wkrety do drewna - skąd bierzecie?

« Powrót do grupy: Technologie i materiały

Stron: 4 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸  ▸▸

10 maja 2009, 01:11

Zgadzam sie: good 0 bad

witam

mam pytanie.

skad dobieracie wkrety , w szczegolnoscie do drewna?
chodzi mi o dobry sklep w okolicach warszawy (albo wysylkowy) ale tez strone internetowa gdzie sa podane wszystkie wymiary i typy.
na kazdej stronei jest inny podział na normy i nie moge sie w tym polapac, a chodzi mi oto zeby miec w 1 miejscu wszystko bo w pracy nie lecimy standardow tylko na ogol co nowy mebel to inne wkrety trzeba dopasowac.

z gory dzieki

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

10 maja 2009, 02:18

Zgadzam sie: good 0 bad

jesli chodzi o sklep w warszawie to np.
Kredo-metal: www.kredo.com.pl
albo oddział wkręt-metu

a jeśli chodzi o dorby katalog w necie to ja uzywam na przemian:


http://www.dromet.pl/pl/katalog/wkrety
albo tu:www.wkret-met.com.pl/produkty/zamocowania_do_duzych_obcia zen__kotwy_LIEBIG/ - spory wybor i dobrze opisane.
tu masz z koleji dobre rysunki+wymiary http://www.marcopol.pl/katalog/wkrety-do-drew na/1 tylko brak opisow wiec musisz juz wiedziec o co biega.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

12 sierpnia 2010, 10:24

Zgadzam sie: good 0 bad

Takie wkręty do drewna możesz sobie znależć na stronce którą podaję, o ile jeszcze taka informacja jest potrzebna [url]http://www.srubtop.com.pl/index.php?option=com_content& task=blogcategory&id=0&Itemid=24[url]

Zgłoś | Cytuj | Link
Zgłoś | Cytuj | Link

6 sierpnia 2014, 11:02

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja kupuje takie rzeczy w PCMB (Podkarpackie Centrum Materiałów Budlawlanych Rzeszów), w sumie co bym nie potrzebował to zawsze do nich jeżdże bo zawsze wszystko mają :)

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

12 sierpnia 2014, 13:50

Zgadzam sie: good 0 bad

ja sie zawsze zaoptaruje w sparta bydgoszcz. maja tam wszystko, co potrzebne do pracy z drewnem :)

Zgłoś | Cytuj | Link

10 lutego 2016, 23:04

Zgadzam sie: good 0 bad

Wkręty do drewna nie są specjalnie trudno dostępnym produktem, można je dostać w większości sklepów budowlanych jednak jeśli zależy Ci przede wszystkim na dobrej jakości wkrętach lub innych podobnych im śrubach to zdecydowanie możesz skorzystać z oferty www.srubywkrety.pl, sklepu, w którym ja się wyposażam pracując przy różnych pracach remontowych.

Zgłoś | Cytuj | Link

9 maja 2016, 00:07

Zgadzam sie: good 0 bad

Zgadzam się z Olaffferdd, dobrej jakości wkręty dostaniesz u www.srubywkrety.pl z wszelkimi potrzebnymi informacjami. Wyposażam się na budowy remontowe właśnie tam i jeszcze nigdy nie zdarzyło się, żebym był specjalnie rozczarowny. Duzy wybór wszelkiego rodzaju wkrętów, śrub, gwoździ i innych tym podobnych przedmiotów przydanytch przy pracach remontowych.

Zgłoś | Cytuj | Link

23 czerwca 2016, 12:46

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja zamawiam w hurtowni Olaf- zawsze mają. W ogóle mają bardzo duży wybór jeśli chodzi o wkręty i śruby, w tym się specjalizują

Zgłoś | Cytuj | Link

1 lipca 2016, 12:31

Zgadzam sie: good 0 bad

Wkręty do drewna znajdziesz w zasadzie w każdym sklepie internetowym lub stacjonarnym z artykułami do wykończenia wnętrz,budownictwa,to żaden problem.

Hydro-Met.net

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 4 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19151 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 305

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >