wkrety do drewna - skąd bierzecie?

« Powrót do grupy: Technologie i materiały

Stron: 4 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3 4  ▸

3 sierpnia 2017, 12:08

Zgadzam sie: good 0 bad

W zasadzie wszędzie w każdym sklepie z materiałami i akcesoriami budowlanym znajdziesz takie wkręty do drewna czy metalu, poszukiwania zacznij od sklepów internetowych, będzie taniej.

www.CentrumLupka.eu

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

4 sierpnia 2017, 18:33

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja się zaopatrywałem we wkręty z oferty http://www.srubywkrety.pl/oferta/ . Spisały się doskonale, stały również na bardzo wysokim poziomie jeśli chodzi o jakość. Polecam!

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

24 października 2017, 10:22

Zgadzam sie: good 0 bad

Blachowkręty znajdziecie w http://www.stalmut.pl/wkrety-samogwintujace-b lach-blachowkrety-c-10.html . Mają tutaj naprawdę szeroki wybór tego typu asortymentu, więc myślę, że jak najbardziej warto sprawdzić sobie ich ofertę.

Zgłoś | Cytuj | Link

26 października 2017, 23:56

Zgadzam sie: good 0 bad

Kupuje w sklepach metalowych, wszedzie to koszt groszy :)

Zgłoś | Cytuj | Link

10 listopada 2017, 11:32

Zgadzam sie: good 0 bad

Najlepiej kupować takie rzeczy w hurtowniach, tam będzie najtaniej. W Mrhammer.pl mają sporo wybór wkrętów do drewna, śrub itp. Zamawiałem u nich kilka razy i jestem zadowolony z jakości produktów, w razie czego są w stanie doradzić.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

13 listopada 2017, 16:04

Zgadzam sie: good 0 bad

Bez problemu takie rzeczy znajdziesz w internetowych sklepach, składach budowlanych, zerknij na www.Auroks.pl

Zgłoś | Cytuj | Link

22 listopada 2017, 23:03

Zgadzam sie: good 0 bad

Dokładnie jeśli chodzi o Stalmut to mają bardzo dużo wybór asortymentu przydatnego przy robieniu dachu. Blachowkręty, czy też wkręty do drzewa przy robieniu więźby są raczej niezbędne, więc jak ktoś robi we własnym zakresie to warto kupić dobre z pewnego źródła, mówie z doświedczenia.

Zgłoś | Cytuj | Link

25 listopada 2017, 09:48

Zgadzam sie: good 0 bad

Też jestem zdania, że wkręty znajdziesz zarówno w marketach budowlanych jak i sklepach internetowych gdzie dodatkowo będzie taniej.


www.A-zbud.pl

Zgłoś | Cytuj | Link

12 lutego 2018, 16:03

Zgadzam sie: good 0 bad

Hej, ja polecam dobre wkręty spax z Wieliczki www.spaxcentrum.pl :)

Zgłoś | Cytuj | Link

13 lutego 2018, 08:55

Zgadzam sie: good 0 bad

Dzięki za link, na pewno w wolnej chwili sprawdzę. Poza tym tak jak powyżej- również najczęściej zamawiam je w dobrych sklepach lub hurtowniach internetowych.

www.HaleStudnicki.pl

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 4 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3 4  ▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Jakie okna dachowe? Liczba postów: 113 Grupa: Technologie... Czy do takich okien łatwo jest dopasować rolety?
  • jak długo trwa budowa domu?... Liczba postów: 268 Grupa: Technologie... Świetne projekty domów znajdziecie w Pracowni ArchDOM https://archdom.pl/
  • materace lateksowe Liczba postów: 9 Grupa: Technologie... Jeśli zależy Ci na jeszcze intensywniejszym działaniu zdrowotnym i przeciwbólowym, możesz rozważyć kupno materaca o statusie medycznym. W takich produktach każd...
  • Jakie kupić narzędzia? Liczba postów: 621 Grupa: Technologie... Co do zakupu narzędzi ręcznych, w tym również jeśli chodzi o artykuły elektryczne, metalowe, motoryzacyjne itd. to na pewno warto sprawdzić sobie ofertę hurtown...
  • Fotowoltaika Liczba postów: 148 Grupa: Technologie... Przeglądając https://fotowoltaika.bruk-bet.pl natknąłem się na interesujące opcje fotowoltaiczne, które mogą zaoferować skuteczne rozwiązania dla domów i firm.....

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19124 użytkowników

Użytkownicy online (3)

gości: 240

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >