wesele w plenerze

« Powrót do grupy: Firmy budowlane

Stron: 2 ▾ Skocz do strony
◂  1 2

1 grudnia 2019, 12:05

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja osobiście uważam, że to super sprawa, ale nie w polskich warunkach. Tutaj o to bardzo ciężko ;)

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

6 grudnia 2019, 14:22

Zgadzam sie: good 0 bad

Jeśli szukacie fajnego miejsca na wesele, też takiego które będzie miało plener do dyspozycji to tutaj https://www.gdziewesele.pl/ macie fajną porównywarkę ofert i miejsc, można sprawdzić ceny, opinie innych klientów. Moja siostra tam zamawiała salę i była zadowolona, trafiła na świetną obsługę w dobrej cenie.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

Stron: 2 ▾ Skocz do strony
◂  1 2

Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy

Ostatnio na forum

• Promocja firmy Liczba postów: 68 Grupa: Firmy budow... Istnienie firmy bez strony internetowej jest mocno utrudnione, dlatego zachęcam wszystkich przedsiębiorców, aby ją mieli
  • Podnośnik koszowy szukam Liczba postów: 130 Grupa: Firmy budow... Jeśli szukasz sprawdzonej firmy świadczącej usługi dźwigowe na teranie całej Polski to z czystym sumieniem mogę polecić firmę Max-Bud1 ze Śląska. Wynajmują wiel...
  • Dobre Narzędzia Liczba postów: 179 Grupa: Firmy budow... Narzędzia wysokiej jakości są niezbędne podczas budowy domu. Jednak aby służyły jak najdłużej to należy poddawać je regularnej konserwacji i wzorcowaniu przyrzą...
  • armatura Liczba postów: 27 Grupa: Firmy budow... No to jak armatura to zwróćcie uwagę na jakość i dobre warunki gwarancyjne. Pozdrawiam i życzę owocnych poszukiwań!
  • Transport ponad gabarytowy Liczba postów: 314 Grupa: Firmy budow... Transport takich towarów wymaga odpowiedniego przygotowania i zabezpieczeń, aby uniknąć ewentualnych uszkodzeń w trakcie przewozu. Jeśli przewozicie lub magazyn...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 15824 użytkowników

Użytkownicy online (2)

gości: 197

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >