów z http://szczuplakobieta.pl/zielona-kawa-opinie -cena-tabletki i mam nadzieję, że się uda. Jeżeli natomiast macie ochotę na "oszukane" flaczki, podam Wam przepis na to danie w wersji Vege z boczniakami w roli głównej:)

Zgłoś | Cytuj | Link

9 marca 2016, 11:13

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja znam tylko naleśniki, smoothies, sałatki z sałatą, owocami i warzywami, ryż/makaron z warzywami, pierogi z kapustą i grzybami lub serem.
W necie jest mnóstwo przepisów na zdrowe przekąski, dla wegetarianów również, wystarczy tylko sprawić, że Google będzie chciał współpracować.

Zgłoś | Cytuj | Link

25 maja 2016, 06:45

Zgadzam sie: good 0 bad

Nie za bardzo znam się na kuchni wegetariańskiej, ale rozumiem, że chodzi o wszelkie potrawy bez mięsa? Z pewnością sam również mogę polecić jakieś naleśniki, choć z gotowaniem u mnie różnie bywa, mogę polecić poradnik jak zrobic nalesniki na noy.pl. Wybór jest dość spory, do wyboru do koloru i różne rodzaje. Nawet nie sądziłem, że jest tyle rodzajów naleśników.

Zgłoś | Cytuj | Link

30 lipca 2016, 12:49

Zgadzam sie: good 0 bad

A próbowałeś zrobić gulasz warzywny? Dla wegetarian jak znalazł. Pyszny, pożywny, treściwy. No i szybko się robi, a to też ważne. Tutaj https://www.przepisy.pl/przepis/gulasz-warzyw ny-1 przepis na to danie. Myślę, że nie może się nie udać :) Do tego kasza gryczana i obiad gotowy.

Zgłoś | Cytuj | Link

22 czerwca 2017, 13:56

Zgadzam sie: good 0 bad

Jasne, że tak... Jest wiele przepisów, które możesz zrobić w ekspresowym tempie. Jednym z nich jest chociażby kalafior smażony - robi się go ekspresowo, bo maksymalnie 30 minut, a sam kalafior w tym okresie jest bardzo tani!

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 5 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19159 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 191

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >